KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• ThermoBalance érzékelő
  • Ionos
  • 2200 W

Merlotwine

2017. május 7.

Megvettem drága pénzért, MÁSODIK használat alkalmával elszállt az egész. Vihetem vissza a szomszéd városba így egy hét után.
Nagyon bánom, hogy nem másikat vettem, mert nézegettem még egy párat.
Gondolhatjátok, az ember vendégeket vár, ezer dolga van, és akkor 30 másodperc után bekrepál a vadi új hajszárító. Bezzeg a régi olcsó siemens megvolt már 10 éve, semmi baja nem volt.

Merlotwine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Nagyon bánom, hogy nem másikat vettem, mert nézegettem még egy párat.