KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Piping Rock

Ár:   $7   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linnn, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   $7
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a kollagén szérum professzionális erejével tökéletes a napi bőrápolási rutinhoz. Egyetlen csepp már hidratálttá teszi a bőrt és finom fénnyel látja el.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.