KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Penhaligon's

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: mindapinkszent, Módosítva: 2018. április 22.

Kategória:   Ajakápolók

Narancsvirágos ajakápoló a Penhaligon's Orange Blossom parfüm illatjegyeivel.

mindapinkszent

2018. augusztus 14.

Ezt a véleményt több krémmániázó is házirendellenesnek jelölte, így a szövege adminisztrátori jóváhagyásra vár.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.