KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mekhrba, az összetevőket feltöltötte: floravanda, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

4 rendkívüli tulajdonságokkal rendelkező olajat tettek bele: édesmandula-, szőlőmag-, csipkebogyó- és makadámiadió-olajat. Ezek a csodás olajok csökkentik a ráncok mélységét, és lassítják a bőr öregedési folyamatait. Mindezt egy új natúrkozmetikai összetevőnek, a frakcionált kókuszolajnak köszönheti, ami olyan kis molekulaméretű, hogy gond nélkül bejut a bőr mélyebb rétegeibe és magával viszi a többi olaj értékes összetevőit is.
Eszenciális zsírsavakat tartalmazó, védőréteg-tápláló F-vitamint és antioxidáns, sejtvédő hatású E-vitamint adtak hozzá. Kamilla kivonatot is tartalmaz.

Egy klinikailag tesztelt, ráncsimító hatóanyag teszi teljessé az összetételt: az Acmellakivonat, ami olyan, mint egy növényi botox, de nem bénítja le az idegsejteket, hanem átrendezi a kollagénszálakat és serkenti a kollagén termelődést.

• feszesítő, regeneráló hatású
  • fokozza a bőr rugalmasságát
  • helyreállítja a bőr eredeti szerkezetét
  • klinikailag tesztelt
  • állatkísérlet-mentes
  • szabadalmaztatott növényi hatóanyag

Nena

2017. november 16.

Az első (és eddig egyetlen) Pompom termék, ami nem vált be. Ahogy már mások is írták korábban, nekem is pattanásokat okozott.
Az, hogy lassan szívódik be, engem nem zavart, mert éjszakára használtam. A hatása ennyi idő alatt nem mutatkozott meg, mert az üveg felénél feladtam és nehéz szívvel, de megváltam tőle. A Bűbáj és a Harmatcsepp milliószor jobb.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

viko3456

2017. szeptember 19.

Egyszerre több mindent rendeltem, köztük ezt is. Sajnos a homlokomon apró pattanások jöttek ki tőle.. 4 féle terméket rendeltem, egyik sem volt jó, mindegyik valamilyen bőrirritációt okozott.. Soha többet, az biztos...

viko3456
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Panda90

2017. augusztus 9.

Egy használat után elmondhatom, hogy nagyon jól hidratál, viszont másnapra nekem is apró pattanásokat okozott a homlokomon.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

vszilvia

2017. július 22.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá a többi termékükhöz kapcsolódó jó visszajelzések miatt. Alapvetően nem érzékeny a bőröm, de ez az olaj mégis nehezen gyógyuló pattanásokat hozott elő a szemem sarkában és a homlokomon is. Kicsit félreteszem,hátha csak ebben a nagy melegben nem működik a kombinált bőrömön, de kicsit csalódott vagyok.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

floravanda

2017. június 12.

Amint megjelent be is szereztem, az első PomPomos termékem. Natur olajos illata van, nem egy neroli feelingre kell számítani, nekem annyira nem tetszik az illata, de irták, hogy teljesen illatanyag mentes. Eredendően Szemkörnyékápoló nak van titulálva de alább írja a leírás hogy akinek száraz a bőre az egész arcára kenheti. Írja hogy nagyon hamar felszívódik nekem száraz bőröm van de ennek ellenére nagyon lassan nehezen szívódik fel a szemkörnyékemre kenve pedig szinte egyáltalán nem és nekem bele is folyik a szemembe Így tényleg csak lefekvés előtt jó felkenni . Ami pozitívum hogy még csak kb. egy hete használom de látványosan szebb az egész arcbőröm .

floravanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Népszerűbb néven omega-6 zsírsav, melyet emollient, anitoxidáns és sejtszabályozó anyagként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti az egészséges sejtnövekedést, segít a bőr természetes védőrétegének fenntartásában, és nyugatató hatása is van. Az omega-6 zsírsav természetes forrása a feketeribizli-olaj és -mag vagy a borágóolaj. További infó itt.