KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyagokban gazdag feszesítő tonik kis molekula méretű LMW hyaluronsavval, mely nem akad meg a bőr felszínén, hanem a bőr mélyebb rétegeiben tudja kifejteni jótékony hatását. A neroli hidrolátum élénkítő, pórusösszehúzó és enyhe mattító tulajdonságú elegáns illatú virágvíz, mely a kifinomult, nőies illatú damaszkuszi rózsavízzel - mely hidratáló és sejtregeneráló tulajdonságaival tűnik ki a hidrolátumok közül - együtt csodás harmóniában ápolják, hidratálják és vitalizálják az arc bőrét.

Nena

2017. október 18.

Nehezen barátkoztunk meg, de csak a csomagolása miatt. Ami egyébként nekem nagyon tetszik, igényes és minőségi, viszont az adagolásával bajban voltam, folyadékhoz nekem nem igazán passzol ez a pumpás megoldás. Most úgy használom, hogy a tenyerembe spriccelem ki és kézzel paskolom az arcomba.
A hatása viszont vitathatatlanul nagyon jó! A vízhiányos bőröm csak úgy issza magába és ha ezt követően viszem fel a krémeket, szerintem azok is jobban működnek. Az illata kellemes, nem okozott semmiféle irritációt és sokáig elég a termék, még úgy is, hogy nem spórolok vele.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

rayeri

2017. szeptember 27.

Együtt rendeltem meg a kávés tesójával, azt már véleményeztem. Most hogy az elfogyott kezdtem el ezt használni. Azt is nagyon szerette a bőröm, ezt viszont imádja! Az inkább frissített, ez valami fantasztikus módon hidratál. Pillanatok alatt beissza a bőröm, és utána a szérumokat és krémeket is sokkal jobban "nyeli". Úgy tűnik egyébként, hogy a rózsavizet minden más virágvíznél jobban szereti a bőröm, próbáltam már hamamelist, levendulát, kamillát, látható hatása rajtam csak a rózsának van.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/