KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: absinth, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   35 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál

• Mikrobarázdált kerámia tárcsák és ergonomikus markolat.
  • A mikrobarázdált felületű kerámia tárcsák megfogják a szőrszálakat, az ergonomikus markolatnak köszönhetően pedig egyszerű az irányítás és kevesebb a kimaradt szőrszál.
  • A masszírozófej enyhíti az epilálás kényelmetlen érzését.
  • Nedves és száraz opció
  • Vezeték nélküli használat.
  • 1,5 órás töltés, akár 40 perc vezeték nélküli használat.
  • Lámpa, 2 sebességfokozat.
  • 8 tartozék
  • 32 csipesz

Krémmánia Kedvencek a -től
vombatszombat

2017. április 21.

Kuponos akcióban vettem meg, a teljes árat sokalltam érte.
Már régóta szerettem volna új epilátort, és mivel nem minden héten veszek újat, szerettem volna egy igazán jó termékbe beruházni és eddig nem csalódtam.
Nagyon jó az epilátorfejhez tartozó led lámpa, jó lehet látni vele a bőrfelületet. Én az epilátort csak szárazon használom, nem is értem, hogy vizesen hogy lehetne, mindenhogyan állnak a szőrszálak :) szárazon viszont remek munkát végez.
Az egyik tartozéka, amit külön szeretek benne, a testkefe-fej, ezt nagyon szeretem, mert mióta használom (heti 1-2-szer végigmegyek a lábaimon), sokkal kevesebb a szőrbenövés vagy szőrtüszőgyulladás. Nagyon kellemesen masszíroz és radíroz. Ezt zuhany alatt szoktam megejteni, mielőtt epilálok, vagy csak úgy.
Az akksija jól bírja, nekem egy teljes láb-kar epilálást simán kibír (kb. 50 perc), és még utána is napokig tudom használni rövidebb alkalmakkor. Gyorsan feltölt, kb. másfél óra alatt tölt teljesen.
Szerintem akciósan mindenképpen megér egy próbát, nagyon jó minőségű termék. Számtalan fej tartozik hozzá, mindenki talál benne magának valót, én nem is tudtam még mindegyiket használni.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Kuponos akcióban vettem meg, a teljes árat sokalltam érte.