KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Perl Weiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Perl Weiss fogfehérítési kutatásainak eredményeként a Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém  segít hatékonyan és kíméletesen eltávolítani a kávé-és teafogyasztàs okozta makacs lerakódásokat és elszíneződéseket. Ugyanakkor védelmet nyújt a napi lerakódások ellen is. A termékben található fluorid erősíti a fogzománcot és véd a fogszuvasodás ellen. A Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém kitűnően alkalmas a napi használatra - a láthatóan fehérebb fogak és a leggyönyörűbb mosoly érdekében.

Mona29

2017. július 8.

Nagyon szerettem. Jól tisztít, kellemes az illata, íze, nincs rossz utóíze. Mondjuk fehérítést nem nagyon tapasztaltam (gyárilag kicsit sárgábbak a fogaim és rendszeresen iszok kávét, teát) és az ára is húzós. De még így is szeretem. Már többször újravettem.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-12

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!