KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Piping Rock

Ár:   $6   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   113 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linnn, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   $6
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Manuka méz új-zélandi származású, bőrgyógyító tulajdonságai világszerte ismertek. A krém kitűnő hidratáló minden bőrtípusra, harcol a bőr öregedése ellen, és enyhülést ad a száraz, leégett bőrnek. A méhpempő anti-aging és ránctalanító hatása miatt került bele.

Linnn

2018. január 17.

Könnyű kis krém, egészen jól hidratál, de télre nekem kevés önmagában. Én alapkrémnek használtam, mindig feljavítottam egy kis E-vitaminnal, vagy koreai szérummal. Mivel folyamatos kísérletezésben vagyok, így most biztosan nem veszem újra.

Linnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Vitaminok: Phytonadione

K vitamin. Zsírban oldódó vitamin, melyet a máj állít elő. A K vitamin véralvadás serkentő hatású, mely vérrögöket okozhat. A hajszálerekben, seprűvénákban keletkező vérrögök hatására a kis erek elhalványulnak vagy eltűnnek, így a kozmetikumokban a K vitamint az elszakadt hajszálerek és a szem alatti sötét karikák kezelésére használják. Természetesen a bőrre kent K vitamin nem szívódik fel olyan mélyen, sem olyan mennyiségben, hogy véralvadást serkentő hatása egészségügyileg aggályos lenne. Hogy valóban segít-e a K vitamin a szem alatti sötét karikákon azt több tanulmány is vizsgálta, melyek leginkább arra jutottak, hogy mérsékelten segít. További részletek a K vitaminról a kozmetikumokban a cosmeticscop-on.