KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   189 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   189 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: hónalj, bikinivonal, test, arc.

VEmoke

2018. augusztus 11.

Kb. májusban vásároltam meg ezt a készüléket, azóta rendszeresen használom. Nagyon pozitív volt, hogy az első használatok után is látványosan csökkent a visszanőtt szőrmennyiség, ennek nagyon örültem. Több havi használat után azt mondom teljesen nem tűnt el az összes szőr, de számuk nagy mennyiségben lecsökkent. Azért adok 4 csillagot, mert nagyon drága, átlag ember nem igazán tudja egyben kifizetni és azt várná az ember ennyi pénzért, hogy utána a borotvát vagy egyéb szőrtelenítő kèszülèkeket eldobhatja, ez nem igaz, csak hamarabb végez vele az ember és nem kell olyan gyakran. Összességében nem bántam meg, szeretem, de boldogabban kifizettem volna ezt az összeget érte, ha utána kidobhatnám a borotvákat.

VEmoke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Picieri

2018. július 18.

Tesztelés alatt, majd jövök upgrade-el, de első használat után vannak helyek ahol pihe-puha és szőrtelen lettem!!! nem mondom, hogy mindenki biztosan így fog járni mint én, az első alkalom után, valószínűleg jó ütemben kaptam el a szőrnövekedést azokon a helyeken, de nekem meggyőző eddig!
Szóval szupi készülék, önállóan szkenneli a bőrtónust és be is állítja a kívánt fokozatot, ezen természetesen lehet változtatni. Néhol picit csípett, szóval azt tanácsolnám, hogy a borotválkozás után 1 nappal villantsatok az adott területre, mert szerintem a borotva által okozott felszíni mikrosérülések miatt, egyes helyeken nem olyan fincsi, ha egyből utána kezeled. Engem kicsit zavar a villanás, bántja egy picit a szemet, pedig direkt máshova nézek, de elnézem neki.
Elvileg 300e villanást tud, ahogy én számoltam magamon, kb egy kezeléssel nagyjából 300-at villantok(hónalj, bikini, has, és két alsó lábszár). Ha azt nézem, hogy idővel kevesebb villantás is kell, mert látni fogjuk hol nő továbbra is szőr és így a kezelések időtartama is lerövidül(ami amúgy is bagatel kb. 30 perc volt minden!!!), akkor is k*va sokáig elég lesz :DD

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.