KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. július 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 990  Ft

Önbarnító koncentrátum

Segítségével a kedvenc hidratáló krémed vagy testápolód kedvenc önbarnítóddá változtathatod!

• Hosszan tartó, szagmentes formula (nincs jellegzetes önbarnító szaga!)
  • Használható arcon és testen is
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 7 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PAncsi79

2016. május 31.

Meglepve tapasztalom, hogy nem is véleményeztem még ezt a terméket, pedig jelenleg ő a kedvenc, arcra használt önbarnítóm.
Igen, csak az arcomra használom, mert valahol meg kell húznom a nadrágszíjat: sajnos teljes testre kenegetve túl gyorsan fogyna. Az arcomra viszont csak illatmentes terméket kenek, amit sajnos nagyon keveset lehet találni.
Nekem nagyon bejött az ötlet, hogy a kedvenc hidratálómhoz keverve használjam. Este viszem fel: egy cseppnyit keverek a PC hidratáló maszkjához, majd bedolgozom a bőrömbe. Szép barna színt ad, és ami a habhoz képest szuper, hogy tényleg nem érezni a szokásos önbarnító szagot! :)

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Trixi

2015. július 23.

Picit ünneprontó leszek, és lehet, hogy nem is fair, mivel extrém időjárási körülmények vannak mostanság itthon, habár sajnos nem is számít már annyira extrémnek a hőség, és hát az ember lánya elsősorban nyáron szeretne barnának tűnni. Szóval a Resist light wrinkle defense fényvédős krémmel kívántam vegyíteni a koncentrátumot, arcon, nyakon és dekoltázson történő használatra. Ennek megfelelően egy jelentősebb mennyiségű krémet 4 csepp koncentrátummal vegyítettem, hogy egyszerre meglegyen a kellő mennyiség. Elég nehéz egyébként bemérni, meddig kell kutyulni a keveréket, mivel a koncentrátum azonnal eltűnik, még barnább csíkok sem segítenek az elegyben orientálódni a keverés időtartamát illetően. Szóval én néhányszor átforgattam a tenyeremben a keveréket, majd bekentem a kívánt területet, alaposan bemasszírozva. Ezután fél órát vártam (bár a leírás szerint 15 percet kell) a teljes száradásra, felöltöztem, és távoztam a kb. 27 fokos lakásból a 33 fokos utcára. Kb. másfél órát töltöttem odakint, vegyesen klímás és nem klímás helyiségekben, gyöngyöző homlokkal. Nem igaz, hogy nincs önbarnítószaga, mert igenis van, az a jellegzetes, kifejezetten önbarnítószag, amit állatira utálok, és amiért egyébként nem önbarnítózom. Jelentem, hogy felkenés után 4 órával még mindig érzem a szagot magamon. Szóval, másfél óra után, izzadtan visszatértem a lakásba, és megtekintettem az arcom. Halványan, de határozottan barnás színt öltött. Gondoltam, letörlöm az izzadságot. Nos, a kendő elkezdte szépen leszedni a barnás színt, foltokban, a homlokom tövéről. Közben észrevettem, hogy az őszes hajtöveim sárgák lettek, szerencsére a kendő ezt is leszedte. A nyakam és a dekoltázsom is jelentősen elszínezte a kendőt, örültem, hogy sötét színű póló van rajtam. Na mindegy, ezt is tudom. Ezek szerint melegben nem érdemes használni? Akkor mikor? A kapott színről 4 óra elteltével: kifejezetten vörösesbarnás, helyenként sárgásbarnás, ezek szerint valamennyire felveszi az alapbőr színeit (helyenként piros foltok nálam alapból), és semmiképp sem az a szép hidegbarna, amelyet szeretnék (egyébként én meleg tónusú világos bőrű vagyok). A következő próbát a lábszáramon ejtem majd meg, ott szép egyenletesen hullafehér a bőröm, hátha jobb lesz az eredmény :) Véleményem, hogy az árát ilyen körülmények között semmiképp sem éri meg, hiába innovatív, hogy bármilyen krémhez adható formula. Pozitívuma, hogy nem bántja az érzékeny bőröm.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

mstindigo

2015. június 16.

Az arcomra használom, és nagyon megszerettem. Klasszisokkal jobban bejön, mint a PC hab. Szépen, egyenletesen barnítja az arcomat, tényleg nincs szaga, (ellentétben a habbal,) és egyenletesen kopik. Viszont csak 15 ml, és nekem kell két pumpálás belőle a hidratálómhoz csak az arcomra, hogy csináljon valamit, így félek, hogy nagyon gyorsan el fog fogyni, és ahhoz képest borsos az ára. De nagyon jó termék, szóval az 5 csillag jár neki.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

T-vitamin. A közönséges pagodafából kinyert flavonoid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint egy kutatás is alátámasztja, hogy az összetevő védi a kollagén-termelő sejteket az UVB károktól, és segít az öngyógyulásukban. Az összetevő képes behatoln a bőr legfelső rétegébe, és antioxidáns hatásának köszönhetően segít lassítani a bőr öregedését.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak