KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   89 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   89 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea Advanced rendszer lenyűgöző módon megakadályozza a szőrszálak újranövekedését a testen. A rendszeresen alkalmazott gyengéd fényimpulzusoknak köszönhetően minden nap élvezheted bőröd simaságát.

• Testen való használatra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szasza002

2018. augusztus 25.

Lassan két hónapja használom. Az első hónapban hetente villantottam, mostmár 2-3 hetente használom. Brutális. A hónaljamon már alig nő szőr, a lábamon meg foltokban. 3 hetet simán kibír, max. 2 borotválással (de eggyel sem észrevehető). Nagyon-nagyon örülök, hogy megvettem, nem bántam meg. Húzós az ára, de aki akciósan hozzájut, az nagyon jól jár vele. (Főleg, hogy a Philips ad rá 90 napos garanciát, ha esetleg nem vállna be.)

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

agiv

2018. június 28.

Sikerült hozzájutnom nagyon akciósan 61ezer ftért! Rengeteget olvastam veleményeket az otthoni ipl-ről mielőtt megvettem mert nem egy olcsó dologról beszélünk. Nem vk fehérbőrű, nagyon hamar barnulok viszont elég sötét szőröm van és nagyon gyorsan nő! Gyantaztam a lábam előtte, de par nap mulva ugyanúgy bujtak elő a sötét szőrszálak és még szőrbenövesem is sokszor elődordult. A borotvát egyaltalán nem szerettem mert naponta csinalhattam vna és borotválas utan is közvetlenül látszottak az apró fekete pöttyök. Barmit kipróbaltam sosem voltam 1-2napnal tovább sima. De majus 5.en beruhaztam erre a gépre, most juni 28. van! 5. hasznalaton vagyok túl, mar a masodiknal nagyon latványos volt. Viszont a 4kezelés .után már az intim területen csak pár db kósza szál nőtt, A lábszáramon es a combomon kb 10%-a nőtt vissza 4kezelés utan, bár lehet már annyi sem, mert 5. Napja csinaltam meg az 5. kezelést es még mindíg sima a labam mindenhol!!! Igaz h arcra nem lehet elvileg, de en a bajuszt es az allon lévő pár szálat is levillantottam, ott is szépen kihullt. Igaz h hosszadalmas procedúra, nekem kb 1,5ora ha nem több de meleg szívvel ajánlom nektek, batran próbáljátok ki mert biztos a siker,ha csak nem szőke szőrrel rendelkeztek, mert arra nem jo. Ez a gép nekem egy álom, nem adnám semmiért!! :-)

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.