KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Peter Thomas Roth

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsudi, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag Biotin B-7 Complex ™-ben, C-vitaminban, E-és B5-Provitaminban a tiszta, fényes, táplált egészséges külsejű hajért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Chloeandhercat

2016. március 27.

Teljesen átlagos sampon, szállodában használtam, megvenni biztosan nem fogom.

Chloeandhercat
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Teljesen átlagos sampon, szállodában használtam, megvenni biztosan nem fogom.

Cassie25

2015. június 4.

A római Hiltonban ilyet készítenek be a szobába, kétszer próbáltam ki, mint a kétszer katasztrófa volt............ Derékig érő hajam van, amit nem bírtam kifésülni, amikor ezt a sampont használtam. Száraz és fura lett tőle a hajam. Köszönöm szépen, de maradok inkább a 800 forintos samponomnál :) Most is hoztam haza, lehet, adok neki még egy utolsó esélyt........... Hátha..... De én azt mondom, hogy senki se pazarolja erre a pénzét. Inkább vegyetek egy szép MAC rúzst magatoknak ;)

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Biotin, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!