PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nesztee, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Igazi felüdülés ez az illatos ajakápoló, mely leheletnyi rózsaszín csillogást ad az ajkaidnak. Télen az ébredező erdei nyüzsgést idézi, nyáron pedig a pörgős éjszakákat támogatja. Tedd mézédessé a csókodat ezzel az eper illatú csodával és élvezd, ahogy a sheavaj, a mandulaolaj és a sárgabarackmagolaj táplálja és puhává varázsolja ajkaidat. Finom védőréteget képez a bőrön, ezért rúzs alá is tökéletes alapot nyújt. "

Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Örs Vezér Tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
Ár: 799 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Posta

krenat

2018. szeptember 5.

Szerintem az enyém is megromlott :( Az illata még jó, de kenhetetlenül kemény lett és nagyon keserű. Már az elején sem rajongtam érte, mert a méhviaszos termékeket én nagyon ragacsosnak és kellemetlennek érzem. A krémmániás boxban kaptam, azért elhasználtam volna, de így sajnos nem fogom.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lanett

2018. augusztus 17.

Krémmániás boxban volt. Pár napja vettem újból elő és már romlott volt. Pedig még a lejárati időn belül volt jóval. Emiatt nagy csalódás. Ki kellett dobnom.

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Vanília

2018. augusztus 2.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az ajakápolóval kapcsolatban. Tetszik az illata, a kiszerelése, még az is, hogy nem annyira krémes, mint más szőlőzsírok, DE túl kemény és alig érzem, hogy bármi felkerül a számra használatnál, ráadásul szinte semmi nem is látszik az ajkakon, tehát az a bizonyos "rózsaszín csillogás" a reklámszövegben tényleg csak "leheletnyi", vagy annál is kevesebb. Ugyanakkor úgy érzem, hogy valamit mégiscsak ápol a számon, és nem került el egy fiók aljára, hanem a fentiek ellenére is nyakasan használom, majdnem napi szinten. Tudom, a leírtak után megfejthetetlen a szimpátiám irányában, de van... Emiatt adok 4 csillagot neki:)
Update: egy tipp, amit lehet, hogy más is hasznosnak talál - én örültem, hogy kipróbáltam. Meg kell kicsit melegíteni az ajakápolót használat előtt és ég és föld a felvitel. (Youtube smink-videókban láttam ezt a trükköt, hogy bizonyos portékák bevetése előtt segít a test melege, pl. ha az ember a dekoltázsában "előkezeli" a krémeket/alapozót/egyéb szépítő szereket.)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

SophieHarmon

2018. augusztus 1.

Első Pom-pom ajakápolóm. Előtte évekig a Bebe classic-ot használtam, szerettem volna valami természetesebbet. Nekem nagyon tetszik, az illata, a zsírossága is, és megfelelően ápolja az ajkaimat. Újravettem :)

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nicolett022

2018. július 12.

Az ápoló hatása átlagos, nem ragad, tetszik az illata, és az íze is édeskés, de nem lett a kedvencem

Update: így majdnem 4 hónap használat után még kb. a negyede van meg, de olyan, mintha az enyém is beavasodott volna. Sajnálom, mert tényleg szerettem volna szeretni, de emiatt legközelebb valami mást keresek inkább.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Kodmike

2018. július 12.

Én is a krémmánia boxból jutottam hozzá. Eddig nagyon szerettem, de a napokban megváltozott az illata és az állaga. Büdös avas szaga; kemény állaga és rossz íze is lett. Nagyon csalódott vagyok, hogy pár hónap után megromlott. Pedig tényleg szerettem :(

Kodmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

kacsa66

2018. július 11.

Én is krémmániás dobozból jutottam hozzá, de már régóta szemeztem a márkával...hát ezzel a termékkel nem győztek meg sajnos. Amikor felkenem, szemcsésnek érzem, és csak ide-oda tologatom, fel sem szívódik nem is lesz puhább tőle az ajkam. Az illata tényleg nagyon finom, de ez önmagában nem elegendő.

kacsa66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

fokid1

2018. július 9.

Krémmániás dobozból van nekem is, az elején nagyon tetszett az illata is, meg hogy milyen cuki, mindig ezt kentem fel, ez tartott kb két hétig, amikor észre vettem, hogy mind állagra, mind szagra megváltozott. Szerintem csak simám megavasodott, de mindenestre olyan kemény lett hogy lehetettlen lett kenni, az illata meg undorító lett, úgyhogy inkább kidobtam.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

ildici72

2018. július 4.

Nekem se az illata, se az állaga nem vált be. Kemény, nehéz felkenni és inkább szárazabbnak éreztem a számon. Maradok a catrice színező ajakbalzsamnál.

ildici72
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Elenir

2018. július 3.

Sajnos csalódást okozott. :-( Nagyon kemény,nehéz felkenni a számra. Az illata valóban nagyon kellemes. Tényleg szerettem volna nagyon, hogy beváljon, ezért 3 hétig napi szinten többször is használtam. Eredmény: még szárazabbak lettek az ajkaim. :-( Maradok a Carmexnél.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491