KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pixi

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   6,9 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

• Extrém hosszan tartó és kényelmes viselet, hozzáadott csipkebogyó olajjal
  • Gyorsan mattra szárad, mégsem szárítja az ajkakat
  • Univerzálisan előnyös és viselhető színek
  • Könnyedén, egyetlen vonással felvihető
  • Az egyedülálló Pixi Petal applikátor biztosítja a precíz és egyenletes felvitelt
  • Nem tesztelték állatokon
  • Parabénmentes

niki123

2018. október 12.

Sok különböző folyékony rúzst próbáltam már és ezt a kedvenc beauty vloggerem miatt szereztem be. Először az Evening Rose árnyalatot szereztem be, ami egy sötétebb mályva szín, de szuperül használható mindennapokra is. Gyakorlatilag amit ígér a leírásban, azt be is tartja. Nem szárítja a számat, nagyon tartós, szépen kopik, könnyen felvihető és a csomagolás is szuper. A többi kicsit drágább folyékony rúzsomhoz képest, eddig ez vált be a legjobban. A másik árnyalat, amit mindennapokon használok az a Matte Beige. Ez is nagyon szuper, mindennapi nude szín. Szerintem ár-érték arányban eddig ez a legjobb folyékony rúzs, amit próbáltam.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!