KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Plantur 39

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitaminokat és nyomelemeket tartalmazó étrend-kiegészítő, mely belülről támogatja elő a koffeinalapú Plantur39 kezelést.

A haj nem kielégítő ellátása hamar hátrányos következményekkel járhat. Ennek következtében töredezetté, merevvé és vékonnyá válhat a haj. A haj-aktív kapszulában található vitalizáló összetevők – a biotin és a szelén – élénkítik a hajhagymákat és a fejbőrt. Az összetételben található cink a fejbőr szempontjából fontos nyomelem. Az egészséges fejbőr az erőteljes hajnövekedés előfeltétele. A reggeli és az esti étkezést követően bevett napi két kapszula a haj szempontjából fontos vitalizáló anyagok kiegyensúlyozott összetételének köszönhetően kiegyenlíti az ellátásbeli hiányosságokat.