KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   21 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Élvezze a hibátlan, alapos és kényelmes borotválást a lábán és testén. A legkorszerűbb borotválkozási rendszerünk irritációtól mentes, bársonyosan sima bőrt biztosít. SatinShave Prestige – ilyen kényelmesen és alaposan borotválkozhat naponta."

• A rugalmas, ívelt pengék a hagyományos női borotva pengéihez képest 75%-kal hatékonyabbak. A védelmet nyújtó szita alatt a pengék követik a test vonalát, így minden eddiginél alaposabb borotválkozást biztosítanak.
  • A duplaszitás Multiflex borotvafejjel kevesebb a kimaradt szőrszál.
  • A borotvafej két oldalán található puha tapintású kényelmi párnák könnyű és gyengéd siklást biztosítanak a bőrön, különösen a hajlatokban.
  • A vágókészülékben megbújó lekerekített gyöngyház vágóél és a kis biztonsági elemek megvédik a bőrt a karcolódásoktól, ezáltal biztosítva a biztonságos borotválkozást.
  • Az ergonomikus S alakú markolat egyszerű és maximális irányítást biztosít, továbbá a természetes és pontos mozgásnak köszönhetően jobban elérhető a test minden része.
  • A zuhanyzás vagy fürdés közbeni gyengéd és kényelmes használathoz csúszásgátló markolattal rendelkezik, ezáltal optimális eszköz a nedves és száraz használatra.
  • A töltöttséget jelző fény jelzi, amikor a borotva akkumulátora fel van töltve, le van merülve, vagy éppen tölt.
  • 5 perces gyorstöltés egy teljes borotválkozáshoz.