KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyagokban gazdag feszesítő tonik kis molekula méretű LMW hyaluronsavval, mely nem akad meg a bőr felszínén, hanem a bőr mélyebb rétegeiben tudja kifejteni jótékony hatását. A neroli hidrolátum élénkítő, pórusösszehúzó és enyhe mattító tulajdonságú elegáns illatú virágvíz, mely a kifinomult, nőies illatú damaszkuszi rózsavízzel - mely hidratáló és sejtregeneráló tulajdonságaival tűnik ki a hidrolátumok közül - együtt csodás harmóniában ápolják, hidratálják és vitalizálják az arc bőrét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tothdyna

2018. május 20.

Mióta télen nekiálltam a többlépéses arctisztításnak/ápolásnak, azóta minden nap kétszer ezt lögybölöm magamra. Szeretem az illatát (a jázminos zöldteásnál sokkal jobban, azért is nyúlok inkább ehhez), a csomagolása (nekem már az üveges van) nem a kedvencem, de elfogadom, hogy környezetkímélőbb a műanyag palacknál és már megtanultam kezelni. Sosem húzódik utána a bőröm, mint korábbi tonikoktól, bár tény, hogy ez az első, jobb összetételű választásom, így azokkal nem is lehet összehasonlítani.
Remek darab, ha az ember nem (mindig) vattára öntögeti, pláne sokáig tart, úgy az ára is baráti. :)

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Mazsika81

2018. január 2.

Imádom az illatát, a rózsavizet már korábban is használtam és szerette a bőrom, így erre a tonikra esett a választásom. Mivel vízhiányos a bőröm, nagyon jól hidratál, ebben biztosan segít a tonikban lévő hialuronsav is. A csomagolását én sem szeretem annyira, úgy használom, hogy a kezembe fújom és úgy viszem fel az arcomra. Nálam biztosan újravevős lesz.

Mazsika81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Betti81

2017. november 7.

Jól hidratál, kellemes az illata. A pumpás csomagolás nekem sem vált be, inkább leszedem a kupakot és öntök belőle. Ennek ellenére 5-ös.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Nena

2017. október 18.

Nehezen barátkoztunk meg, de csak a csomagolása miatt. Ami egyébként nekem nagyon tetszik, igényes és minőségi, viszont az adagolásával bajban voltam, folyadékhoz nekem nem igazán passzol ez a pumpás megoldás. Most úgy használom, hogy a tenyerembe spriccelem ki és kézzel paskolom az arcomba.
A hatása viszont vitathatatlanul nagyon jó! A vízhiányos bőröm csak úgy issza magába és ha ezt követően viszem fel a krémeket, szerintem azok is jobban működnek. Az illata kellemes, nem okozott semmiféle irritációt és sokáig elég a termék, még úgy is, hogy nem spórolok vele.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

rayeri

2017. szeptember 27.

Együtt rendeltem meg a kávés tesójával, azt már véleményeztem. Most hogy az elfogyott kezdtem el ezt használni. Azt is nagyon szerette a bőröm, ezt viszont imádja! Az inkább frissített, ez valami fantasztikus módon hidratál. Pillanatok alatt beissza a bőröm, és utána a szérumokat és krémeket is sokkal jobban "nyeli". Úgy tűnik egyébként, hogy a rózsavizet minden más virágvíznél jobban szereti a bőröm, próbáltam már hamamelist, levendulát, kamillát, látható hatása rajtam csak a rózsának van.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin