KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: almavirág, frézia, szilva, juharszirup

Szívjegyek: jázmin, ibolya, édes jegyek, vadrózsa, kunkor

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, mályvacukor, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nikosia

2018. április 19.

Még nem tudtam eldönteni, hogy tetszik, vagy nem. Édes, de púderes is, mintha füstös is lenne.

Nikosia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Tapo

2018. április 17.

Először mikor kipróbáltam papíron egész nap szagolgattam, annyira kellemes édeskés púderes illata volt. Másnap már akartam is szaladni a drogériába megvenni, de rájöttem, hogy soha nem származott még jó abból, ha egy szaglás után megvettem egy parfümöt. Ezért aznap kipróbáltam inkább a saját bőrömön is és hatalmasat csalódtam...azt a nagyon finom édes illatot egy fél óráig ha éreztem, utána átváltott valami kesernyés borzalomra, el sem hittem hogy ezt érzem. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá...

Tapo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.