Perl Weiss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: tnildiko, az összetevőket feltöltötte: Réti_D_smink, Módosítva: 2012. július 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A benne található Perlit  segítségével fokozza a fogfehérítést.

kincsq

2018. május 16.

0-át se ér ez a termék, nem hittem volna hogy egy ilyen drága termék ennyire pénzkidobás...

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

nkmagda

2016. július 7.

Nekem most egy új kiszerelés van a polcomon, schönheitsweis megnevezéssel. A leírás szerint napi 3 szor kell használni s 10 napon belül egy árnyalatot fehéredik a fog. Szerintem ha az utasìtásokat betartjuk, s az ember nem kàvézik cigizik biztos hogy segít. Az biztos hogy amióta használom nem színeződött a fogam, szóval biztos segít, színskàlàn ugyan nem figyeltem. Viszont a tisztítóhatàsa tuti 5ös, nem erős s nem hagy nyákos érzetet maga utàn.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Nittuska

2016. február 15.

Nem ér annyit amennyibe kerül...

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nem ér annyit amennyibe kerül...

gothy

2012. október 27.

Nem vártam sokat ettől a terméktől, de még azt is alulteljesítette. Én is a rendes fogkrémem mellett használtam, de így sem ért semmit. És még drága is volt. Az egyetlen jó, amit elmondhatok, hogy nem lett érzékeny a fogam, mint a többi fehérítő esetében.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Makk Zsuzsó

2012. október 26.

Pénzkidobás a javából! Egy jó nagy nulla!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Pénzkidobás a javából! Egy jó nagy nulla!

Réti_D_smink

2012. augusztus 12.

Most értem a tubus végére :-) Szerintem működik csak másképpen kell használni, mint egy átlagos fogkrémet. Először is a rendszeresen használt "átlagos" fogkrémünk mellett kell ezt használni. A tájékoztató ezt nem írja, de én utánajártam. Másodsorban erre nem kell vizet engedni, mint a hagyományos fogkrémekre. Legalábbis én mindig bevizezem a fogkrémet egy kicsit. Na ezt nem kell! Napont legalább 3x kell használni körkörös mozdulatokkal. Nekem így 2 árnyalattal világosabb lett a fogam! Szerintem a kulcsa az egésznek, hogy a hagyományos fogkrémünk mellett kell használni. De ez még nem garancia arra, hogy másnak is be fog válni ;-)

Réti_D_smink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

vakond32

2012. augusztus 1.

Nálam semmilyen hatás nem mutatkozott.

vakond32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Nálam semmilyen hatás nem mutatkozott.

Lillaberek

2012. június 17.

Egyetértek, semmire nem jó, csak tapasztalatgyűjtésre. Tanulópénznek viszont drága, remélem hamar kikopik a kínálatból.

Lillaberek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 17.

tnildiko

2012. április 25.

Nagy reményekkel kezdtem el ezzel a fogkrémmel fogat mosni. Sajnos én nem tapasztaltam kiemelkedő fogfehérítő hatást, és fogmosás után száradt a szám tőle.

tnildiko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 25.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-12

Sorbitol h 1 1