KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   189 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   189 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: hónalj, bikinivonal, test, arc.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bkata91

2018. november 13.

Tavaly karácsonyra kaptam, azóta becsületesen használom, az applikáció jelez mindig 1 nappal előtte, így tudok úgy tervezni, hogy legyen rá időm. Az elején macerás volt a boot camp rész, de idő közben már hozzá szoktam és természetessé vált az a pár perc, amíg végig villogom a bajos részeken.
A bikini vonal és a hónalj részen a leglátványosabb. Az utóbbin már abszolút nem nő a szőr.
A lábamon és a bikini vonalon is csak foltokban. Ilyen látványos változásra nem számítottam, de nagyon boldog vagyok, hogy megkaptam ezt a gépet. Megkönnyítette az életemet. :) Meg éri az árát.

bkata91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

tinyblackpaw

2018. november 6.

6 hónapja vásároltam meg és kezdtem el használni az előírásnak megfelelően. Bevallom nem nagyon hittem a készülék hatásmechanizmusában de a pozitív vélemények végül meggyőztek. Nagyon hófehér bőröm van, azonban a szőr nem túl erős és sötét, leginkább középbarnának vagy sötétszőkének mondanám attól függően, hogy a testem melyik részén van. Nem vártam nagy csodát tudván, hogy elvben csak a sötét szőrt képes csak megfelelően eltávolítani, ugyanakkor a dobozon feltüntetett szőrszínek értékébe még belestem. Minden alkalommal a legerősebb (5-ös) fokozaton használtam, nem hagytam ki kezeléseket vagy tartottam szünetet de még fél év után sem tapasztaltam jelentősebb változást. Az intim részeken/bikinivonalon nagyjából 15% tűnt el, az is foltokban, a szőrnövekedés ugyanolyan gyors mint előtte volt. A hónalj területén konkrétan semmit nem csinált. A lábszáron 10%-al ritkult a szőrzet (itt érdekes módon szőkés és sötétebb szőrök keveréke van) és csak a sötétebbek tűntek el (értelemszerűen) de azok is csak elenyésző mennyiségben. Karon és combon meg sem próbáltam mert ott annyira világos a szőr, hogy nincs értelme. Összesítve: a világosabb lábszár szőrökkel nagyon nem is csinált semmit de az intim (amelyek eleve sötétebbek) szőröket se tudta fél év alatt legalább felére ritkítani így sajnos nem érte meg a közel 200.000 Ft-os befektetést számomra. Akiknek nem kifejezetten sötébarna/fekete a szőrük, hanem inkább világosabb barna (de még nem szőke) nekik valószínűleg kevésbé lesz hatékony. 2 csillagot adok azért, mert nem volt teljesen hatástalan, viszont az ígéreteit nem tudta betartani.

Ami viszont a kezeléseket illeti, lábszárakon végigmenni hosszadalmas, fájdalommentes, csak egy nagyon enyhe csipkedő érzést tapasztaltam azt is csak néha. Bár védőszemüveg nem szükséges, az én szememnek kissé kellemetlen volt a villanófény de ezzel különösebben nem volt problémám. Bőrirritációt vagy egyéb problémát nem okozott. Nincs viszonyítási alapom professzionális kezelésekhez vagy más IPL készülékekhez és annyira csalódott sem lettem de azért kicsivel többet vártam.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Ayani

2018. október 20.

Túl vagyok a boot camp részén a kezelésnek, most jöhet a fenntartó rész pár havonta. A bőröm fehér, a szőr pedig fekete, erős és sok, szóval tökéletes alanya vagyok mindenféle IPL-nek. A fő ok, amiért megvásároltam az nem csak a gyakori kínlódás a szőrtelenítéssel volt, hanem az arcszőrzetem, ami megkeseríti a mindennapjaim.
Kb. második kezelés után kezdett látványosan csak foltokban nőni a szőr rajtam és így öt hét után a következők a fejlemények: a combomon, karomon és hasamon szinte nincs már szőr, bikinivonalon, a lábszáramon és a hónaljamon pedig csak pár folt van még. Sajnos az eredeti célját még nem értem el, hogy ne legyen szőr az arcomon, de összességében ott is elégedett vagyok. A bajusz és pajesz rész szépen leredukálódott, az államon meg mintha kicsit puhább lenne a vissza nőtt szőr vár itt látszik legkevésbé az eredmény.
Összefoglalva azt soha nem vártam volna el a Lumeától, hogy 100% szőr mentes leszek életem végéig. Nekem már az is elegendő lett volna, ha leredukálja azt a szőrmennyiséget, amitől meg kell szabadulnom, de felülmúlta a várakozásaimat. A használata könnyű, sosem okozott fájdalmat, a kialakítása elegáns. Az árán kicsit meglepődtem, Magyarországon drágább, mint külföldön. Kb. 130 000 Ft-nak megfelelő összeget költöttem a BRI956-ra.
Nekem bőven megérte rá beruházni.

Ayani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Nekem bőven megérte rá beruházni.

VEmoke

2018. augusztus 11.

Kb. májusban vásároltam meg ezt a készüléket, azóta rendszeresen használom. Nagyon pozitív volt, hogy az első használatok után is látványosan csökkent a visszanőtt szőrmennyiség, ennek nagyon örültem. Több havi használat után azt mondom teljesen nem tűnt el az összes szőr, de számuk nagy mennyiségben lecsökkent. Azért adok 4 csillagot, mert nagyon drága, átlag ember nem igazán tudja egyben kifizetni és azt várná az ember ennyi pénzért, hogy utána a borotvát vagy egyéb szőrtelenítő kèszülèkeket eldobhatja, ez nem igaz, csak hamarabb végez vele az ember és nem kell olyan gyakran. Összességében nem bántam meg, szeretem, de boldogabban kifizettem volna ezt az összeget érte, ha utána kidobhatnám a borotvákat.

VEmoke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Picieri

2018. július 18.

Tesztelés alatt, majd jövök upgrade-el, de első használat után vannak helyek ahol pihe-puha és szőrtelen lettem!!! nem mondom, hogy mindenki biztosan így fog járni mint én, az első alkalom után, valószínűleg jó ütemben kaptam el a szőrnövekedést azokon a helyeken, de nekem meggyőző eddig!
Szóval szupi készülék, önállóan szkenneli a bőrtónust és be is állítja a kívánt fokozatot, ezen természetesen lehet változtatni. Néhol picit csípett, szóval azt tanácsolnám, hogy a borotválkozás után 1 nappal villantsatok az adott területre, mert szerintem a borotva által okozott felszíni mikrosérülések miatt, egyes helyeken nem olyan fincsi, ha egyből utána kezeled. Engem kicsit zavar a villanás, bántja egy picit a szemet, pedig direkt máshova nézek, de elnézem neki.
Elvileg 300e villanást tud, ahogy én számoltam magamon, kb egy kezeléssel nagyjából 300-at villantok(hónalj, bikini, has, és két alsó lábszár). Ha azt nézem, hogy idővel kevesebb villantás is kell, mert látni fogjuk hol nő továbbra is szőr és így a kezelések időtartama is lerövidül(ami amúgy is bagatel kb. 30 perc volt minden!!!), akkor is k*va sokáig elég lesz :DD

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.