KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   109 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat juttat a szőrtüszőkbe. Ennek következtében a szőrszálak növekedése fokozatosan csökken. Ismételt kezeléseket követően a bőr érezhetően sima lesz.

A Philips Lumea öt állítható fényenergia-beállításának köszönhetően biztosított a gyengéd, ugyanakkor hatékony kezelés. Megfelelően alkalmazva a Philips Lumea IPL-kezelése biztonságos és gyengéd, még érzékeny bőrön és kényes területeken is.

• A testen és az arcon való használathoz
  • 15 perc a lábszárak kezelésére
  • >250 000 lámpavillanás
  • Extra hosszú vezeték

VaHanna

2018. június 10.

3. alkalommal használom a gépet. Elsősorban az arcom miatt vettem, ellenőrzési pontként pedig a hónaljamon is mindig megcsinálom. De mindkét helyen látszik a különbség! Már az első használat után éreztem, hogy egyes szőrszálak maguktól, fájdalom nélkül kijönnek (a napi csipeszelés alatt). Attól függetlenül adok 5 pontot, amit ígérnek, vagy írnak róla. Engem nem érdekel, hogy 90,v agy 50%-ban lesz kevesebb, csak legyen kevesebb a szőr és a seb, és a fájdalom. Azoknak írom, akiknek problémát jelent, hogy a gép használata mellett is borotválni kell a szőrt, hogy jelenleg (a szőrtüsző sebészi eltávolításán kívül) nincsen olyan szőrtelenítési módszer, ami egy alkalom után azonnal és örökre megszüntetni a szőrnövekedést. Én szinte mindent kipróbáltam, és mind közül a legkellemetlenebb a lézeres szőrtelenítés volt, mind életvitelileg (akár hetekre előre adott a kezelési időpont, előtte növeszteni kell, utána meg napokig nem lehet utcára menni) mind fájdalom szempontjából (.....ul fájdalmas!!! az arcon legalábbis!). Szóval nekem ez egy áldás.

VaHanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Massacre

2018. június 6.

Hát hol is kezdjem.. Erős szőrrel vagyok megáldva, ez szinte bármilyen területre kiterjed, főleg a combom volt a kritikus rész, amiért emellett a készülék mellett döntöttem. Ugye gyakran hangoztatják, hogy combot ne borotváljunk le mert erősebb lesz tőle a szőr stbstb. emiatt gondoltam, hogy majd ez megoldja a problémám. Pár éve már megvan ez a készülék, és ámbár nem használtam rendszeresen, csak eleinte 2 hetente ahogy írta, sokkal jobb a helyzet. Sőt! Ahhoz képest, hogy pár éve hosszú fekete szőrszálak virítottak a combomon és nem mertem strandra járni, sem rövidnadrágot viselni, teljesen megszűnt a problémám. Ugyan nem teljesen szűnt meg a szőrnövekedés, de jelentősen csökkent és sokkal egyszerűbben kordában tudom tartani mint azelőtt. A hónaljamon sajnos semmit sem ért, gondolom ott már túl erősnek bizonyult a szőr, a lábszáramon pedig foltokban koptatta ki amíg rendszeresen használtam. Aztán mostanában kezdtem megint ehhez a készülékhez nyúlni mivel jön a nyár és nem bánnám ha ritkábban kellene borotválkoznom. Hát, majd meglátjuk, de nekem amiért elsősorban megvásároltam, arra bevált.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

szonjecska

2018. május 19.

Felemás a véleményem. Engem eléggé zavart, hogy nyáron kb. naponta borotválhatnám a lábam és a hónaljam, már ha nem szánom magam rá a szőrnövesztésre az epiláláshoz, de akkor meg járhattam volna hosszú ujjúban a 40 fokban.Úgyhogy úgy döntöttem, beruházok erre az eszközre.
Elég macerás, hogy előtte mindenhol szőrteleníteni kell, de ez van. A használata csaknem fájdalommentes, a legkellemetlenebb, amikor úgy érzed, sok-sok apró tű szurkál, de ez a szőrtépkedéshez képest semmi. :) Úgy a második használat után elképedtem- az arcomon a szőr alig nő vissza, a karjaimon, hasamon és a bikinivonalamon szintúgy. A lábaimon, hónaljaimnál viszont kb. az 50%-a tűnt el, a maradék folyton visszanő, mindig ugyanott. Igaz, lassabban, és mintha finomabb lenne, nem az a durva fekete. Már túl vagyok 5 kezelésen, de így az az érzésem, hogy az utolsó 3 hiába volt. Szigorúan 2 hetente csinálom, 5-ös fokozaton, a bőröm világos, szőröm sötét, bőrirritáció nincs, ügyelek arra, hogy átfedésben villogtassak, szóval nem tudom, mi lehet a gond. Azt ígérték, hogy az 5. használat után már csak 6-8 hetente kell majd alkalmazni, de én maradok a 2 heteknél, meglátjuk, mi lesz. Majd tudósítok. :)

szonjecska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.