KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2017. december 14.

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Ár: 3000 Ft , Eladó: Dorcsa
Állapot: Párszor próbált., Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel
4000 Ft - Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer - Bronzer
Ár: 4000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Nyugatinál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

szisz5

2018. június 18.

Bárki bármit is mond, ez bizony narancssárga (még az én meleg tónusú bőrömön is), tessék csak megnézni szikrázó napsütésben, nem csak a szobában ülve, vagy az üzletekben... Annyira halovány még a sötétebb verzió is, mintha ott se lenne. Illatos és vajpuha? Ennél azért több kell ...Nem értem a hype-ot... :/

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Imádom a színét, az illatát, azt, hogy nem is matt meg nem is csillog, hanem csak valami egészséges fényt ad az arcnak. A bronzer árnyalatban van meg, de nem haragudnék, ha bejönne itthonra is az a még sötétebb, mert nyáron nem tudom, elég sötét lesz-e.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

tara95

2018. június 11.

Mivel a fehér bőröm úgy világít mint a bolti zsír, beszereztem. Valóban eszméletlen illata van, teljesen pina colada, még az ananászt is érzem belőle. Nagyon krémes, egyáltalán nem porzik, szép a színe és könnyen el lehet dolgozni. A dobozka is nagyon szép. Én 3k-ért vettem, annyit bőven megért mert hatalmas mennyiség.

Na jó....ez a legjobb bronzerem evör. NEM lehet vele túlzásba esni, valami eszméletlen szép a végeredmény, nincsenek éles vonalak vagy koszos hatás. Nem matt, enyhe selyemfénye van ,nulla csillámmal. Az ára könnyeket ér, de komolyan vegyétek meg ha jót szeretnétek! Pláne aki nagyon fehér :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

tinyblackpaw

2018. június 8.

Nem igazán használtam eddig bronzosítókat, mivel a hófehér bőrömhöz nehéz volt találni olyat ami éppen csak hogy ad egy kis enyhe bronzos színt anélkül, hogy narancssárgás vagy túl szürkés tónusú lett volna. Ennek a márkának viszont már a csomagolása is megfogott elsőre, aztán jött a csodás nyárias kókusz beütésű illat ami még inkább arra ösztönöz hogy használjam :D Nagyon szép, egyenletesen felvihető textúrája van, gyönyörű természetes hatást lehet vele elérni extrémen világos bőrűeknek is. Nem fogy gyorsan, mivel nem sminkelek minden nap, de úgy érzem megéri az árát, mert viszonylag nagy mennyiség fenségesen jó textúrával, imádom :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Sindy6

2018. június 2.

Update: SZERELEM 💕 SZERELEM 😍 SZERELEM 💃 ez a csodálatos illat hihetetlen hatással bír rám. Egy szomorú és álmos reggelen amint megérzem az illatát azonnal mosolygok, a szemem pedig felcsillan

A világ legfinomabb sminkcsodája. Az illatába egyenesen szerelmes vagyok. Az állaga fantasztikusan puha, és kellemes. Imádom! Először drágának tartottam, de minden pénzt megér ez az arcparfüm 😁

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

snezi

2018. június 2.

Kellemes a tapintása, csodálatos az illata, jó ránézni, és gyönyörű a színe!

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Kellemes a tapintása, csodálatos az illata, jó ránézni, és gyönyörű a színe!

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. május 31.

Isteni illat(!!!), jó a formulája (krémes, "buttery") és természetes. Az a baj, hogy nekem mindkét szín (light bronze, bronze) világos egy kicsit:(
Szerintem nem éri meg az árát, van jobb bronzosító is (pl rimmel) sokkal olcsóbb áron:/ De amúgy nagyon természetes hatást csinál, szóval nem rossz. Vacillálok, nem tudom hogy 3-aat vagy 4-est adjak neki, de szerintem maradjunk a 4-nél és ha már több ideje használom updatelek.

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 31.

Andeleira

2018. május 30.

Imadom imadom imadom!!!!!
Nagyon hofeherke vagyok es a vilagos szin teljesen jo a borszinemhez. Nem sargas es nincs koszos hatasa. Tobb ev keresgeles utan vegre megtalaltam a tokeletes bronzositot.
Az illatarol pedig ne is beszeljunk. Szerelem!!! 5***

Andeleira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Imadom imadom imadom!!!!!
Az illatarol pedig ne is beszeljunk. Szerelem!!! 5***

Nikkii0326

2018. május 29.

Az illata fantasztikus, maga a csomagolas is elbuvolo :) szep a vegeredmenye, nem tunik se koszosnak a borom es nem is narancssarga. Szepen lehet epitgetni.

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

lbetti

2018. május 26.

Miota megvettem, csak ezt a bronzositot hasznalom. Nagyon kellemes kokuszos illata van, jol passzol a bortonusomhoz, jol epitheto.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.