KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kivételesen gazdag formula, ami célzott ápolást nyújt a szem körüli bőr számára. Erősíti a bőr természetes vízmegtartó képességét, és hosszantartó, mély hidratásással fokozza a bőr rugalmasságát. Ideális a szem körüli jellegzetes ráncok kezelésére is.

• Hatásos bőröregedés és ráncok esetén
  • Intenzív hidratálást ad a bőrnek
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Antioxidánsokkal, peptidekkel és bőrazonos összetevőkkel telepakolva
  • Egyedi tubusa segít az összetevőket stabilan tartani
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

molnarfruzsina

2018. szeptember 24.

Aki először használ Paula's Choice terméket, és ezzel a termékkel kezdi, könnyen csalódhat a márkában. A többi termék használata után nagy reményekkel kezdtem el használni ezt a szemkörnyékápolót, de sajnos kb ugyanazt a hatást tapasztaltam, mint az alverde szemvidítófüves kencéjénél. Hidratál, de semmi különösebb plusz nincs a krémben. A tapasztalataim alapján megdöbbentően drágának találom a terméket. Lehet, hogy Paulaék ezzel a krémmel akarták bebizonyítani, hogy tényleg semmi szükség szemkörnyékápolóra mindennapi arcápolási rutinunk során?

molnarfruzsina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lorna

2018. július 12.

Valahogy úgy képzelem el a sztorit, mint mikor a francia forradalom kitört, ostromolták a palotát. Erre beront egy őr, jelenteni hogy : - Úrnőm, ledöntik a kapukat! A nép szemránckrémet követel! Paula meg mint Marie Antoinette legyint egyet : - Akkor adjuk nekik szemránckrémet!
Leszámítva talán, hogy az ostrom évtizedekig tartott. Aki nem ismerné a sztorit a Paula's Choice márka évtizedekig határozottan kiállt az elve mellett, hogy szemránckrémre nincs szükség, felesleges kiadás, az összetevői semmivel nem különböznek egy sima krémektől aztán mégis megdőlt a népek akarata előtt, akik annyit kérdezték, hogy mikor jön ki egy szemkrém, hogy piacra dobtak egyet.
De ha mindezt leszámítjuk, akkoris ami marad mindeből: egy tök nem praktikus szemkrém.
Sűrű szinte fagyott állagú krém, amit kenni szinte lehetetlen anélkül, hogy előtte fel ne melegítsem. Ha rögtön a szemem alatti bőrhöz vinnem fel az ottlévő, finom bőrt húzás nélkül nem lehet bekenni. A húzás meg gondolom nem jó anti- aging trükk.
Szó szerint egy tűhegynyit szoktam az ujjbegyemre nyomni, aztán ott felmelegítem, (ujjbegyim fessek, és hidratáltak az utóbbi időben, köszönik szépen) aztán csak ilyen finoman belepaskolom a bőrbe.
Namármost tök mindegy mennyit viszek fel, tűhegynyit, féltűhegynyit belemászik a szemembe ez a nagyon zsíros krém. Mászkál amíg alszok, mászkál ha nappal teszem fel. Egyszer csak homályosodik minden, pirospont mert nem irritálja a szemem, miközben benne van, de azért jobban díjaznám ha a szemkrém a szemem alatti börön, nem a szememben dolgozna.
És mivel tényleg csak hidratál, most tényleg megéri, amikor egy szérumot simán használhatok szemkrém helyett? Hiszen még Paula is ezt mondja. Azért azt díjazom, hogy még mindig azt tanácsolják, hogy nem kell szemránckrém.
Pozitívum: Mivel rettenetesen sűrű ezért nagyon lassan fogy, a tűhegy nem metafora. Ja, Miliát is csinált a szemem alá, az már nem pozitívum.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

2018. március 15.

Mintát vettem belőle, horrorisztikus az ára. Pár nap használat után azt mondom, hogy ez a legjobb amit valaha használtam szemkörnyékre. Tókéletesen hidratál, kicsit feltölt, nekem nem okoz gondot a sűrű állaga, azonnal el tudom kenni.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2018. március 15.

barbwire

2017. október 16.

Ez az első Paula's Choice termék amit használok, ezt is csak azért mert ajándékba kaptam. Mit is mondjak...? Túlárazott. Nem rossz krém, sőt. Nagyon sűrű állagú, és mégis a testmeleg hatására könnyen kenhető, mint egy testvaj. Kevés is elég belőle, nekem hónapok óta megvan és csak most kezd kifogyni, pedig napi rendszerességgel használom. De frenetikus hatása az nincs. Kellemes, hidratál, jól lehet rá sminkelni, de azt egyáltalán nem veszem észre, hogy a ráncokat csökkentené vagy megállítaná újabbak létrejöttét. A hatása inkább olyan, mintha egy kis időre kitöltené a ráncokat és barázdákat, mint egy filter, ezáltal simábbnak tűnik a bőr, de ez csak addig áll fenn, amig a krémet használod. Abban a pillanatban, hogy abbahagyod minden marad a régiben. Nem valószínű, hogy megveszem magamnak, szerintem egy olcsóbb krémmel is eltudok érni hasonló hatást.

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

mókincs

2017. szeptember 28.

Többiekkel hasonlóan én is húztam a számat, mikor kijött Paula egy szemkrémmel...
Ennek ellenére a megjelenése után meg is rendeltem (sőt egy második tubuson is túl vagyok). Nem csalódtam! Még nem találkoztam ennyire gazdag, sűrű szemkrémmel. Egész nap hidratál, a kisebb ráncokat kisimítja. Talán az állagával van problémám,ahogy lentebb is írták, eléggé "nyúzni" kell a szemkörnyéket az eldolgozásához.
Egyelőre az ára miatt nem tervezem újravenni.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Egyelőre az ára miatt nem tervezem újravenni.

aminaleyla

2017. július 2.

Egy deluxe mintát próbáltam belőle. Igazi sűrű, szinte kenőcsszerű krém, ami nálam nagyon hamar beszívódott és csodás hidratált bőrt hagyott maga után. Meg vagyok vele elégedve, de valószínüleg a borsos ára miatt nem fogom megvenni a teljes kiszerelést. A bőrápolási rutinomban szereplő termékeim nagy része a szem körüli területen is használható, és hasonlóan hidratált állapotot tudok velük elérni, úgyhogy nekem személy szerint nem nélkülözhetetlen, de kétségtelenül egy NAGYON JÓ TERMÉK.

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Trixi

2017. június 29.

Nem szoktam szemkrémeket használni az utóbbi években, mivel mindenmentes arckrémeket, szérumokat használok, és így a szemem alá is szoktam kenni őket időnként, bár nagyon érzékeny szemem van, ezért nem erőltetem a krémezést. Ez meg is látszott az utóbbi időben, nagyon száraz volt a szemem alatt a bőr, és kicsit sötétebb is volt az alapszínemnél. Ezért úgy döntöttem, próbát teszek ezzel a szemkrémmel, vásároltam egy mintát. Kb. 2 hete használom, csak esténként, és kb. fél borsónyi adagot ütögetek be finoman elosztva a két szemem alá, és máris években mérhető a különbség, valamint sokkal hidratáltabb, puhább is lett a szem alatti bőröm. Azt persze nem tudom, hogy más szemkrém használatával mi történt volna, nincs összehasonlítási alapom. Nagyon tartalmas, tömény krém, de hamar beszívódik, nem nehéz. Nem irritálja a szemem. Egy dolgot hiányolok belőle, hogy a szemöldök alatti részre, feszesítésre nem kimondottan jó (túl tömény), persze oda csak az ujjamon maradt kevéske krémet szoktam felkenni, mert nem szeretném, ha a szemembe olvadna.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

Morci

2017. március 14.

Miután Paulától mindig azt hallottuk, hogy nem kell külön krém a szem környékére, majd mégis kijöttek egy jó drága kencével, kicsit lehúzás szagúnak tűnt a dolog. Persze ez nem tartott vissza attól, hogy kipróbáljam. :-) Sajnos kár volt, semmi extrát nem nyújt, jóval olcsóbb termék is hozza ezt a hatást, ami nálam a hidratálásban merült ki.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

heyitseszter

2016. szeptember 11.

Nagyon jó szemkrém, de sokáig ellenálltam, mert a márka évekig azt hirdette, hogy a szemkörnyéknek nincs szüksége külön termékre, mégis kijöttek egy ilyen termékkel. Nagyon gazdag, jól hidratál, nem irritál, és kellemes használni. Éjszakára szoktam bevetni, de sminkelni is próbáltam már rá, szuperül helytállt. Az ára nagyon borsos, szinte az arcra való antioxidáns szérumokkal vetekszik, amik szintén nagyon jók. (és nem 15ml-es kiszerelésűek)

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Disodium Rutinyl Disulfate, Resveratrol, Phytic Acid, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Sea Whip Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Glucosyl Hesperidin, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.