Philips

Ár:   23 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   23 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Az általunk kifejlesztett leggyorsabb epilátor egyedi kerámiatárcsái minden eddiginél nagyobb sebességgel forognak, és erősen megragadják még a finom és rövid szőrszálakat is. Élvezze a selymesen sima bőrt heteken át, és kezelje testrészeit a megfelelő szőrtelenítési módszerekkel."

• Egyedülálló kerámia anyagból készült epilálófej a jobb fogás érdekében
  • Minden eddiginél gyorsabban forgó tárcsák (2200 fordulat/perc)
  • A rendkívül széles epilálófej nagyobb bőrfelületet ér el minden mozdulattal
  • Az ergonomikus S alakú markolat egyszerű és maximális irányítást biztosít
  • Nedves és száraz opció: fürdés vagy zuhanyozás közben is használható, vezeték nélkül
  • A Opti-light segít a legkisebb szőrszálak észlelésében és eltávolításában
  • Formázófésűvel ellátott borotvafej az alapos borotválás érdekében
  • A masszírozósapka enyhíti az epilálás kényelmetlen érzését

Philips Satinelle Advanced BRE620
Ár: 17990 Ft + postaköltség , Eladó: kuklis.aniko
Állapot: 1-szer használt , Helyszín: Hajdúszoboszló , fizetés: Átvehető személyesen illetve előre előre utalás után postai úton is.
Ár: 16.000 , Eladó: jampiangel
Állapot: próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecen és Nyíregyháza, előreutalás után postázom vagy foxpost
bettireka

2019. január 31.

Én a halványkék (BRE605-ös) verzióját vettem meg, de ha jól tudom, csak a kiegészítőkben van különbség. Csatlakozom a rózsaszín testvérénél olvasható sok hozzászólóhoz: nagyon nagy csalódás! Egy csomó szőrszálat nem tudtam eltávolítani vele, pedig több irányból, többféle szögben tartva, erősebben, gyengébben rányomva, egymás után sokszor áthúzva próbálkoztam. Nem akartam elhinni, hogy ennyire rossz lehet. Feltöltöttem, hátha csak az a baja. Nem az volt. Visszavittem a Media Marktba, ahol nem szívesen, de nagy nehezen megengedték, hogy levásároljam az árát. Egy vezetékes Braun Silk-épil 5-öt vettem helyette, amivel teljesen meg vagyok elégedve (leírás ott :) ).

bettireka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.