KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Pharmatheiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cicaki, az összetevőket feltöltötte: cirmok

Utolsó módosítás dátuma: 2013. február 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

pont

2015. április 9.

szép csomagolás, kellemes illat, de sajnos maga a krém elég gyengécske és indokolatlanul drága. ha nincs nagyon kiszáradva a kezem, akkor elkenegetem, nem zsíros, könnyen felszívódó krém, az tény, de tuti, hogy nem veszem újra, mert nekem nem ér ennyit.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

mokkalany

2015. március 19.

Ajándékba kaptam, de amilyen finom az illata eleinte, olyan döbbenetes, hogy használt sütőolaj szagúvá válik a bőrön, ami nagyon irritáló, és még nem is hidratál eléggé.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

svivko

2013. május 3.

Ez aztán a gyorsan beszívódó, mégis durván ápoló hatású kézkrém! Patikában álltam sorba, kutyámnak írtak fel pár dolgot, és gondoltam meglepem magam valamivel, ez a kézkrém pedig olyan szépen mutatott a kirakatban, plusz Crabtree megszállott vagyok, és ez a termék azért eléggé hajaz az övékére!
75ml volt 2200 pénz.
Itthon kézmosás után kipróbáltam, és valami döbbenet, milyen gyorsan felszívódik! Komolyan bekentem vele a kezem számoltam ötig, és maradt egy lehelet vékony,mégis masszív ápoló, védő réteg a kezemen. Még nem tudom, hogy így nyárra vezetéshez mennyire ideális, ha izzad a tenyér , de majd updatelek, egyenlőre nem tűnik úgy, mintha ez a réteg könnyen leolvadna a kézről.
Amúgy az illata nekem csalódás, lehet közelebbről kéne megszagolnom egy gránátalmát, hogy tisztában legyek vele, ez nem az én illatom, az Alverdés Gránátalmás sampon+balzsamját is utáltam az illata miatt, ez nem olyan vészes, de nem a legfinomabb krémillat, amit szagoltam. Ezért nem vonok le pontot, a saját hülyeségem.
Egyenlőre négy pont, hosszabb távú használat után jövök updatelni!

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 3.

75ml volt 2200 pénz.
Egyenlőre négy pont, hosszabb távú használat után jövök updatelni!

cirmok

2013. február 10.

Egy hete használom, valamilyen gránátalmás krémet kerestem, ez tűnt a leginkább meggyőzőnek. A hosszú távú hatásairól még nem tudok beszámolni, de azt már most látszik, hogy villámgyorsan és nagy mennyiségben (kb. 2 cm-nyi krém) beszívódik, és nem zsíros vagy olajos, hanem inkább kissé viaszos érzetet hagy a kezemen, szinte rögtön tudok gépelni utána. Láthatólag kisimítja, feltölti a kisebb, télnek köszönhető ráncokat, kellemes viselet. Az illata elég erős és műanyag, és kb. egy órán keresztül bőven érezhető. Fiatal, normál bőrre szerintem sok, inkább az érett vagy "félérett" :-) bőrre ajánlom.

cirmok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

kovacsmonikk

2013. január 10.

Isteni illata van, a kedvenc illatú kézkrémem!! Egy pillanat alatt beszívódik, nincs zsíros érzés utána! Sok jóféle olaj van benne, azonban azért kap négyest, mert drágállom (1800 Ft) és hamar elfogyott, valamint az ekcémás kezemre ő kevés volt.

kovacsmonikk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.