KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kosztyanna, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Szárítás és formázás egyszerre – az új Philips Essential Care levegős hajformázó segítségével egyszerre száríthatja és formázhatja haját, maximális ápolás mellett. 4 tartozéka igen hatékony, segítségükkel egyszerűen alkothat gyönyörű és természetes hatású frizurát."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kosztyanna

2016. december 30.

Most karácsonyra kaptam ezt a kis gépet, de így az első használat után nagyon tetszik. Eddig még csak a hajkefe fejet próbáltam, de ami késik nem múlik. :) Nagyon tetszett, hogy a használata után egyáltalán nem szállt a hajam, és a hullámos hajamat teljesen egyenesre tudtam megszárítani. Barátom meg is kérdezte, hogy fodrásznál voltam-e? :D

kosztyanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.