KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2015. november 4.

Ár:   15 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajegyenesítő, túlmelegedés nélkül

Maximális védelem, csodálatos ragyogás,tökéletes hajápolás. A Philips ProCare Sonic hajkiegyenesítő az újonnan kifejlesztett Triple-Care™ hajegyenesítő lapok, az állandó hőmérséklet, az EHD technológia™ és a Sonic technológia segítségével védi a hajat a túlmelegedéstől.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aylawitch

2017. augusztus 12.

Több mint 1 év használat után azt kell hogy mondjam, amit a többiek is... BORZASZTÓ! Csak kár, hogy erre nem az elején jöttem rá. :( Teljesen tönkretette a hajam. Volt 3 szőkítésem is, de ez a hajvasaló már csak hab volt a tortán. Eleinte jónak tűnt (persze az előző régi, gagyi gépemhez képest) de aztán azt vettem észre, hogy a hajam minősége egyre rosszabb, teljesen mindegy milyen ápolókat használok. Kb. 4000 forintért vettem ezt a gépet, de most már azt mondom, hogy ingyen sem kellene!!! Mindenki óvakodjon tőle! :D
Vásároltam helyette egy Remington S8590 Keratin Therapy Pro hajvasalót. Már az első használat után érezhető a változás!

Aylawitch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Szidy

2017. május 8.

Na hát ez valami borzalmas!😥 A philips kávéfőző mellé adták ajándékba. Magamtól sosem vettem volna Philips hajsimítót, nekem Remington van de azt a világ penzéért sem adnám!

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

SzandrASD

2016. július 20.

7 év után tönkrement a Babyliss hajvasalóm ezért beruháztam erre. Először jópofának tűnt,majd 2. használat után vissza is vittem. Ugyanis borzalmas.... a lapját ahogy végig húzod a hajon a hajvégét egyszerűen kitépi,töri. A hajat összetapasztja, roncsolja és tudjátok olyan gubancos szénaboglyás lesz a fejetek tőle. Lehet ha tovább használom megkopaszodom.

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.