KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: absinth, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   35 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál

• Mikrobarázdált kerámia tárcsák és ergonomikus markolat.
  • A mikrobarázdált felületű kerámia tárcsák megfogják a szőrszálakat, az ergonomikus markolatnak köszönhetően pedig egyszerű az irányítás és kevesebb a kimaradt szőrszál.
  • A masszírozófej enyhíti az epilálás kényelmetlen érzését.
  • Nedves és száraz opció
  • Vezeték nélküli használat.
  • 1,5 órás töltés, akár 40 perc vezeték nélküli használat.
  • Lámpa, 2 sebességfokozat.
  • 8 tartozék
  • 32 csipesz

Axelandra

2017. november 15.

Már vagy 3 epillátort kinyírtam..ő a jelenlegi társam a szőrtelen életben :D
Rosszul indult a barátságunk.. a kasszánál derült ki, hogy hiányzik egy pót fej, ez megoldódott; majd 1 hét után úgy döntött meghal a motorja..
Kicserélték, azóta nagyon jóban vagyunk:)
Egy töltéssel kb 2 teljes lábat befejezek; karon,sőt hónaljnál is őt használom, meredek volt kibírni első pár alkalommal de így havonta egyszer átgurítom és nulla szőr marad. Mint minden szőrtelenítésnél, érdemes radírozni előtte, így is akad 1-1 benőtt szál néha.
Vizesen is szoktam használni, úgy is csúcs szuper, talán még kevésbé is fáj.
Kefés fejet imádom, többi nekem viszonylag felesleg csetresz, de ha túl sok időm van görgőset is előkapom :D
Amíg nem veszem rá magam és a pénztárcám egy végleges szőrtelenítésre, ő a nyerő:)

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Már vagy 3 epillátort kinyírtam..ő a jelenlegi társam a szőrtelen életben :D
Kicserélték, azóta nagyon jóban vagyunk:)
Vizesen is szoktam használni, úgy is csúcs szuper, talán még kevésbé is fáj.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 28.

Az egyik webáruház hatalmas akciójának, 32ezer forint helyett 10ezer forintért jutottam hozzá. Nagyon sokat vaciláltam, hogy kellenek-e a kiegészítők hozzá... A borotva fej szerintem nagyon szuper, a masszírozó is jó, bár azt nem igazán jut eszembe használni, a többi kellekék jóformán fölösleges.

Az első epilálásomkor nagyon fájt, mindig is borotvát használtam, így ezen nem lepődtem meg, illetve 2. töltésre tudtam csak végezni a két lábszárammal.
A gép nagyon kézreálló, könnyen kezelhető és a kis megvilágító fény egyszerűen szuper. Amit furcsálltam, hogy voltak olyan szőrszálak, amiket vagy egyáltalán vagy 3-4 áthúzásra szedett ki.

Október óta használom folyamatosan mindkét lábszáramon, a karomról már leszoktam, mert nagyon fájt. Összességében azt vettem észre, hogy ott hagy egy-egy szálat, hiába megyek át többször is a területen, illetve a benőtt szőrszálak, de azt egy tű segítségével könnyen ki tudom húzni a bőr alól.
Kipróbáltam az arcomon is, a szűkítő sapkák semmit nem érnek, csak megnehezítik, viszont nekem utána nagyon nagyon begyulladt a terület, így ezt is hanyagolom.

A lábamon jól teszi a dolgát, de az igazán érzékeny területeket (hónalj, bajuszka, bikini, comb) nem fogok kipróbálni. A borotvánál ezerszer jobb!!!! :) Bár nem vettem észre, hogy kopna a szőr a kezelt területeken. A lámpája szerintem nagyon praktikus és jól meg is világítja a területet, főleg, hogy én mindig a kicsit sötétkés zuhanyzóban használom. Gyorsan tölt és kábel mentes, tökéletesen kézbeillő kialakítás.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szamocka

2017. augusztus 11.

Ez valami SZÖRNYŰ!!! Nem vagyok szerencsés epilátor vásárlásban... Az elmúlt egy évben 3 epilátort emésztettem fel. Mindegyik ára 10.000 Ft körül mozgott, gondoltam befektetek egy drágább darabba. Milyen rosszul tettem! Hála az égnek nem fizettem ki érte a teljes árát, egy akció keretében 20.000 Ft-ért jutottam hozzá, de ezért a gépért még ez is sok... Nem tépi ki tövestől a szálakat, kb. a felét csak elvágja, tehát hetente kell használni, mert gyakorlatilag nem epilál, hanem borotvál... A lámpa semmit nem ér rajta, nagyon gyenge a fénye, de legalább nem is zavaró. Halknak halk, és nagyon praktikus ez a vezeték nélküli megoldás, de a teljesítménye egy nagy nulla! A korábbi epilátoraim 1-es fokozaton jobban teljesítettek, mint ez 2-esen. Óriási pénzkidobás volt.

Szamocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

vombatszombat

2017. április 21.

Kuponos akcióban vettem meg, a teljes árat sokalltam érte.
Már régóta szerettem volna új epilátort, és mivel nem minden héten veszek újat, szerettem volna egy igazán jó termékbe beruházni és eddig nem csalódtam.
Nagyon jó az epilátorfejhez tartozó led lámpa, jó lehet látni vele a bőrfelületet. Én az epilátort csak szárazon használom, nem is értem, hogy vizesen hogy lehetne, mindenhogyan állnak a szőrszálak :) szárazon viszont remek munkát végez.
Az egyik tartozéka, amit külön szeretek benne, a testkefe-fej, ezt nagyon szeretem, mert mióta használom (heti 1-2-szer végigmegyek a lábaimon), sokkal kevesebb a szőrbenövés vagy szőrtüszőgyulladás. Nagyon kellemesen masszíroz és radíroz. Ezt zuhany alatt szoktam megejteni, mielőtt epilálok, vagy csak úgy.
Az akksija jól bírja, nekem egy teljes láb-kar epilálást simán kibír (kb. 50 perc), és még utána is napokig tudom használni rövidebb alkalmakkor. Gyorsan feltölt, kb. másfél óra alatt tölt teljesen.
Szerintem akciósan mindenképpen megér egy próbát, nagyon jó minőségű termék. Számtalan fej tartozik hozzá, mindenki talál benne magának valót, én nem is tudtam még mindegyiket használni.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Kuponos akcióban vettem meg, a teljes árat sokalltam érte.