KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   $14.35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   $14.35
Lelőhely:   külföld, online

Utra gazdag, krémes és puha bronzosító, ami ötvözi egy krém-  és egy púderbronzosító legjobb tulajdonságait.

• Hipoallergén
  • Nem komedogén
  • Dermatológiailag tesztelt
  • Nem tartalmaz: parabént, glutént, olajat
  • Cruelty-free

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kedi81

2017. július 24.

Azt hiszem már az illata miatt is megérdemelné a maximális csillagot,engem ilyen "finomságokkal" nagyon könnyű elcsábítani...:-)))
Viszont maga a termék is egy Csoda,krémes,könnyű eldolgozni,minőségi anyagból van az egész kívül-belül,szép a színe,illata....
Világosabb árnyalatot birtoklom,amit ezúton is nagyon szépen köszönök kedves Katának,a színe tökéletesen passzol a világos bőrömhöz,szép,természetes hatást lehet vele elérni,abszolút semmi narancsos árnyalat,mint sok más bronzosítónál,örülök neki,hogy az enyém lett,mert imádom!!! :-)))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Kornelia14

2017. július 19.

Ez maga a főnyeremény! Imádom, hogy gyönyörű matt és természetes barna színt eredményez. Az állaga kissé krémes, így nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem eredményez harsány éles kontúrokat. A kókuszos illata pedig minden percben a nyarat juttatja eszembe, ami külön plusz pont, így hogy napi x órát az irodában a négy fal között senyvedve kell eltöltenem. Nagyon ajánlom!

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Anita9620

2017. július 15.

Ez a legelső bronzosítóm és tökéletesen megvagyok vele elégedve.Igaz, kicsit drága viszont úgy gondolom, hogy jó sokáig elég lesz. Természetes hatást kel azt arcomon, nem foltos, nem túl sötét. Én nagyon szeretem .

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

csoknyom

2017. július 9.

Egy kedves barátnőm hozta nekem kézipoggyászban, így nem tudok a postai dolgokról nyilatkozni, épségben hazaért a kicsike.
Imádom az illatát, az állagát, a színét, a csillámmentességét. Tökéletesen lehet vele bronzosítani, az orromat már csak ezzel kontúrozom! :)
Mindenkinek ajánlom, hogy a sötétebb árnyalatot rendelje, el sem tudom képzelni, mennyire világos lehet az első árnyalat, hiszen nekem is a sötétebb van meg és nem vagyok egy napcsókolta királylány... .

csoknyom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Zsuszie84

2017. június 12.

Jaj,de nagyon szeretem! Eelőször is, az illata isteni, mintha egy trópusi szigeten lennék! iherbről rendeltem, alig másfél hét alatt gond nélkül idért, szerencsére egyben. Nagyon finom formula, a por és a krém közötti átmenet, nagyon könnyű vele dolgozni, nem tolakodó a színe (nekem a bronzer van, de van light verzió is), És nincs benne csillám, ami külön plusz. Picit poroz a tégelyben, ahogy felveszi az ecset, de a bőrön teljesen természetes hatást lehet elérni vele. én nagyon imádom, nyáron csak ezt használom önmagában, de alapozóra is tökéletesen működik. A hozzá járó szivacsos applikátort mondjuk nem értem, de ez legyen a legnagyobb probléma. :) A tartósságát közepesnek mondanám. Már alig várom, hogy a murumurus pirosítókat is lehessen rendelni iherbről!

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

skin

2017. június 8.

Jövök áradozni róla.Nálunk idehaza nem kapható tudtommal. A külföldi rendelésnek az a hátulütője,hogy nem tudhatjuk előre ,hogy milyen állapotban kapjuk kézbe a kiszemelt árut. Nálam ez rosszabb lett ,mint amit vártam mert igaz,hogy standard szállítással kevesebb,mint egy hét alatt itt volt ,de a légpárnás csomagolás ellenére is darabokban érkezett. Szó szerint porrá zúzva kaptam meg. Nagyon elkeseredett és dühös voltam ezt meg is írtam nekik azonnal és pár óra elteltével válaszoltak is, képet kértek és természetesen elnézést is.A megoldás az lett volna,ha visszaküldöm önköltségen és kapok egy újat vagy pedig a fele összeget visszautalják. A második lehetőséget választottam ,mert nem láttam garanciát arra, hogy legközelebb a posta óvatosabban fog bánni vele.
Szerencsére sok videó van a neten,hogy javítsd meg a púderedet témában. Összesepertem és megjavítottam és gyönyörűen működik.
Kedves lányok és asszonyok ez egy csoda! Nagyon könnyű vele dolgozni, isteni bőrfényű bronzosító nulla csillámmal nem foltosodik szépen terül az alapozón. Tartóssága is megfelelő primerrel tovább tart. Az illata kókuszos, olvastam róla,hogy valakit ez zavar,de nem erős és mű kókusz illatra kell gondolni , finom diszkrét és vállalható. . Bátran merem ajánlani mindenkinek, nem fog benne csalódni.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

napraforgo23

2017. június 3.

Imádom! Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, az illata számomra fantasztikus és a csomagolása is nagyon szép. Kedvenc!

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Reni39946

2017. március 24.

Hát igen. Van ami jó és van ami olyan szuper , hogy szinte már nem is igaz! :) Én nem voltam szerencsés, mivel fele ripityára tört, mire megérkezett. Próbáltam menteni a menthetőt, de megbékéltem azzal, hogy ilyen hiányos lesz a drága. Nem is nagyon volt kedvem hozzá, olyan csalódott voltam, de a fincsi illata miatt sem tudtam ellenállni. Na, ami azután történt, az leírhatatlan. Ilyen jó termékkel még soha nem volt dolgom. Hallottam és olvastam, hogy a sötétebb változat is tökéletes még a világos bőrűeknek, ezért azt vettem. Picit izgultam, hogy vajon milyen lesz majd, de felesleges volt, hisz ez tökéletes. Nagyon szépen lehet építeni és ezért nem lehet vele túlzásba esni, legalábbis nem könnyen. :D

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Hepci

2017. március 2.

WOW! Röviden így tudnám összefoglalni a tapasztalatomat a termékkel. Ha valaki nem szereti a krémes bronzosítókat, viszont a por állagúak meg túl porosak neki, akkor ezt tudom ajánlani nyugodt szívvel. Elképesztően természetes hatást lehet vele elérni, és abszolút SEMMIT nem porol. Nekem a sötétebb (bronzer) árnyalat van meg, nagyon szépen építhető a szín, így nyáron is fogom tudni használni. Az illatát én egyszerűen imádom, amikor csak beleszippantok, úgy érzem, mintha a tengerparton lennék egy pálmafa alatt. :)

Ui: iHerbről rendeltem én is, baromi gyorsan megérkezett.

Hepci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Ui: iHerbről rendeltem én is, baromi gyorsan megérkezett.

hajnalcsillag

2017. február 11.

Imádom!! :) Pont olyan a színe, amilyen a Catrice limitált Denim kollekciós bronzosítómé, aminek letört a teteje és fogyóban is van, féltem is, hogy nem találok majd olyan jót, mint az, de találtam. Természetesen a Youtube miatt vettem meg, és nagyon örülök neki :) Az illata és az ecsete teljesen felesleges és indokolatlan de a csomagolása nagyon szép. Semmi csillám a termékben csak szép napbarnitott hatás. Tartós is, nagyon örülök, hogy megvettem, főleg, hogy iHerbről -5 dollár kedvezménnyel, szállítással együtt $11.90 volt.

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!