KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

2017-es megjelenésű orientális-virágos parfüm nőknek.

Fejjegyek: bergamott, fekete ribizli, vörös ribiszke

Szívjegyek: magnólia, jázmin, rózsa, narancsvirág, borostyán

Aljegyek: kasmír fa, pacsuli, vanília

becca483

2018. október 14.

Miután leszárad annyira finom illata van, hogy legszivesebben egész nap fujkálnám magamra. 🤤

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

wallflower87

2018. szeptember 4.

Ez meglepoen finom!! Nem voltak nagy elvarasaim, mivel a Police parfumoket mar besoroltam magamban a gagyi kategoriaba, de annyira feltuno volt ennek az uvege a tobbi drogerias parfum kozott, hogy meg kellett szaglasznom. Mivel mar a papircsikra kifujva is tetszett, vettem a batorsagot es a nyakamra is fujtam belole. Estere annyira jo illat lengett korul, hogy el sem hittem. Valami isteni a leszaradasa, igazi komfortillat - nem zavaro, de erezhetoen korbeleng puha, meleg, vanilias-puderes-fas akkordokkal. Szerintem ez egy univerzalis illat, huszonevesektol idosebbekig barkin jol allhat, barmilyen alkalomra, leginkabb oszi-teli hasznalatra ajanlom. Erdemes kiprobalni, ha valaki egy felnottes, igenyes illatot keres megfizetheto aron.

wallflower87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

gabryella69

2018. július 2.

IMÁDOM!! :) Ez pont az én illatom!Kicsit édes,de nem hétköznapi.Kicsit vad,kicsit nőcis..Tartós! Újraveszem! :)

gabryella69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Besszi007

2018. június 14.

Meglepően kellemes és tartós. És végre az üvege is viszonylag normális, eltérően a többi Police parfümtől. Eddig csak tesztelgettem párszor, de a legközelebbi akciónál valószínűleg lecsapok rá.

Besszi007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Verona5

2018. május 16.

Egy no-name parfümhöz képest egész kellemes hatás! Virágos, kissé fűszeres, könnyen hordható hétköznapi orientális parfi.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

klau810614

2018. április 14.

A legfinomabb Police parfüm szerintem 😊 Tartós is ,édes de nem émelyítő ribizlis vanília 😋,engem megvett kilóra ! Úton is van egy kedves krémmániás jóvoltából egy nagy üveggel 😍

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Lory

2018. március 27.

Szerintem nem erős vagy erőszakos,ott a csoportja,hogy orientális -virágos,aminek teljes mértékben meg is felel.A feketeribizli,pacsuli és magnólia határozottan kiérződik belőle,majd a rózsa is helyet kap és finom édeskés -vaníliás leszáradása van.Határozott,vagány illat,tipikusan nem az az elegáns kiskosztümös parfüm,hanem csipke és bőrdzseki kombó ugrik be róla.:))Nem rossz,sőt a Police parfümök közt nálam a legjobb.Jó tartós.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

melindadd

2018. január 4.

Nagyon kellemes, intenzív illata van,tartósnak is találom,úgyhogy én ajánlom!

melindadd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nagyon kellemes, intenzív illata van,tartósnak is találom,úgyhogy én ajánlom!

bocicsoki

2017. december 26.

A párom imádja, szerintem viszont tolakodó, túl erős illat. Nem hiszem, hogy elhasználom. 4*

bocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Evee88

2017. december 20.

Nem vagyok oda annyira a police parfümökért, viszont a tegnapi dm látogatásom során nem birtam megállni, hogy ne szagoljam meg. Úgy voltam vele, hogy na egy újabb police.. de szép az üvege, biztos nem rég jelent meg.. megszagolom, veszteni nem vesztek vele!

Hát.. megszagoltam, finomnak éreztem, fújtam a csuklómra, visszatettem a polcra, majd nézelődés közben azt fedeztem fel, hogy egyre többször szaglászom a csuklómat.

Hazaérve még mindig szaglásztam, majd másnap a kabátomon még mindig éreztem.

4csillagot adok, mert tartós, finom illat, azonban nem teljesen tükrözi az illatvilágomat, viszont 1 kis változatosság sosem árt, így most akciós árára tekintettel szerintem ismét elmegyek a dmbe, és hazahozom őt!:)

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Hazaérve még mindig szaglásztam, majd másnap a kabátomon még mindig éreztem.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lilás piros.