KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paul Mitchell

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3790 Ft

Vékonyszálú és a környezet, illetve a formázó eszközök hőhatása által károsított hajra ajánlott sampon. Amellett, hogy gyengéden tisztítja a hajat, megakadályozza a hidratáció csökkenését és a haj további károsodását. A sampon egyedi összetevői a növényi fehérjék, amelyek behatolnak a hajszálak belsejébe, így biztosítva a megfelelő védelmet és a hajszerkezet erősítést.

Ár: 3790 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 3000 , Eladó: fruzsalia
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2500 , Eladó: esztibe
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en

elfi777

2017. január 7.

Sampon - balzsam - hajápoló kit-et kértem karira, talán így van a legtöbb értelme számomra próbálkozni bármi újjal, és bár kicsik, ha nem válnak be, mégsem kerültek horror összegbe.
Ugyanazt tudom írni, mint a másik két terméknél: nem érzem még erősebbnek a hajam, de kellemes tapintású, puha, mégis rugalmas, illatos. Ezt azért más, jóval olcsóbbak is tudják..Én konkrétan hajhullásra és a haj erősítésére szerettem volna valami megoldást. Van még más gondom is, de nem várok el semmi olyat, amit adott termék nem is ígér.
Egyelőre 4-est kap ez is, tetszik, remélem rajongó leszek majd :)

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Egyelőre 4-est kap ez is, tetszik, remélem rajongó leszek majd :)

norsesz

2015. szeptember 21.

Minden ősszel elhasználok belőle egy flakonnal. Míg a kutyák-macskák tavasszal vedlenek, furcsa módon nekem ősszel szokott brutálisan hullani a hajam:)
Nem tudom, hogy miért, de ettől a sampontól pár használat után jelentősen mérséklődik a hajhullás.

norsesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

vivuss87

2014. május 21.

Nagyon tetszik ez a sampon, a balzsamjával együtt használom. Ha ezzel mosom, akkor valami eszméletlenül puha, és selymes tapintású lesz a hajam, és könnyebben fésülhető. Hátközépig érő, szőkített, egyenes szálú, gubancolódós hajam van. Ez igazi kincs neki:) Valószínűleg újraveszem :) Professzionális samponjaim közül egyik kedvenc :)

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

szidury

2013. szeptember 2.

Gyönyörű fényes lett tőle a hajam, nagyon szeretem:) Plusz pont hogy cruelty free.

szidury
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Ewyca

2013. január 31.

@katocalol ,én fodrászatban egy barátnőmtől,aki ráday utcában dolgozik,4-6os villamos mester utca,dm-nél beforfulni a sarkon,angyalhaj szépségszalon:)
amúgy neten is rendelhető elvileg.
a termék maga nagyin szuper:)megérdemel minden csillagot:)

Ewyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

amúgy neten is rendelhető elvileg.
a termék maga nagyin szuper:)megérdemel minden csillagot:)

steinelektra

2012. február 13.

Csodálatos sampon, mindenkinek csak ajánlani tudom. Amit ígér beváltja.

steinelektra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Csodálatos sampon, mindenkinek csak ajánlani tudom. Amit ígér beváltja.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.