KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490  Ft

A Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant könnyú súlyú lotion textúrája azon dolgozik, hogy lehúzza a pirosságot, miközben kitisztítja az eltömődött pórusokat és eltünteti a méretüket. Szalicil savat tartalmaz ,ami csökkenti az egyenetlen, grizes bőrfelszínt, miközben gyulladáscsökkentő hatása által mérsékli a bőrpírt. Napi használatra ajánlott kémiai hámlasztó, melynek 3,5-3,89 a PH értéke. Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant különösen azoknak ajánlott, akik a bőrpír és érzékenység jeleivel, valamint eltömődött pórusokkal és egyenletlen bőrtónussal küzdenek.

Ár: 11 490  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lorna

2018. július 12.

A lotion állag számomra kicsit zavaró. Úgy érzem, hogy erre már nem tudnék rétegezni például egy kellmes vizes állagú mondjuk hialuronsavas szérumot amiknek nagy fanje vagyok. Egyenként nem bántotta az arcomat, semmi gond nem volt vele, de maradoka folyékonyabb hámlasztóknál.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

adel.fiore

2017. december 2.

Nekem száraz-kombinált bőröm van, ami ráadásul nagyon érzékeny is, hamar kiüti egy rosszabb hatóanyag. Akinek ilyen bőre van, szerintem tökéletes hámlasztót talál ezzel. Nekem a durvább BHA hámlasztók ne jöttek be annyira, ez viszont nagyon hatékony, de kíméletes volt a bőrömmel. Egyik este nem tudtam ellenállni, és szétnyomkodtam pár mitesszert az arcomon... persze begyulladt a helyük. Rákentem ezt a hámlasztót, másnapra szinte teljesen eltűnt a duzzanat és a pirosság. Kár, hogy ebből nincsen kis kiszerelés, de ezzel együtt meg fogom venni :)

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Morci

2017. március 14.

Kipróbáltam, de maradok a 2%-os BHA-nál. Sokkal jobban bejön a folyékony állag, ezt egyszerűen utálom. Nem esik jól rákenni a szérumot és/vagy krémet, mert túl szilkonos érzetű, zsírosítja a bőröm és nálam a pórusokra sem volt semmilyen pozitív hatással.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

viragi

2016. december 27.

Először mintaként próbáltam ki és mivel jónak tűnt, megrendeltem belőle a normál kiszerelést, amit azóta minden este használok. Nem próbáltam még a 2%-osat, ez egyenlőre elég. Abszolút nem irritál, sima lesz tőle a bőröm és tisztább, talán mintha a pórusaim is kisebbek lennének.Meg vagyok vele elégedve.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

sztinke

2016. június 8.

Én korábban a sima 2%-os BHA-t használtam, de az valahogy sok volt a bőrömnek. Ha naponta-kétnaponta kentem, irritált és szárított, ritkább használattal pedig semmit nem segített a bőrömön. Ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a verziót. Ezt sokkal inkább nekem találták ki. A bőröm kombinált, tágpórusú, érzékeny és vízhiányos, vagyis halmozottan hátrányos. :D
Ezt a terméket nyugodtan használhatom minden nap, simává és egyenletessé teszi a bőrömet, nem irritál, nem szárít, sőt leviszi a pirosságot és visszahúzza az esetlegesen fejlődésnek induló pattikat is.
Sajnos a tág pórusaimmal és a mitesszerekkel ez sem tesz csodát, de szinten tartásnak azért arra is jó.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

dzsanki

2016. május 9.

3 hete használom reggel-este, elégedett vagyok vele. Ami a dolga, azt meg is teszi: nem irritál, nem kell mellette bőrradírt használni. Hidratálja is a bőröm, nem közvetlen utána kenem fel a szérumot és hidratálót, mégsem húzódik, vagy pirosodik a bőröm. Erősebbet nem merek használni egyelőre, és ha később váltok is, csak T-zónán fogom kipróbálni, mert kombinált a bőröm, viszont pár hónapja érzékeny is lett, helyenként piros foltokkal, erősen rozacea gyanús. Jelenleg az egész arcápolásom PC, így nem tudom pontosan, hogy ez a termék mennyiben járul hozzá az összegészhez, de egy biztos, komplett működik. Már két hét alatt rengeteget javult a bőröm állapota (alapozót el tudtam hagyni), pedig ezt nem is vártam, mert 4-6 hétre simán szükség lehet ahhoz, hogy látványosan jobb legyen a bőr állapota.
Mivel hámlasztó, a dolga az, hogy tisztítsa a pórusokat, tisztább bőrképet adjon, és ennek meg is felel, úgyhogy öt pont. Ajánlom mindenkinek, aki nem használhat bármit az elhalt hámréteg eltávolítására és a pórusok tisztán tartására. Nem kell rögtön nagy terméket venni, mindenképpen próbáljatok előbb mintát belőle, habár azt kell mondjam, ebből baj nem lehet, mert a legenyhébb BHA tartalommal bír, ennél csak erősebbek vannak, de egy eleve irritációra hajlamos bőrnek simán elegendő lehet. Persze, ettől még keletkezik mitesszer a T-vonalon, szerinem ezt nem nagyon lehet kikerülni kombinált bőrön (se), de amióta ezt használom, heti egyszer könnyedén és gyorsan kinyomkodom az orrom és szám alatti bőrt, fél óra múlva már semmi nem látszik, a bőröm pedig tiszta. Szóval szerintem könnyebben kijuttathatók a szennyeződések a bőrből, ha exfoliáló készítményt használ az ember.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

kockaCUKOR00

2016. április 18.

Vele kezdtem a hámlasztást :) Amikor megjelent a Calm család, akkor rendeltem meg Paula összes bha mintáját. Nem mertem rögtön 2%-kal kezdeni, így rá esett a választásom. Hamar rájöttem, hogy ő nekem kevés. Mindennapos használat mellett se hozott látványos változást. Nem szeretném lepontozni, mert az összetevői szépek, jó termék, csak nem az én típusomhoz illő. Nem feltételnül az ő hibája. Inkább azoknak ajánlanám, akik kisebb bőrhibákkal küzdenek. Az én bőrömöm minden megtalálható, pattanás, gríz, tág pórusok, kombinált, zsirosodásra hajlamos, olykor mégis száraz. A 2% bha-t is simán elbírom napi használattal, úgyhogy belőle nem lesz nálam rendszeres fürdőszoba-lakó :) Adok neki 3 csillagot, mert arról azért meggyőzött, hogy hámlasztani kell :)

kockaCUKOR00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

PinkPearl

2016. április 1.

Életem első hámlasztója, így nincs viszonyítási alapom. Félve kentem fel első alkalommal, normál-száraz érzékeny és rozáceás a bőröm, és semmi!!!, mármint semmi irritáció, sőt nyugtat. Már több mint egy hónapja használom, napi 1-szer, este, fél órát várok utána, de a bőröm nagyon várja már utána a hidratálót. Egyértelműen javít a bőröm állapotán. Elégedett vagyok vele.

PinkPearl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Trixi

2016. február 26.

Már jó ideje használom a sima PC 1 %-os BHA gélt, szép eredményeket értem el vele az arcomon, ezért kiváncsi voltam, miben tud pluszt nyújtani ez a Calm lotion. Ezért nem is izgultam annyira, hogy nincs belőle kisebb minta. Állaga nem egy vizes lotion jellegű, inkább géles, szépen ki lehet nyomni az ujjbegyre, és eloszlatni az arcon, nem folyik szét. Azonnal beszívódik, és matt bőrképet ad. A sima BHA gél nekem nem szívódott be ennyire gyorsan, és fényes volt az arcom tőle. A kezdeti napokban nem éreztem semmilyen változást, már mérgelődtem is emiatt. Sőt, mintha még pirosabb is lett volna az arcom, és néhány pattanás is előbújt. Kezdtem gyanakodni a szilikonra (egyébként még mindig nem vagyok boldog a szilikontartalmától). Aztán 1 hét elteltével már feltűnt, hogy a pórusaim tényleg sokkal zártabbak, és határozottan kevésbé piros az arcom, miután felkenem este, és reggelre meg főleg egészen vállalható (eltekintve a piros erektől, ahol nyilvánvalóan nincs javulás, de azt nem is vártam). Természetesen illatmentes, semmilyen irritációt nem okozott, nem is csipegette a bőröm. Tulajdonképpen semmit nem érzek, amikor felkenem, és ez már jó, tekintve, hogy mennyire érzékeny a bőröm bármiféle irritatív anyagra. Egyelőre biztató ez a kezdet, de idő kell a gyulladáscsökkentő és antioxidáns összetevőknek, hogy kifejtsék hatásukat. Azonnali látványos javulást szerintem nem érdemes várni. Ja, és valamennyi hidratáló hatása is van, legalábbis nekem nem kiáltott a bőröm rögvest krém után. Mivel a szilikonok nem barátaim, ezért nem adok 5 pontot. Kiváncsi vagyok a szérumra is, ha majd elfogy a jelenleg használt kétféle szérumom, de jó lenne, ha lenne minta belőle.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Beta-Glucan, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.