KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   189 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   189 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: hónalj, bikinivonal, test, arc.

Picieri

2018. július 18.

Tesztelés alatt, majd jövök upgrade-el, de első használat után vannak helyek ahol pihe-puha és szőrtelen lettem!!! nem mondom, hogy mindenki biztosan így fog járni mint én, az első alkalom után, valószínűleg jó ütemben kaptam el a szőrnövekedést azokon a helyeken, de nekem meggyőző eddig!
Szóval szupi készülék, önállóan szkenneli a bőrtónust és be is állítja a kívánt fokozatot, ezen természetesen lehet változtatni. Néhol picit csípett, szóval azt tanácsolnám, hogy a borotválkozás után 1 nappal villantsatok az adott területre, mert szerintem a borotva által okozott felszíni mikrosérülések miatt, egyes helyeken nem olyan fincsi, ha egyből utána kezeled. Engem kicsit zavar a villanás, bántja egy picit a szemet, pedig direkt máshova nézek, de elnézem neki.
Elvileg 300e villanást tud, ahogy én számoltam magamon, kb egy kezeléssel nagyjából 300-at villantok(hónalj, bikini, has, és két alsó lábszár). Ha azt nézem, hogy idővel kevesebb villantás is kell, mert látni fogjuk hol nő továbbra is szőr és így a kezelések időtartama is lerövidül(ami amúgy is bagatel kb. 30 perc volt minden!!!), akkor is k*va sokáig elég lesz :DD

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.