KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Plum

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pdori93, Módosítva: 2018. január 10.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nagy hatékonyságú ipari kéztisztító dörzsanyaggal, olaj, korom, gumi, fém szennyeződésekre, citromolajjal.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine