KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   199 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   199 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea Prestige eszköz hosszú távú, univerzális megoldást kínál azoknak, akik szőrmentes, sima bőrre vágynak. Ezzel az eszközzel már 3 kezeléssel akár 92%-os szőrzetcsökkenés érhető el*. Ezenfelül könnyen használható és hatékony, valamint egyedi tervezésű tartozékok széles választéka kapható hozzá, amelyekkel optimális eredményt érhet el különböző testrészein. A SmartSkin érzékelő bármikor javaslatot tesz a bőrének leginkább megfelelő beállítás használatára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

areka

2017. július 25.

Nővérem kapott egy ilyet karácsonyra. Én is kipróbáltam, elkezdtem használni. Eddig ez volt az egyetlen olyan módszer, amellyel sikerült úgy szőrteleníteni, hogy utána ne legyek tele gyulladt, benőtt, undorító szőrtüszőkkel, szőrökkel, pattanásokkal. Szóval én nagyon szeretem, nekem bevált. Eleinte féltem, hogy megéget, vagy sérülést okoz, azonban kellemeset csalódtam.
viszont FONTOS: borotváld le teljesen a területet, ahol használni akarod, mert a felszínen maradt szőrt leégeti, ami fájhat és úgy nem ér semmit, ráadásul büdös égett szag is lesz. :DDDD

egyetlen negatívuma, hogy utána nem lehet napra menni vele több hétig, ami nyáron elég kellemetlen, így nem tudom használni és pont bikiniszezonkor kezd megint előjönni a benőtt szőrök problémája :((

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Adnilem

2017. július 4.

En kb. 60 E-rel kevesebbert vettem... na mindegy, lenyeg, hogy ki lehet fogni kupon napokon, meg akciokon joval olcsobban is. Egy nagy levegovetel utan raszantam magam es a teljes jutalmamat elkoltottem eme csodamasinara es remenykedtem, hogy valoban mukodni fog. A "Legfeljebb visszakapom az arat" -t mantrazva vetettem bele magam a hetekig tarto proceduraba.

Eloszor is azt irja, hogy le kell borotvalni minden szort (mar csak azert is ajanlott, mert perzselt malac szagu lesz minden :S). Az elso alkalom utan nagyon vartam a hatast. Egyebkent en az ehhez allitolag tokeletes feher bor/sotet szor komboval rendelkezem. Szoval elso alkalom utan szinte semmit nem vettem eszre, ezert az ajanlott gyakorisaggal vegigcsinaltam a tobb honapos villogtatas kurat. Utana kicsit elegedetlen voltam, mivel nem ereztem, hogy 90%-kal kevesebb szor none rajtam, de teny, hogy kevesebb volt (ugy a fele). Szorgalmasan villogtattam tovabb, kb. havi 1x.

Egyebkent egy villogtatas (kar, teljes lab, honalj, bikinivonal, arc) kb. egy ora es nekem egyszer le is merul, igy varni kell, amig feltoltodik. Legmagasabb fokozaton hasznalom (kiveve a bikini vonalnal alul, konkretan a labkoznel). Az, hogy mennyire csip, ugyanis fugg attol, hogy mennyire barna a borod ill. a szor mennyire sotet. Itt arra is kell gondolni, hogy pl egy sebhely utan visszamaradt elszinezodest, vagy egy anyajegyet nagyon meg tud csipni. Sot! en bejeloltem egy szemceruzaval, hogy hol kezdtem a villogtatast a labamon, aztan azt is jol megcsipte, mikor odaertem. Amugy az nagyon zavaro, hogy nem tudod hol jarsz eppen, mert nem latsz semmit (elotte ugye leborotvaltad). Ha lemerul, en gyorsan megjelolom, hogy eppen hol jartam.

Kb. egy eve hasznalom es most tartok ott, hogy valoban kb. 90%-ban nincs szor rajtam. Ill. inkabb azt vettem eszre, hogy nagyon-nagyon lassan no. Ami kino ket villogtatas kozott (havi 1x), azt le szoktam borotvalni es utana megint egy honapig nem kell. A benott szorok miatti gyulladasok teljesen megszuntek. Arcon, a bajusznal is eleg hatasos (bar elegge nehezemre esett elotte leborotvalni eme teruletet :D) Szoval azt kell, hogy mondjam hatasos, de korant sem annyira, mint hirdetik. Bar lehet, hogy egyen fuggo is, sot biztos. Mindenesetre nem bantam meg, hogy megvettem, mert kb. egy silkepil eredmenyet hozza, de hetekig tarto hatassal. Sima, puha bor, semmi borosta. 3-es 4 koze tennem... legyen 4*

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.