KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Perl Weiss

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Perl Weiss fogfehérítési kutatásainak eredményeként a Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém  segít hatékonyan és kíméletesen eltávolítani a kávé-és teafogyasztàs okozta makacs lerakódásokat és elszíneződéseket. Ugyanakkor védelmet nyújt a napi lerakódások ellen is. A termékben található fluorid erősíti a fogzománcot és véd a fogszuvasodás ellen. A Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém kitűnően alkalmas a napi használatra - a láthatóan fehérebb fogak és a leggyönyörűbb mosoly érdekében.

Anita97

Korcsoport: < 18
2017. október 4.

Íze kellemes,de fehéríteni nem fehérített semmit.Az ára húzós ehhez

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 4.

Íze kellemes,de fehéríteni nem fehérített semmit.Az ára húzós ehhez

LengyelB

2017. szeptember 2.

Az egyik legjobb fehérítő fogkrém a piacon. A férjemmel együtt használjuk, már több éve. Rendszeresen kávézunk, télen teázunk is, a használatával elkerülhető a fogak elszíneződése. A férjem fogai genetikailag sárgásabbak, kicsit még ezt is sikerült orvosolnia. Hatását elektromos fogkefe használatával tovább lehet erősíteni. Több újdonságot is kipróbáltam időközben, de mindig visszatértem hozzá, ennél jobbat még nem sikerült találnom. Ára a többi fogkrémhez képest borsosabb, viszont a fogkefére elegendő kis borsónyi mennyiség, így sokáig elég. A Dm polcain jelenleg 1400 Ft-os akciós áron található meg, én 2 tubust vettem belőle.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Mona29

2017. július 8.

Nagyon szerettem. Jól tisztít, kellemes az illata, íze, nincs rossz utóíze. Mondjuk fehérítést nem nagyon tapasztaltam (gyárilag kicsit sárgábbak a fogaim és rendszeresen iszok kávét, teát) és az ára is húzós. De még így is szeretem. Már többször újravettem.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-12

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!