KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Philips

Ár:   11 989 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. január 8.

Ár:   11 989 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Számtalan stílus és forma! A SalonMultistylist 10 in 1 tíz különböző kerámia formázótartozékkal rendelkezik. Tökéletes bármilyen stílus kialakítására, amelyet csak ki tud találni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bokri28

2018. február 9.

Meglepett, hogy megtaláltam ide feltöltve ezt a készüléket :) Már nagyon régen megvan nekem, szerintem legalább 15 éve(?). Semmi baja, mégcsak nem is kopott meg. A mai napig jól működik, igaz, ritkán használom, mert vannak egyéb kütyüjeim hasonló célra.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.