KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   199 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   199 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea Prestige eszköz hosszú távú, univerzális megoldást kínál azoknak, akik szőrmentes, sima bőrre vágynak. Ezzel az eszközzel már 3 kezeléssel akár 92%-os szőrzetcsökkenés érhető el*. Ezenfelül könnyen használható és hatékony, valamint egyedi tervezésű tartozékok széles választéka kapható hozzá, amelyekkel optimális eredményt érhet el különböző testrészein. A SmartSkin érzékelő bármikor javaslatot tesz a bőrének leginkább megfelelő beállítás használatára.

edie2015

2018. február 20.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megvettem. Ajánlom mindenkinek, aki sötét, erős szőrrel van megáldva. Nekem sajnos gyorsan is nőtt. Este leborotváltam, másnap reggel már éreztem a borostát. A gépnek hála már alig nő pár szál a lábamon, azok is alig látszanak. Ezeket néhány hetente leborotválom. Az epilátor nálam nem működött, mert egyrészt gyulladtak a szőrtüszők, másrészt sokszor benőttek, valamint minimum hetente kellett használnom, mert bár kevesebb nőtt vissza, az sajnos hamar. Nagyon szeretem és abszolút elégedett vagyok az eredménnyel. Már nem tudnék élni nélküle. Végre visszanyertem az önbizalmam, hála ennek, merek nyáron szoknyát húzni. Nem szoktam nagyon véleményeket írni, de úgy gondoltam, hogy erről a termékről mindenképp írok, hogy mások is bátran kipróbálják. Én is hasonló fórum alapján győztem meg magam a vásárlásról.

edie2015
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

madri

2018. január 19.

Hát, lehet én vagyok Csubakka, de nekem a 90% hatás elmaradt. Riktább és lasabban nő a szőr, ez oké, de heti 2x így is borotválnom kell, tehát a várva várt hatás elmaradt. Több kezelést csináltam mint az előírt így is, de azért ennél többet vártam.
Csak lábon csináltam, karon fogom még.
Hónaljon és bikinivonalon én nem merem, azért ott elég sok nyirokcsomó+petefészek is van, amit én személy szerint nem szeretnék besugározni, ne ezen múljon évek múlva ha gyereket szeretnék.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Csak lábon csináltam, karon fogom még.

Mila85

2018. január 13.

Én október vége óta használom. Jó pár kezelésen túl vagyok, amiket 2 hetente végeztem. Most már 3 hetente végzem. Tehát lassan 3 hónap alatt a teljesen lábamon a szőr 85% nem nő, ami nő az is sokkal lassabban, foltokban. Az intim területen viszont mérsékelt a kopás, de ott is foltokban már nem nő, de ott még elég sok van. A hónalj területe a másik amin nem igazán hatásos, nem értem miért nem. A karomon világosabb a szőr, nem fekete (a lábamon sötét és combon erősebb volt) és itt is inkább azt veszem észre hogy sokkal lassabban nő vissza, de messze van még attól hogy szőrtelen...De így is kényelmesebb. Lábamon örülök, hogy ilyen jól bevált, tini korom óta küzdöttem a szőrbenövéssel, gyulladással, elmúlt pár nyáron szinte sose voltam comb villantós szoknyában, pedig egyébként csinos a lábam. Az epilátorozás nyilván nem segített, de muszáj volt teljes lábamat mindig szőrtelenítenem, de olyan gyorsan visszanőtt, hogy tavaly nyáron hetente szőrtelenítettem, persze még másnap is piroskás érzékeny volt a bőröm, szóval ultra szívás volt. Ezért döntöttem úgy, hogy én beruházok egy ilyen gépre lesz ami lesz, nem bírok így tovább még egy nyarat (nekem az önbizalmam is kikezdte már ez az állandó szőrtelenítés, sok gyulladás, kínlódás, szerencsére a férjemet nem érdekelte, de amikor az ember lánya egy jó genetikát kapott, edzek, magas vagyok, jók az arányaim, még is rejtegetnem kell a fél testem, pont a combomat ami a legformásabb...gáz). A bőröm most kezd már olyan lenne mint amire mindig vágytam, a 2 hetes kezelések alatt aha testápolóztam. Semmilyen irritációm nem volt soha. Este borotválok minden területet másnap délelőtt villantás. Picit szárazabb a bőröm utána, de az alverde gyógyvizes testápoló jó volt rá. Úgy saccolom, hogy a szoknyás időszakra valóban szinte semmi szőr nem lesz a lábamon, illetve karon. Az intim rész és hónalj azt nem tudom...fura hogy oda nem hat túlzottan, pedig az lenne a legideálisabb terület, világos bőr, sötét erős szőr. Egyébként én világos bőrű vagyok, anyajegyekkel. Az anyajegyekre mindig figyelek, hogy bele ne villantsak. Májusban updételek, nagyon remélem hogy a jóslatom beválik és a láb, kar szőrtelenítéssel havi egy villantásnál többet nem kell törődnöm. És én boldog, elégedett magabiztos ember leszek, nem kell szelektálnom, hogy mit vegyek fel, mert szép lesz a lábikom, amit nyugodtan közprédára tehetek. A maradék részekre max elmegyek szalonba ősszel, de még így is megérte. Enyémhez 3 féle fej van, 4-5 fokozattal szoktam a lábat, kart, a többi részt 3-assal.
Tudom, hogy vannak a szőrbegyulladásnál nagyobb gondok is az életben, szerencsére nekem más területen nincs gátlásom, sem a külsőmmel kapcsolatban, sem úgy egyébként az életemben (munka, család, barátok), de aki ilyennel küzd (pld aknés bőr stb.) az tudom, hogy érti amit írok, hogy 15 éve már, amikor jön a nyár lehetne strandolni én csak félig tudok neki örülni, pedig imádom a nyarat, a vizet, a kisnacikat. De most ez a nyár más lesz, szabad leszek/vagyok/ és ezek a dolgok azok, amikre azt mondom, hogy megérte mert elvonja a figyelmem a külsőmről és tudok fontosabb dolgokra figyelni:)
Amin szerintem lehetne javítani hogy legyen egy 2x akkora fej, mint most a legnagyobb, nem értem miért nincs, sokkal gyorsabban végeznék a lábbal.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

SimonHajni

2017. december 13.

Én nem értettem 4 csillagos véleményeket, szerintem a legeslegjobb vásárlásom egész életemben. A másik készüléknél több értékelés is volt, én direkt ide írtam, mert nekem a prestige gép van, és nagyon nagyon szeretem. Legpraktikusabb, ha előző este borotvál az ember, és következő este zuhanyzás után, szárazra törölt felületen végezzük., akkor már van egy ici pici borosta amin végig tud menni a fény és könnyebben öli a szőrtüszőket. Szerintem legalább 4-5 kezelés kell, hogy látható legyen az eredmény, és érdemes bőrradírozni is hetente így tényleg pihe-puha bőr lesz a végeredmény.
Igazán bevált a gép, és szerintem más se hezitáljon, mert igaz hogy drága, de ha hosszútávon nézzük NAGYON megéri, már a kényelem és az önbizalom löket miatt is amit ad!

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

areka

2017. július 25.

Nővérem kapott egy ilyet karácsonyra. Én is kipróbáltam, elkezdtem használni. Eddig ez volt az egyetlen olyan módszer, amellyel sikerült úgy szőrteleníteni, hogy utána ne legyek tele gyulladt, benőtt, undorító szőrtüszőkkel, szőrökkel, pattanásokkal. Szóval én nagyon szeretem, nekem bevált. Eleinte féltem, hogy megéget, vagy sérülést okoz, azonban kellemeset csalódtam.
viszont FONTOS: borotváld le teljesen a területet, ahol használni akarod, mert a felszínen maradt szőrt leégeti, ami fájhat és úgy nem ér semmit, ráadásul büdös égett szag is lesz. :DDDD

egyetlen negatívuma, hogy utána nem lehet napra menni vele több hétig, ami nyáron elég kellemetlen, így nem tudom használni és pont bikiniszezonkor kezd megint előjönni a benőtt szőrök problémája :((

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Adnilem

2017. július 4.

En kb. 60 E-rel kevesebbert vettem... na mindegy, lenyeg, hogy ki lehet fogni kupon napokon, meg akciokon joval olcsobban is. Egy nagy levegovetel utan raszantam magam es a teljes jutalmamat elkoltottem eme csodamasinara es remenykedtem, hogy valoban mukodni fog. A "Legfeljebb visszakapom az arat" -t mantrazva vetettem bele magam a hetekig tarto proceduraba.

Eloszor is azt irja, hogy le kell borotvalni minden szort (mar csak azert is ajanlott, mert perzselt malac szagu lesz minden :S). Az elso alkalom utan nagyon vartam a hatast. Egyebkent en az ehhez allitolag tokeletes feher bor/sotet szor komboval rendelkezem. Szoval elso alkalom utan szinte semmit nem vettem eszre, ezert az ajanlott gyakorisaggal vegigcsinaltam a tobb honapos villogtatas kurat. Utana kicsit elegedetlen voltam, mivel nem ereztem, hogy 90%-kal kevesebb szor none rajtam, de teny, hogy kevesebb volt (ugy a fele). Szorgalmasan villogtattam tovabb, kb. havi 1x.

Egyebkent egy villogtatas (kar, teljes lab, honalj, bikinivonal, arc) kb. egy ora es nekem egyszer le is merul, igy varni kell, amig feltoltodik. Legmagasabb fokozaton hasznalom (kiveve a bikini vonalnal alul, konkretan a labkoznel). Az, hogy mennyire csip, ugyanis fugg attol, hogy mennyire barna a borod ill. a szor mennyire sotet. Itt arra is kell gondolni, hogy pl egy sebhely utan visszamaradt elszinezodest, vagy egy anyajegyet nagyon meg tud csipni. Sot! en bejeloltem egy szemceruzaval, hogy hol kezdtem a villogtatast a labamon, aztan azt is jol megcsipte, mikor odaertem. Amugy az nagyon zavaro, hogy nem tudod hol jarsz eppen, mert nem latsz semmit (elotte ugye leborotvaltad). Ha lemerul, en gyorsan megjelolom, hogy eppen hol jartam.

Kb. egy eve hasznalom es most tartok ott, hogy valoban kb. 90%-ban nincs szor rajtam. Ill. inkabb azt vettem eszre, hogy nagyon-nagyon lassan no. Ami kino ket villogtatas kozott (havi 1x), azt le szoktam borotvalni es utana megint egy honapig nem kell. A benott szorok miatti gyulladasok teljesen megszuntek. Arcon, a bajusznal is eleg hatasos (bar elegge nehezemre esett elotte leborotvalni eme teruletet :D) Szoval azt kell, hogy mondjam hatasos, de korant sem annyira, mint hirdetik. Bar lehet, hogy egyen fuggo is, sot biztos. Mindenesetre nem bantam meg, hogy megvettem, mert kb. egy silkepil eredmenyet hozza, de hetekig tarto hatassal. Sima, puha bor, semmi borosta. 3-es 4 koze tennem... legyen 4*

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.