KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paul Mitchell

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: steinelektra, Módosítva: 2012. február 21.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív és mélyreható ápolást biztosít a vékonyszálú és a károsodott haj számára. A különleges összetevőjű Hajápoló Komplex a hajszálak belsejébe hatolva erősíti meg azok szerkezetét. A lipidekben gazdag hatóanyag ezen túlmenően hajlékonyságot és rugalmasságot is biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Judittttt

2017. május 30.

Nem ezt használom, hanem a super strong balzsamot, hengeres üvegben van, mint a sampon, csakhogy az még nincs feltöltve ide, ezért ide írok, vsz. ez is hasonló hatást hoz.

Hát gyerekek, én, aki hosszú évekig a párszázas kallosokat használtam, és egy darabig működtek is, nem gondoltam volna, hogy ilyen különbség lehet olcsó és professzionális között. Mert használtam alfaparfot, és az nem volt ilyen drasztikusan jobb, sem az indola. De ez, ez a hajápolók csúcsai között van. Míg sötétbarnára volt festve a hajam, megvoltam a kallos termékekkel, bár azokat akkor is fél-egy órákon át hagytam a hajamon, hogy hassanak valamit. Azonban mióta világos borostyán vörös a hajam, semmit nem ér a kallos kb. Megelégeltem és megvettem ezt, meg a forever blond dramatic repair sprayt, és vártam a csodát, ami meg is történt. Elég száraz és sprőd hajamból igazi leomló, csillogó villogó, puha, dús és csodás hajkorona lett, ami között csak úgy siklik a fésű. Visszafogott az illata, nem húzza le a hajat, és cruelty free. Szívből ajánlom! Szó szerint minden nap kapok bókot a hajamra, és kb hetente kérdezik meg, hogy ugyan mit használok rá. Az általam használt balzsam egy kicsit olcsóbb, kb 3500 ft-ért vettem a Nagymező utcai fodrászkellékesben, ahol két igen kedves és hozzáértő srác dolgozik. Az ártól ne ijedjetek meg, mert a kallossal ellentétben, amiket én marokszámra pakoltam a dús hajamra, ebből szó szerint egy diónyi elég, max másfél diónyi. Rengeteg ideig fog kitartani nekem ez a flakon, még a háromnegyedénél sem járok! Plusz lehet mással felváltva használni, úgy is van hatása, nem csak mosás után aztán csókolom. Nagyon ajánlom, minden forintot megér, profi, tökéletes, cserébe pedig a csodás hajatokon kívül egy olyan céget támogattok, ami etikus.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

elfi777

2017. január 7.

Karácsonyra kértem kit-ben, leginkább a spray érdekelt, de nagyon örültem a hármas kombónak (sampon-balzsam-spray).
Még nem használtam sokat, de a balzsam nagyon kellemes, már amikor leöblítem, érzem, hogy sima, puha a hajam, szinte a víz is lecsúszik róla, nem gubancos. Remélem, tartósan beválik, nagy reményeket fűzök a termékcsaládhoz.
Sajna egyelőre még csak 4, tetszik, nagyon is, de ezt azért más balzsam is tudja, nem ennyire drágán.
Ha elfogy, jövök up-pal, beváltak-e annyira, hogy megvegyem nagyban is.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Ha elfogy, jövök up-pal, beváltak-e annyira, hogy megvegyem nagyban is.

steinelektra

2012. február 13.

Sötétbarna hajamba rengeteg szőke melírcsíkot tettem és ezzel sikerült szétroncsoljam az amúgy is vékonyszálú hajamat. Először abban reménykedtem, hogy a Serical Latte segíteni tud rajta, de 1 hónap múlva sem láttam semmi javulást. Fodrászt váltottam, visszatértem eredeti hajszínemhez és megismerkdtem ezzel a csodálatos termékcsaláddal. Alig két hónap alatt teljesen rendbetette a hajam és kétszer olyan vastaggá tette hajszálaimat, amit eddig egyetlen termékkel vagy pakolással sem sikrült, pedig sokat próbáltam már. Szerelmes lettem, soha nem cserélem le.

steinelektra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.