KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Peggy Sage

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. május 17.

A matt és fényes árnyalatok szövetsége: a matt kijavítja és egységesíti az arcszínt, a fényes légies könnyedséget ad a bőrnek. Az arcbőr természetesen ragyogó, matt, komfortos és tökéletes lesz.

Alkalmazása nagy púderecsettel ajánlott. Lehet önmagában vagy alapozó felvitele után használni egy áttetsző és ragyogó smink érdekében.

3 árnyalatban kapható