Paul Smith

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. július 14.

Illatcsalád: virágos

Összetétel: viola, rózsa, zöld tea,magnólia, cédrus

Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
CSERE Paul Smith Rose
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: szawai
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: Megegyezés szerint
googles

2019. február 23.

Nagyon rózsás, ez nem lephetett volna meg, de sajnos bíztam benne, hogy tetszeni fog, hát nem az én illatom sajnos. Nagyon zöld rózsa, fanyar, friss, valahogy mégse szeretem a rózsát, ez a helyzet. Keresi is gazdáját.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Soly77

2019. február 12.

Már máskor is éreztem sőt gyanakodtam rá hogy ettől a parfümtől ordenáré pattik jönnek a nyakamra... egy ideig nem használtam aztán most megint és ujra jöttek a borzalmak sajnos... annyira de annyira sajnálom mert ez az illat nagyon én vagyok... és még ezért sem tudom lepontozni... csak szomorú vagyok

Ó mennyei fantasztikum. Köszönöm az előttem szólóknak a véleményezést mert tényleg pont ilyen ahogy leírtátok! IMÁDOM, annyira nagyon kerestem egy finom FRISS rózsás illatot, de valahogy egyik sem tetszett. Na ezt vakon rendeltem a hozzászólásaitok alapján... EZAZ erre vágytam, köszönöm!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

angelina69

2019. február 7.

Ez egy elképesztően szépen összerakott rózsa illat. Üde, harmatos rózsa, minden sallangtól mentes. Ebben a hidegben is szép, nem szúrós, nem támad, kellemes viselet. Egyszerűen csak rózsa és más semmi. De annak tökéletes. Az elmúlt években illatolt rózsa illatok közül, eddig az adja vissza úgy igazán magának a rózsának az illatát. A tartósságával nincs gond. Sajnos, nekem túl egyszerű, túl lineáris. Akit ez nem zavar viselje bátran, mert tényleg szép. Úgy vettem észre kezdik kivonni a forgalomból. Gondolom nem illeszkedik a mai divatirányzatba. Bizonyos drogériákban kedvező áron még elérhető.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

Verona5

2018. október 10.

Végre megszagizhattam, mert a helyi R-ban méltóztattak végre kirakni belőle egy tesztert. És megint nem kellett csalódnom Kovács Pálban! Ez a második gyönyörű illata, amivel személyes kontaktusba kerülhettem. Mikor azt mondjuk, hogy rózsa illat, el kell felejteni a bódító bolgár rózsa kellemetlen felhangjait! Ez most az egyszerű friss, tiszta, csakrózsa illat, noha több jegy keveréke - kitűnően és hosszan hozza a nyári virágillatot. Megvenni nem fogom, ebből a rózsa-korszaból nagyon kinőttem, de a fiatalabb ártatlan és nem ártatlan versenyzők feltétlenül ki kell, hogy próbálják, mert ez a nálunk névtelennek számító brand egy nagyon jól viselhető, kitűnő ár/érték arányú illatot alkotott, mely sokak bőrén és örömére fog kellemesen muzsikálni.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

nyarigabi

2018. szeptember 29.

Gyönyörű, könnyű és friss rózsa.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Gyönyörű, könnyű és friss rózsa.

Burya

2018. augusztus 18.

A rózsa a gyengém, majdnem minden parfümömben benne van, de a színtiszta rózsaillat számomra Stella. Ezt tegnap ismertem meg, fel is került a kívánságlistára, mert ez bizony valódi rózsaillat, minden sallangtól és szintetikus érzettől mentes. Kevésbé tömény, mint Stella, és határozottan rózsaszín rózsás (Stella inkább vörös), úgyhogy üde színfoltja lett a gyűjteményemnek, a Burberry Body Tender után a legkönnyedebb.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Yudit

2018. augusztus 15.

Több éve használom, nagyon szeretem a rózsa és a magnólia illata miatt. Rendkívül nőies illatokat hordoz magában, bár mindenki bőrén máshogy illatozik, ezzel a parfümmel nem lehet mellé lőni aki a virágos illatokat szereti. Nagyon intenzív az első használatkor, de aztán beleolvad a bőrbe és diszkrét virágos felhő leng körül, valóban kitart rajtam is egész nap.

Yudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lujzcsi

2018. augusztus 15.

Egy másik fujcit vásároltam egyik krémmániás hölgytől, aki megkérdezte, hogy esetleg megszagizom-e ezt a rózsás csodát! Szerelem lett egyből, meg is vettem! Letisztulás után frissen szedett rózsa és virágillatot érzek magam körül.

lujzcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Odri

2017. december 8.

A Diptyque rózsás parfümje után azt hittem, soha nem fogok annyira finom rózsaillatú parfümöt találni, mint az. De ez a Paul Smith illat szinte ugyanolyan! nevetségesen olcsón jutottam hozzá a karácsony előtti leárazáson és nagyon elégedett vagyok vele. Szupertartós, a kisfiam még este is érezni szokta rajtam :) Bőven elég belőle egy-két fújás. Az elején kicsit tömény, de utána nagyon friss, igazi rózsa illattá válik.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

elve

2017. október 18.

Régóta szerettem volna egy finom, könnyed parfümöt, erre esett a választásom és nagyon örülök, hogy beszereztem. Üde, friss, hétköznapokra nekem pont elég :)

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol