KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Piping Rock

Ár:   $8.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   544 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   $8.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

100 % Sodium Bentonite agyag arcra és testre egyaránt. Elsősorban olajos, zsiros börre ajánlott. Eltávolitja a méreganyagokat, szennyeződéseket, felszívja a felesleges olajat, tiszta és egészséges fényű bőrt hagyva maga után.

Bentonite 0 0

tdobos

2017. október 10.

Az én bőröm nem olajos és nem is zsíros. A T vonalban van pár miteszerem, komedó. Azért választottam ezt az agyagmaszkot a bőröm méregtelenítése céljából, mert ez az egyik legkevésbé irritáns a tapasztalatok alapján. Ez viszont a rozacea miatt fontos szempont. Vékony rétegben szoktam felkenni, jóval a javasolt adag alatt. Kissé nehéz eltalálni az ideális vízmennyiséget a kenhető massza eléréséhez. Azonkívül macerás és kissé koszos is. Azonban az eredmény megéri! A használata után valami hihetetlenül puha és ragyogó lesz a bőröm. Szinte érzem, hogy felfrissül, fellélegzik. A szárító hatásáról nem tudok beszámolni, mert mindig hidratálom a bőröm a használata után. Hetente egyszer alkalmazom általában. Hatalmas adag, nagyon olcsón.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Bentonite 0 0