KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Playboy

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Ár: 890 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kalmaniki

2018. január 12.

Az illata nagyon kellemes és szinte egész nap érzem magamon, szóval tartós is. Izzadásgátló hatása nincs számomra csak illatosít. Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de szívesen elhasználom.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

kocosfox

2017. december 1.

Nagyon szeretem, a parfümjével együtt. Mostanában már alumínium mentes, és folt mentes, és ugyan annyiba kerül mint a Nivea Black and White fújós deója, ami egy katasztrófa.. Nekem ez a tökéletes választás.

kocosfox
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Fruzsi

2017. május 27.

Nagyon jól harmonizál a parfümmel, de anélkül is szoktam használni. Nagyon szeretem az illatát, tartós, és a szagokat is elnyomja, bár nem izzadok erősen.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

mazsoletta

2017. április 4.

Kellemes púderes, tiszta illata van, egyáltalán nem az édes, vattacukros kategória. Számomra olyan az illata, mint amikor a frissen mosott ruhák öblítő illatát fújja a szél. Tartós és nem hagy foltot a ruhákon. Sokszor hiánycikk.

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Zsan31

2017. január 11.

Egyik kedvenc Playboy illatom! Nekem nagyon bevált, a kis parfümmel együtt! Elegáns ez a bőrhatású kivitel. Sokan látom tévedésben élnek, hogy ez izzadásgátló. NEM, NEM AZ! Ez egy szimpla deo spray, egy illat spray. Az izzadásgátlók többsége alumíniumot tartalmaz, az köti meg a nedvességet! Nekem tökéletes, mivel nem vagyok izzadós fajta hónaljban.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

lillaakarpati

2016. szeptember 29.

a wild nagyon erős volt ez most viszofogotabb és imádom

lillaakarpati
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

a wild nagyon erős volt ez most viszofogotabb és imádom

Kingucii

2016. április 13.

Dezodornak nem használom,mert annak nekem nem nagyon funkcionál,inkább frissítő "permetnek".
Nyárias,finom illata van. Egyébként a Playboytól a Play it lovely a kedvencem.:)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Flora22

2015. július 17.

Imádom. <3 :)

Flora22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Imádom. <3 :)

rizspufi

2015. július 10.

Nagyon szeretem az illatát, ami egész nap meg is marad. Kevésbé izzadásgátló, hidegebb napokon használom.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

Muriel

2014. szeptember 6.

Tökéletes parfüm spray...:) A playboy sprayk közül ez a kedvencem megunhatatlan illat, nagyon finom édes púderes rajtam sokáig érződik. Sajnos mostanában nem nagyon szoktam látni a boltok polcain, remélem azért még kapható. Egyértelműen jár az 5 csillag :)

Muriel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol