KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   20200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 20 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: majorfanny, Módosítva: 2015. február 20.

Ár:   20200 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 20 200  Ft

Eltűnteti a pattanások után maradt foltokat és a barna foltokat 25% C vitaminnal.

• Anti-aging, barna foltok, ráncok
  • Minden bőrtípusra

Ár: 20 200  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

jns.melinda

2018. november 9.

Magaban nehezen terul es szivodik be vagy lepereg. Ugy hasznalom, hogy az ujjaimat vagy bevizezem, vagy par csepp tonikot teszek ra es bedolgozom a borombe. Megeri ez a plusz lepes, mert teljesen kiradirozza a borhibakat. Klasszikus pigmentfoltokkal nem tudom mit csinal, rajtam csak pattanasok es utana maradt foltok vannak a nagyon feher boromon, igy nekem bevalt, mar ujra is vettem.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

tillisilli

2018. október 24.

2018.okt.24: 5ml-es mintám van belöle, ki akartam probálni, hogy ezért az árért tesz-e valami csodát. Èn a "spot treatment"-et úgy értelmeztem, hogy az idönként megjelenö pattanásaim gyógyulását felgyorsítja.
Azóta kitört rajtam valami 30 feletti pattanásosság (azt gyanítom, hogy egy vasssatagon szilikonos PC retinol szérumtól, de ebben nem vagyok biztos).
Mindensetre ezt a c-vitaminos cuccot felkenem a pöttyökre, és mintha hamarabb gyógyulnának, de még megfigyelem, hogy ez igaz-é vagy csak beképzelem.

A krém állaga szilikonos, fehér, nagyobb mennyiségben lepereg! A PC weboldalán valaki írta, hogy ne kenjük erövel, hanem ütögessük be a börbe az adott ponton... Pozitív, hogy kevés kell belöle. Ha olyan helyre kenem (szárazabb rész, vékonyabb bör) akkor csíp (pedig a böröm igen távol áll az érzékeny kategoriátol).

A pigmentfoltokat nem halványítja. Van egy pigmentfolt 2012 óta az arcomon, ami lassan de biztosan egyre nagyobb lesz (mindennapi 30, nyári 50 faktoros védelem ellenére), és most majd bekenem valamivel és eltünik??! Ezt annyira nem hiszem el, hogy nem is értem, minek vesztegettem oda a krémet... bár rosszat csak nem tesz :D

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Krémhilda

2017. április 15.

Másfél éve használom ezt a krémet,egy melazma (barna folt) eltüntetésére. Eddig nem jártam sikerrel,de valamennyire halványodott a folt.Nem fogom újravásárolni.
Mivel a deluxe kiszerelés 8000 Ft,és fél évig használható fel (mivel lebomlik a C-vitamin), így már hármat elhasználtam.Ez elég borsos ár a várható szerény eredményt figyelembe véve.Lézerklinikán 8000 Ft egy folthalványító kezelés,szerintük általában 3-4 kezelés elegendő.
Érdekes,hogy az amerikai Paula's Choice oldalon pigmentfoltokra nem is ajánlják ezt a terméket.A Resist Triple Action Dark Spot Eraser 7% AHA Loton és a Resist Triple Action Dark Spot Eraser 2%-os BHA Gel hydroquinone-nal az ajánlott folthalványító. Sajnos,az EU-ban a hydroquinone receptköteles,és csak néhány országban elérhető,valószínüleg ezért került ez a termék a pimentfolt-halványítás kategóriába.

Krémhilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

Szabinae

2016. november 7.

Tünteti a pati hegeket. Sőt én a mély gyulladásos rondaságokra is használom. Gyorsabban múlik el tőle!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szabinae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szzsuzsa0822

2016. április 28.

Első sorban 8.000 (5 ml) :O... Hogy mit tud? Nagyon semmit....sajnos, ennyiért elvártam volna azért valamit. Pedig nagyon bíztam benne, nagy reményeket fűztem hozzá és semmit nem kaptam cserébe. Pigmentfoltokra használtam az arcomon, de nagy változást nem észleltem, az elején bebeszéltem magamnak, hogy valóban halványít, de kénytelen voltam belátni, hogy nem igazán változtatott a helyzeten....

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

körtevirág

2015. június 6.

Tesztert rendeltem, a kis kiszerelés is igen borsos árú. Nem igazán látok változást, szerintem nem éri meg az árát

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

bungics

2015. április 29.

Megvettem, mert minden P. Ch. valami csoda, ettől is azt vártam/várom. Pár hete használom, az egész arcomat nyáron elborító pigmentfoltjaimra. Sajnos annyira foltos az arcom, hogy már nem is tudom csak a foltokat kenegetni, úgyhogy én bekenem az egészet éjszakára. A bajom az vele, hogy szinte issza a bőröm, eltűnik bármennyi mennyiség, de azért igyekszem nem a fél tubust felkenni. Egységesebb színű az arcom, egyértelműen halványít. Nem tünteti el a foltokat, de határozottan halványít. Kár, hogy nagyon drága, még P.Ch. viszonylatban is.

bungics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Zsildom

2015. március 30.

Up Date:
03.30. ma reggel a nyúvadt foltomnak hűlt helye. Aki patti foltoktól díszeleg tudja, hogy ezek eltüntetése sajnos ezer év meg három nap, úgyhogy ezt a krémet ezért nem több hónapnyi használat után véleményeztem, mert én is hitetlenkedem a hatásán. Szárító hatásáról féltapasztalattal tudok nyilatkozni: helyileg használtam csak, de a folt nekem is ledobta időnként a felső hártyát. Alatta Bha volt, úgyhogy a kettő együtt is okozhatta, meg a szérum is egyedül, ezt nem tudom. Az ára hátborzongató, de nálam továbbra is ötös.

03. 21. Delux mintát szereztem be, mivel még ennek is húzós az ára. Egy hete használom, minden második este és már meggyőzött arról, hogy amint belefér a költségvetésbe kell a nagy kiszerelése! Viszonylag sűrű az állaga, így nem nehéz adagolni adott pontokon a pöttynyi mennyiségeket. Még decemberben jelent meg az arcomon egy kinyomhatatlan, bőr alatti göb, amit rendszeresen inzultáltam, pedig a kozmetikusom is azt mondta, hogy ő biz nem fog hozzányúlni. Az eredmény az lett, hogy három hónap(!) elteltével húzódott vissza a gyulladás, körömnyi mélybarna foltot hagyva maga után emlékbe. (Minden nap fényvédőzök.) Megérkezett a kis csodaszer, bekentem és másnap fele akkora volt a folt. Ma reggel (azaz 4 használat után) enyhe rózsaszín pöttyöcske csupán. Én magam sem hiszem el:) Drága, de melegen ajánlom.

Zsildom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Up Date:

lunas

2015. március 23.

3 hete használom, elsősorban a homlokomon lévő nagyobb pigmentfoltra. Egyelőre semmi eredmény két naponta kenem , de még a javulás halvány jele sem látszik. Sűrű állagú krém, nekem a homlokom simán felveszi a fél borsónyi mennyiséget. Csíp is rendesen, de ezt még elnézem neki. Remélem azért mire elhasználom az egészet, látszik majd a halványodás, ha nem akkor ez volt életem legnagyobb pénzkidobása kozmetikumra.
Ja és szárít is rendesen!

lunas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Ja és szárít is rendesen!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.