Phi

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén krém érzékeny bőrre Ectoinnal és erdei mályva kivonattal. Gyulladáscsökkentő összetevőinek köszönhetően ekcémás, súlyos allergiás vagy atópiás dermatitisszes bőrön is használható.

Vegán

nightingale

2019. február 20.

Régóta használom már a phi termékeket, és alig vártam, hogy kipróbáljam az érzékeny bőrűeknek szánt sensitive család arckrémét. A bőröm inkább zsírosabb, mint szárazabb, de télen gyakran kijön rajta a korpás szeborrea, ami megnehezíti a mindennapjaimat. Állandóan változik akkor a bőröm állapota, hol nagyon piros és irritált, szinte fáj, ha hozzáérek, olykor meg száraz-és zsíros egyszerre. Így alig vártam, hogy tegyek egy próbát a sensitive-vel. Körülbelül két hónapja használom, s nagyon bejön. egy tökéletes téli krém.Én az olaját nem alkalmazom, mert nekem önmagában a krém is elég. Pont azt nyújtja,amit ígér: gyorsan regenerál és csökkenti az irritációt, egyensúlyt teremt.

nightingale
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

BlackMagicWoman

2019. február 20.

Ennél jobb krémem még sosem volt. A kis olaj boosterre ritkán volt szükségem, csak nagy hidegben használtam a krém mellé. Gyorsan beszívja a bőröm, rögtön használat után már sminkelhetek is rá. A pirosságot teljesen eltüntette az arcomon. Szuper a csomagolás, az elején picit több jött belőle a kelleténél, de kitapasztaltam a működését és már nincs gond vele. Tuti, hogy újraveszem és csak ajánlani tudom.

BlackMagicWoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

ramma

2019. február 18.

Nagy ötlet volt ez az alapkrém plusz olajszérum egyben. A krém kellemes, parfüm mentes, de mégis enyhén virágos illatos könnyű krém. Extrán jól hidratál, már önmagában is. Nem irritál. Az ectoinért plusz pont, eddig azt hiszem csak a Dadosense volt itthon elérhető ectoin hatóanyaggal. Örülök, hogy magyar márka is felfedezte. :) Szeretem.

ramma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Mati

2019. február 18.

Tesómnak vettem, de végül megtartottam, mert egy ételallergiás kipirosodás után nagyon szépen megnyugtatta a bőröm és elmúlt az égő, viszkető érzés.Nagyon könnyű, ezért én a lipid boosterrel együtt használom. Dermatológiailag tesztelt, a honlapjukra fel is töltötték a vizsgálati lapokat, Ez számomra bizalmat ébreszt és az eredmények magukért beszélnek.

Mati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Zsazsmazs

2019. február 17.

Nagyon szeretem a csomagolását. Pont. Olyan gyulladt pattanásokat okozott, hogy csak pislogtam. Sajnos nálam egy *.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

2019. február 8.

Nagyon szuper krém, egyrészt nem bántja a túlérzékeny bőrömet, másrészt megfelelően hidratálja és ápolja ebben a hidegben is amikor kb. olyan száraz az arcom mint a sivatag. Nagyon jó ötlet a booster olaj hozzá, amit mindig igénynek megfelelően lehet adagolni a krémhez. Viszonylag hamar felszívódik, jól lehet rá sminkelni is. Én most egy hónap alatt elhasználtam a 30 ml-t (a boosterből maradt) de én reggel-este bőségesen kentem, mert nincs az a krémmennyiség amit ilyen hidegben ne tudna felszívni a bőröm, tavasszal-ősszel biztos hogy kevesebb is elég lesz belőle, illetve nyáron nappalra biztos hogy sok lesz. Többnek érzem mint egy egyszerű hidratálókrém, mert ápol is bőségesen, nem kétséges, hogy újra fogom venni. Az airless tégelyes csomagolásért pedig plusz piros pont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Beta-Glucan, Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2