KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Perl Weiss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: wertzu111, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A White + Protect Technológia hatékony védelmet nyújt az elszíneződések ellen:

1. fázis: hatékonyan és karcmentesen tisztítja a fogakat a Pro-Whitening hatóanyagnak köszönhetően.
  2. fázis: egy láthatatlan védőréteget alkot a fogakon, melytől a fogak felülete észrevehetően simábbá válik, így hatékonyan megakadályozza a lepedék megtapadását és a fogak elszíneződését.

A két fázis látványosan elkülönül az üvegben, melyet használat előtt alaposan össze kell rázni, hogy egyaránt kifejthesse tisztító-fehérítő, valamint védő-megelőző hatását is. Fluorid tartalmának köszönhetően hatékony segítséget nyújt a fogszuvasodás megelőzésében.

Alkoholmentes termék.