KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Penhaligon's

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   40 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: bergamott, citrom, eukaliptusz, menta, rózsabors, rozmaring

Szívjegyek: rózsa, gólyaorr, kardamom, hedione, tea

Alapjegyek: benzoin, tömjén, vanília, fehér pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Krisztocska

2018. július 20.

Jajj nekem... egy 1.5 ml-s gyári mintám van belőle. Azt hittem, a Lavandulát semmi nem múlja felül, de tévedtem. Egy csodaszép, édeskés, szappanos, enyhén citrusos illat, valami csavarral, ami sajnos azonnal függőséget okozott nálam. Könnyedén bele tudom magam érezni egy hammamba, ami borbélytól frissen érkezett férfiakkal van tele, száll a masszázsolajok illata és a szappanos masszírozáshoz használatos szappané. Mégsem férfias. Semmi mást nem akarok perpillanat magamon érezni, csak ezt. De ez a pirinyó minta sajna semmire nem lesz elég. Találtam, de az ára... Ismét csak jajj nekem.... Azt hiszem, a készletem nagy részétől könnyedén megválnék ezért a varázslatos illatért. Valaki? 😲 Legalább az illataimtól szabadítsatok meg, mert ilyet vennem kell akármennyibe kerül is! 😀

Krisztocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol