KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pharmekal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: masnis, Módosítva: 2013. október 29.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A növény termését Európában évszázadok óta alkalmazzák női hormonális problémák esetén. Hagyományosan rendszertelen menstruációnál, a normális menstruációs ciklus visszaállításának elősegítésére és termékenységi problémáknál alkalmazták a gyógynövényt. Manapság emellett a premenstruációs szindróma (PMS) kellemetlen tünetei esetén is ajánlják.

A tapasztalatok szerint a barátcserje kedvező hatással van az optimális progeszterin szint elérésére a menstruációs zavarral küzdő nők jelentős részénél.
A növény hatóanyaga nem tartalmaz hormonokat, a kutatások szerint az agyalapi mirigy működésére gyakorolt kedvező hatásával, az LH hormon termelését segíti elő.

A gyógynövény a hatását 1-2 hónap folyamatos szedést követően kezdi kifejteni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tara95

2018. március 6.

Életem legrosszabb időszakában nem jött meg a mensesem fél évig, amikor ajánlották a teát. Teljesen helyrerakott! Viszont a ciklusom csak 21 napos volt, olyan erős görcsökkel, hogy csak remegni tudtam amíg el nem ájultam a fájdalomtól. Úgyhogy váltottunk tabira ami sokkal erősebb, napi egyet szedek. A ciklusom szinte azonnal beállt 28 napra, nem voltak olyan erős görcseim és az arcom is gyönyörű. A pms is enyhébb volt. MINDENKINEK bátran ajánlom.

Update: közel két hónapig szedtem napi egyet. Hát nem volt jó ötlet...van pár mellékhatása (álmatlanság, hízás, kiütések), amik a hosszú távú használatnál kijöhetnek. Nekem az összes megjelent, le is tettem azonnal. Óvatosan.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Laura27

2016. január 16.

Nekem progeszteron krémmel együtt használva rendszeressé tette a ciklusomat, és már van peteérésem is! :)
Nővéremnek a segítségével összejött a baba is :) Ajánlom mindenkinek!

Laura27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 16.

Nővéremnek a segítségével összejött a baba is :) Ajánlom mindenkinek!