KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: b.jucy17, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Philips forgó Volumebrush hajformázó 2 tartozékkal

Az 50 mm-es termo hajkefe tökéletes módot biztosít Önnek, hogy haját dúsabbá, testesebbé és csillogóbbá tegye. Majdnem száraz hajon történő használat esetén haját csodálatosan beszáríthatja, akár egy fodrászszalonban
A termo hajkefe sörtéi természetes vaddisznó sörtékből készülnek. A sörtéknek köszönhetően a kefe még simábban végigsiklik a hajon, csökkentve az elektrosztatikus töltöttséget, és növelve haja csillogását, miközben megakadályozzák a haj összegubancolódását is.
A formázó egyedülálló turmalin kerámia bevonata megóvja és revitalizálja haját használat közben. Ez a különleges bevonat hatékonyan vezeti a hőt, nincsenek rajta forró foltok, és minden egyes simítással ragyogóbbá teszi a hajat.
A 30 mm-es kefével formázott hullámokat alkothat sima és csillogó hajába. A visszahúzható sörték egyszerű, gubancolódás nélküli formázást biztosítanak

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hencs

2017. január 31.

Páromtól kaptam karácsonyra és egyszerűen szuper ez a gépezet! Hajmosás után nedves és száraz hajra is szoktam használni, az ionok szépen teszik a dolgukat, mert nem száll tőle a hajam és gyönyörű esés ad neki. Nekem maximálisan megfelel és nyújtja azt amit elvárok tőle, sőt még többet is. A hőfokozatok jól el vannak találva, a forgási sebességek is. Mindkét irányba lehet formázni a hajat. Gyakrabban használom, mint a hajvasalómat. :)

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

b.jucy17

2016. november 3.

Kétszer használtam eddig ezt a formázót. Nagyon könnyű megszokni a kezelését, súlyra sem nehéz. A nagyobb kefe sörtéi nagyon finomak és nem gubancolódnak bele a hajba. Szépen szárit, de semmi extra, minimálisan lett csillogóbb a hajam. Időben kb ugyanannyi kellett a hajszáritáshoz, mint a hajszáritó+hajkefe esetén, de ezzel a készülékkel kényelmesebb volt száritani. Sajnos nem bir ki nálam egy száritást, a végére már kikapcsol, hogy ne melegedjen túl. )
Összességében nem rossz, de 17ezer forintért szerintem sok.

Update.
Lepontozom, mert 2 perc utan leall mostmar. Kisebb-nagyobb szenvedes utan be lehet vele szaritani a felszaraz hajat, de igy 5. hasznalat utan, borzaszto sepruve teszi a hajam es szall ossze vissza. Valami turmixgep motorjat tehettek bele, mert pont olyan hangja van.

Meg ne vegyetek!

b.jucy17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Összességében nem rossz, de 17ezer forintért szerintem sok.

Update.

Meg ne vegyetek!