KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni1125, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A SatinShave Advanced női borotva lehetővé teszi a nedves és száraz borotválkozást, valamint trimmelést. Kábelek nélkül kényelmesebb borotválást tesz lehetővé, a teljes feltöltés pedig 8 óra alatt érhető el. A fejlett borotválkozási rendszernek köszönhetően a bőr sima, lágy tapintású és irritációmentes lesz.

• Lebegő szita - A lebegő szita természetesen siklik a test vonalain, folyamatosan érintkezik a bőrrel az egyenletes borotválás érdekében.
  • Gyöngyház vágóélek - A borotvaszita előtt és mögött lévő lekerekített gyöngyház vágóéleknek köszönhetően a borotva egyenletesen siklik a bőrön, és a bőrbarát borotválás jegyében megvéd a karcolódásoktól.
  • Ergonomikus markolat - Az ergonomikus S alakú markolat egyszerű és maximális irányítást biztosít, továbbá a természetes és pontos mozgásnak köszönhetően jobban elérhető a test minden része.
  • Töltöttséget jelző fény - A töltöttséget jelző fény jelzi, amikor a borotva akkumulátora fel van töltve, le van merülve, vagy éppen tölt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre