KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Peripera

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről

Levendulaszínű szemhéjalap a színek élénkítésére. Az erőteljes tapadást biztosító összetevők javítják a szemsmink tartósságát. Vékony, pontos aplikátorral a precíz használatért.

_zsulu_

2018. május 30.

Sokat vacilláltam, hogy mit vegyek az Etude House helyett (nem tudom mi változott benne, de a második tubus fele már nagyon gyengén muzsikált, és a tubus kialakítása is elég bosszantó), végül ezt választottam. Nagyon hasonló termék, áttetsző nagyon enyhén lilás,elkenve már nem látszik semmi szín és fedése sincs. Hamarabb szárad egy picit mint az EH, én ezt is leszoktam fixálni egy kevés áttetsző púderrel, úgy tartósabb. Ár-érték arányban megfelelő, a tubus kialakítása sokkal szebb és praktikusabb mint az EH. Tartósságra nekem ugyanaz a kettő, zsíros-rejtett szemhéjamon lefixálva a megfelelő szemhéjpúderrel kibírja az egész napot!

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.