KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   109 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat juttat a szőrtüszőkbe. Ennek következtében a szőrszálak növekedése fokozatosan csökken. Ismételt kezeléseket követően a bőr érezhetően sima lesz.

A Philips Lumea öt állítható fényenergia-beállításának köszönhetően biztosított a gyengéd, ugyanakkor hatékony kezelés. Megfelelően alkalmazva a Philips Lumea IPL-kezelése biztonságos és gyengéd, még érzékeny bőrön és kényes területeken is.

• A testen és az arcon való használathoz
  • 15 perc a lábszárak kezelésére
  • >250 000 lámpavillanás
  • Extra hosszú vezeték

szonjecska

2018. május 19.

Felemás a véleményem. Engem eléggé zavart, hogy nyáron kb. naponta borotválhatnám a lábam és a hónaljam, már ha nem szánom magam rá a szőrnövesztésre az epiláláshoz, de akkor meg járhattam volna hosszú ujjúban a 40 fokban.Úgyhogy úgy döntöttem, beruházok erre az eszközre.
Elég macerás, hogy előtte mindenhol szőrteleníteni kell, de ez van. A használata csaknem fájdalommentes, a legkellemetlenebb, amikor úgy érzed, sok-sok apró tű szurkál, de ez a szőrtépkedéshez képest semmi. :) Úgy a második használat után elképedtem- az arcomon a szőr alig nő vissza, a karjaimon, hasamon és a bikinivonalamon szintúgy. A lábaimon, hónaljaimnál viszont kb. az 50%-a tűnt el, a maradék folyton visszanő, mindig ugyanott. Igaz, lassabban, és mintha finomabb lenne, nem az a durva fekete. Már túl vagyok 5 kezelésen, de így az az érzésem, hogy az utolsó 3 hiába volt. Szigorúan 2 hetente csinálom, 5-ös fokozaton, a bőröm világos, szőröm sötét, bőrirritáció nincs, ügyelek arra, hogy átfedésben villogtassak, szóval nem tudom, mi lehet a gond. Azt ígérték, hogy az 5. használat után már csak 6-8 hetente kell majd alkalmazni, de én maradok a 2 heteknél, meglátjuk, mi lesz. Majd tudósítok. :)

szonjecska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.