KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   109 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat juttat a szőrtüszőkbe. Ennek következtében a szőrszálak növekedése fokozatosan csökken. Ismételt kezeléseket követően a bőr érezhetően sima lesz.

A Philips Lumea öt állítható fényenergia-beállításának köszönhetően biztosított a gyengéd, ugyanakkor hatékony kezelés. Megfelelően alkalmazva a Philips Lumea IPL-kezelése biztonságos és gyengéd, még érzékeny bőrön és kényes területeken is.

• A testen és az arcon való használathoz
  • 15 perc a lábszárak kezelésére
  • >250 000 lámpavillanás
  • Extra hosszú vezeték

Ár: 75000 ft , Eladó: Jucus85
Állapot: Új , Helyszín: Csönge, fizetés: Banki utalás
ImpossibleGirl

2018. december 10.

2 hónapja vettem meg és azóta használom azokon a helyeken, ahol sötétebb a szőröm és nekem tényleg beválik (világos bőr + sötét/fekete szőr). 80%-kal kevesebb nő és a maradék sem olyan erős, mint előtte volt. Arra figyelni kell, hogy a használati utasításban az áll, hogy frissen borotvált bőrön kell használni, de akkor nem használ. Kozmetikus ismerős mondta, hogy borotválás után egy nappal, hogy kinőjjön már egy picit a szőr, mert az vezeti a fényt. Viszont ha túl hosszú se jó, mert akkor ugyan kihullik, de vissza fog nőni.

A boltban négyféle lumea volt :
- advanced : 90.000 Ft (Én ezt választottam végül.)
- advanced + archoz használható fej : 110.000 Ft
- prestige : ebből is kétfajta, attól függően, hogy hány fejet tartalmaz : 160.000 Ft fölött

Kérdeztem az eladókat, hogy mi a különbség az árán kívül. A két advance között semmi, szóval a plusz fej kerül 20 ezerbe. Viszont a Prestige és az Advanced között annyi, hogy a Prestige felismeri a bőr/szőr típusát és maga állítja be a kívánt fokozatot, míg az Advanced-nél saját kezüleg kell.
Öt fokozat van benne, szóval nem annyira bonyolult a választás.

Ha valaki tudja netán, hogy ezen kívül még mi a különbség a kettő között az kérlek írja meg, mert ha ennyi, akkor tényleg nem látom értelmét a majdnem kétszer drágább verziónak.

ImpossibleGirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

A boltban négyféle lumea volt :
- advanced : 90.000 Ft (Én ezt választottam végül.)
- advanced + archoz használható fej : 110.000 Ft

Öt fokozat van benne, szóval nem annyira bonyolult a választás.

Lalala

2018. szeptember 20.

Májusban szereztem be JOY napok alkalmával ezt a gépet, és azóta is (lassan fél éve) két- majd háromhetente folyamatosan használom. Nyáron ezért (is) nagyon vigyáztam a bőrömre, napra nem igazán mentem ha nem volt muszáj. IPL után természetesen napokig fújtam magam 50-es napozóval ha utcára mentem. Az első két villogtatás után el voltam ájulva, hogy milyen szépen, foltokban kopik ki lassan a szőröm, a többi helyen pedig mintha puhább szőr jönne a helyére. Ez egészen idáig így is ment -> szőr foltokban itt-ott. Viszont most mintha hatástalanná vált volna. Ugyanúgy csinálok mindent ahogy eddig, de a szőr a kikopott helyeken is, és mindenhol újra megjelent ugyanolyan erősségben mint régen. Ezen kívül ami még nekem egyáltalán nem tetszik, hogy a gép kb. 10 perc használat után annyira felforrósodik, hogy ki kell kapcsolni és várni vele míg újra tudom használni. Emiatt nekem elég sok időt vesz igénybe a használata, főleg, mert egész testen csinálom minden alkalommal és fél combom után ki kell kapcsolni és várni... Előző nap ugye borotválni kell azt a testrészt ahol alkalmazni kívánjuk. (Aznap nem merem, mert nagyon érzékeny a bőröm.) Ha épp másnap valami miatt nincs időm IPL-ezni, várhatok megint, hogy tudjak borotválni, aztán rá következő nap jöhet csak az IPL-ezés. Nekem ezért kicsit macerás és időigényes a használata (de ez egyéni problémám). Mindez nem is lenne akkora baj, ha látnám az eredményét. Szóval, sajnos nekem nem azt adta, amit ígért, vagyis nem azt, amire számítottam... Mindenesetre még használgatom türelmesen és remélem egy idő múlva tényleg lesz látszata, nem pedig folyamatosan csak kis foltokban kikopott szőr lesz a végeredmény... Tavasszal jövök az update-el!

Lalala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

VaHanna

2018. június 10.

3. alkalommal használom a gépet. Elsősorban az arcom miatt vettem, ellenőrzési pontként pedig a hónaljamon is mindig megcsinálom. De mindkét helyen látszik a különbség! Már az első használat után éreztem, hogy egyes szőrszálak maguktól, fájdalom nélkül kijönnek (a napi csipeszelés alatt). Attól függetlenül adok 5 pontot, amit ígérnek, vagy írnak róla. Engem nem érdekel, hogy 90,v agy 50%-ban lesz kevesebb, csak legyen kevesebb a szőr és a seb, és a fájdalom. Azoknak írom, akiknek problémát jelent, hogy a gép használata mellett is borotválni kell a szőrt, hogy jelenleg (a szőrtüsző sebészi eltávolításán kívül) nincsen olyan szőrtelenítési módszer, ami egy alkalom után azonnal és örökre megszüntetni a szőrnövekedést. Én szinte mindent kipróbáltam, és mind közül a legkellemetlenebb a lézeres szőrtelenítés volt, mind életvitelileg (akár hetekre előre adott a kezelési időpont, előtte növeszteni kell, utána meg napokig nem lehet utcára menni) mind fájdalom szempontjából (.....ul fájdalmas!!! az arcon legalábbis!). Szóval nekem ez egy áldás.

VaHanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Massacre

2018. június 6.

Hát hol is kezdjem.. Erős szőrrel vagyok megáldva, ez szinte bármilyen területre kiterjed, főleg a combom volt a kritikus rész, amiért emellett a készülék mellett döntöttem. Ugye gyakran hangoztatják, hogy combot ne borotváljunk le mert erősebb lesz tőle a szőr stbstb. emiatt gondoltam, hogy majd ez megoldja a problémám. Pár éve már megvan ez a készülék, és ámbár nem használtam rendszeresen, csak eleinte 2 hetente ahogy írta, sokkal jobb a helyzet. Sőt! Ahhoz képest, hogy pár éve hosszú fekete szőrszálak virítottak a combomon és nem mertem strandra járni, sem rövidnadrágot viselni, teljesen megszűnt a problémám. Ugyan nem teljesen szűnt meg a szőrnövekedés, de jelentősen csökkent és sokkal egyszerűbben kordában tudom tartani mint azelőtt. A hónaljamon sajnos semmit sem ért, gondolom ott már túl erősnek bizonyult a szőr, a lábszáramon pedig foltokban koptatta ki amíg rendszeresen használtam. Aztán mostanában kezdtem megint ehhez a készülékhez nyúlni mivel jön a nyár és nem bánnám ha ritkábban kellene borotválkoznom. Hát, majd meglátjuk, de nekem amiért elsősorban megvásároltam, arra bevált.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

szonjecska

2018. május 19.

Felemás a véleményem. Engem eléggé zavart, hogy nyáron kb. naponta borotválhatnám a lábam és a hónaljam, már ha nem szánom magam rá a szőrnövesztésre az epiláláshoz, de akkor meg járhattam volna hosszú ujjúban a 40 fokban.Úgyhogy úgy döntöttem, beruházok erre az eszközre.
Elég macerás, hogy előtte mindenhol szőrteleníteni kell, de ez van. A használata csaknem fájdalommentes, a legkellemetlenebb, amikor úgy érzed, sok-sok apró tű szurkál, de ez a szőrtépkedéshez képest semmi. :) Úgy a második használat után elképedtem- az arcomon a szőr alig nő vissza, a karjaimon, hasamon és a bikinivonalamon szintúgy. A lábaimon, hónaljaimnál viszont kb. az 50%-a tűnt el, a maradék folyton visszanő, mindig ugyanott. Igaz, lassabban, és mintha finomabb lenne, nem az a durva fekete. Már túl vagyok 5 kezelésen, de így az az érzésem, hogy az utolsó 3 hiába volt. Szigorúan 2 hetente csinálom, 5-ös fokozaton, a bőröm világos, szőröm sötét, bőrirritáció nincs, ügyelek arra, hogy átfedésben villogtassak, szóval nem tudom, mi lehet a gond. Azt ígérték, hogy az 5. használat után már csak 6-8 hetente kell majd alkalmazni, de én maradok a 2 heteknél, meglátjuk, mi lesz. Majd tudósítok. :)

szonjecska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.