Police

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: almavirág, frézia, szilva, juharszirup

Szívjegyek: jázmin, ibolya, édes jegyek, vadrózsa, kunkor

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, mályvacukor, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gwenny

2018. július 23.

Ez a legfinomabb illat a mostani orromnak. Édeskés-púderes tisztaságillat egy kis viragossaggal megspékelve. Nem gourmand, nem fulladsz meg tőle, de nem is ,, kék parfüm". Olyan mintha egy jó minőségű tusfurdo illata rajtam maradt volna.
A design mondjuk még mindig különös számomra, de kezdem megszokni. Ráadásul ez a rózsaszín, virágos tetovált koponya egesz aranyos.
És, ami a legfontosabb számomra egy parfümben:ÉN IS ÉRZEM. Mert engem kell, hogy boldoggá tegyen-elsosorban-. :)

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Lovemakeup

2018. június 27.

Nagyon szeretem az édes illatokat és amikor először megszagoltam, akkor azt mondtam, hogy nekem ez KELL!!! Nem sokra rá akciósan sikerült megkaparintanom a DM-ből. :)
Tetszik az üvege, tetszik a bőrömön az illata, viszont egy problémám van vele: nem olyan tartós rajtam, mint mondjuk a To be Woman.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

klau810614

2018. június 6.

Édeskés de csak annyira hogy nyáron se legyen émelyítő ,puha nagyon rózsaszín baba púderes illat. Annyira eltalálták az üveget ehhez az illathoz :) Engem megfogott ....kell!!!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Kodi

2018. június 6.

Bántóan egyszerű, kevés összetevőből álló negédes, gejl illat. A külcsín és belbecs ezúttal összhangban, szörnyű élmény mindkettő. Kevésbé ápolt hónaljakból árad ilyen parfümmel kevert szag 40 fokban a buszon. Akkor is, ott is, az üzletben is... egyszerűen inkább csak arrébb mennék.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

aalexaa

2018. június 4.

Már az üvege és az illatjegyei (mályvacukor, nyami!) miatt nagyon vártam, hogy végre megjelenjen a boltok polcain. Ahogy megláttam, kipróbáltam és nem kellett csalódnom:)) Azóta névnapomra megkaptam a páromtól 125 ml-es kiszerelésben, imádom az illatát, éjjel-nappal fújkálom magamra. Édes, púderes, de kellően friss, csodálatos tavaszi-nyári illat. Az üvege pedig annyira gyönyörű, nem tudok betelni vele. Én mondjuk a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve, a bőrömről nagyon hamar eltűnik, de ruhára fújva sokáig érezhető.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Dormir

2018. június 1.

Ez nagyon finom! Hezitálás nélkül megvettem.
Az első kattanás az volt, hogy egy ismerősön éreztem, és nagyon intenzív, szexi, nőies volt. A második a saját bőrömön, amikor is egy kicsit a hőn szeretett Lacoste Pour Femme-omra hasonlíott. Azt nem veszem többé, mert öt percig tart az új változat. Ez jóval gyümölcsösebb, édesebb, fiatalosabb, de mégis van benne van valami a LPF-ból. Az a kéretlen nőiesség. A lágyság ereje, a női bőr fénye.
Szerencsére nem sziruposan édes. Van benne kifinomultság is, pici púderesség

Rajtam nagyon tartós.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

Ez nagyon finom! Hezitálás nélkül megvettem.
Szerencsére nem sziruposan édes. Van benne kifinomultság is, pici púderesség

Rajtam nagyon tartós.

Blackxentric

2018. május 12.

Teszteltem a dmben. Az illata nagyon tetszik, egy régi parfümre emlékeztet. Kellemes az illata és viszonylag tartós is. Ha nem lenne vagy ötven parfümöm megvenném, de így egyelőre hanyagolom.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

lialiacska

2018. május 12.

Két hete folyamatosan ha a Dm felé járok bemegyek és magamra fújjom, és egyre jobban szeretem. Meglepően jól sikerült ez a police parfüm, sőt ha nem tudnám hogy ez a márka egyik illata nem mondanám meg. Annyira más mint a többi. Finom virágos édes púderes illata van, egy pici mélységgel amit valószínűleg a mályvacukor és a szantál egyvelege ad. De nem kell megijedni egyáltalán nem ez a két illatjegy uralja a parfümöt hanem a bazsarózsa az almavirág és az édes jegyek. Finom tavaszi és nyári illat. Nem kell mondanom hogy a 40ml változata jött velem haza. És sok dicséretet is kaptam már a finom illatom miatt. Tartósága 3-4 óra de természetesen ez bőr függő is.

Update: Ma joy napoztam egy picit és meglepődve láttam hogy bár itt nem sok vélemény, dicséret érkezett rá, de a polcokon üres hely fogadott. Csak a tester volt található. Majd az eladó csajszi a parfümös polcnál pakolászot és meg jegyezte olyan hamar elkapkodták ezt a parfümöt hogy csak néztek. Ez most jól sikerült. Természetesen egyet értettem vele.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Lory

2018. május 3.

Van hogy meg tud lepni egy-egy Police illat és némelyik kifejezetten tetszik,jelenleg is birtokolok egy koponyát:))Ezeken felbuzdulva érdeklődéssel mentem a parfümös polchoz,ahol új koponya csücsült(én legalábbis eddig nem láttam,pedig nem jövök ki úgy drogériából,hogy ne menjek a parfümökhöz).Persze azonnal meg kellett illatolnom.Kifújáskor meghatározhatatlan,egybeolvadó gyümölcsösség,nem tudtam külön-külön bontani,milyen gyümit érzek,egy egyszerű közepesen édes gyümölcsös illatélményt kaptam.Szemöldök felhúz,váll megránt-semmi extra,ezer meg egy ugyanilyen van.Utána még néha-néha szagolgattam a csuklómat de az illat nem változott,picit tompult de ugyanaz a gyümölcsös semmi extra maradt.Majd soká de órák múlva,egyszer csak érzek valami finom,puha,púderes illatot,kiderült tetovált koponyánk volt a "bűnös".Hát mit is mondjak erre...a leszáradása fényévekkel jobb mint az indítás és mintha hasonlót olvastam volna egy korábbi hozzászólásban is,így csak reménykedem,hogy nem hülyültem meg vagy ártott meg a meleg.A lecsengés olyan volt mint egy krémes eper-sorbet,ehhez tudnám legjobban hasonlítani és mivel már szilázsa nem volt az illatnak így alakult egy kis púderes zöngéje is.Kár érte,hogy órákat kell várni,amire az ember felkaphatja a fejét,ezért 3 csillagnál többet nem tudok adni neki.Tartóssága is rendben lenne,bár a leszáradása (a finom része) már nagyon bőrközeli.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Cintia04

2018. április 30.

Teljesen véletlenül került az utamba ez a Police illat. Nem igazán szeretem ezt a márkát így szinte öntudatlanul nyúltam erre az üvegre nem is tudom mi vitt rá. Tetovált lány sem vagyok bár szeretem a szép tetoválásokat másokon csodálni. A mindennapos elegancia ellenére is szeretem a bőr dzseki, farmer, csizma vagy a sport cipő, laza farmer és egy kényelmes póló kombinációkat viselni. Szerintem az ilyen laza, kikapcsolódós, vidám napokra való. Rózsaszín üvege és az édes jegyei ellenére is...nem egy gejl édes, trendi illat lesz belőle és nem is egy kis könnyed gyümölcsös fuvallat...legalább is rajtam. Virágos, picit gyümölcsös, kicsit édeskés és a leszáradása finom púderes és puha lesz. Egyik legkellemesebb csalódásom ami mostanában ért. Egész különlegesnek érzem pedig első fújásnál bizony én is elhúztam a számat de kis idő után teljesen más lett a véleményem róla ahogy megpihent a bőrömön egész nap. Azt gondolom vannak olyan illatok amiktől nem kell sokat várni vagy túlragozni őket egyszerűen csak élvezni mint ahogy élvezi az ember, hogy a napsugarak megpihennek az arcán melengetik és simogatják. Ez is pont ilyen! Vagány kis illat laza napokra, vagány nőknek akikben ott van még az a játékos kis csibész aki gondtalan, huncut és élvezi az életet. Ilyen is kell. Tartós 8 órán át nagyon is érezhető még ebben a melegben is. Árát szerintem megéri és szégyen nem szégyen...nekem ez tetszik. :)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lila színű.