KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nesztee, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Igazi felüdülés ez az illatos ajakápoló, mely leheletnyi rózsaszín csillogást ad az ajkaidnak. Télen az ébredező erdei nyüzsgést idézi, nyáron pedig a pörgős éjszakákat támogatja. Tedd mézédessé a csókodat ezzel az eper illatú csodával és élvezd, ahogy a sheavaj, a mandulaolaj és a sárgabarackmagolaj táplálja és puhává varázsolja ajkaidat. Finom védőréteget képez a bőrön, ezért rúzs alá is tökéletes alapot nyújt. "

Ár: 750 , Eladó: Poptie
Állapot: vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

zsofiab

2018. december 9.

Sajnos nekem is büdös, borzasztóan nehezen lehet kenni és nem hidratál. Lehet, hogy nekem is megavasodott, sokkal többet vártam tőle. Volt egy édes csók ajakápolóm is a márkától az sokkal jobban teljesített. Ezt sajnos valószínűleg nekem is ki kell dobnom.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

hixux

2018. december 4.

Csajok ez egy tragédia, ma szagoltam meg, eddig bontatlan volt, 2019 szeptember a lejárata és avas szaga volt......Szégyen!!!

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

silver

2018. november 26.

Update:
Még nem találkoztam olyan ajakápolóval, ami ilyen hamar megromlott volna. Avas szaga lett, megkeményedett, az ízén is érződik. A Labellók, eos-ok évekig(!) tökéletesen megőrzik a minőségüket. Hiába magyar, natúr stb., ez így kritikán aluli, de főleg a ráírt 2019 szeptemberi szavatossági dátum fényében elfogadhatatlan.
Sokatmondó, hogy mennyien jártunk így, tehát gondolom, nem csak egy-egy selejtes darabról vagy nem megfelelő tárolásról van szó.
Keserű szájízt hagy maga után, szó szerint, és a KM boxot illetően is.

2018. április 22.:
Kicsit az epres eosra emlékeztet, de íztelen, és az illata is jobb, olyan... szamócásabb (mily meglepő :D) Teszi a dolgát, nagyon tetszik. 5*

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Update:
Keserű szájízt hagy maga után, szó szerint, és a KM boxot illetően is.

2018. április 22.:

FReka

2018. október 8.

KM boxból van nekem is, amikor megszagoltam,azt hittem nagyon fogom szeretni, de nem így történt. Kenhetetlenül kemény az állaga, nyúzza az ajkaimat, emiatt nem is tudok elegendő mennyiséget felkenni. Ráadásul van egy igen kellemetlen kesernyés utóíze, ha lenyalom a számról. Az enyém nem romlott még meg szerintem, de nem sokáig fogok kísérletezni vele, repülni fog.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

messin

2018. október 5.

Km boxbol van nekem is, fini az illata. Csak ritkán használom, mert nekem valahogy keserű az íze, és ez nem tetszik. Tényleg nem ragad, és tényleg nem színez, de valahogy nem is érdekel eléggé. Valamelyik táskámban nyilván mindig benne lesz, amíg tart.

Update, október elején: az van, h utáltam,de csupán ezért nem dobtam ki mert az olyan pazarlás... Végre megromlott és már büdös is, így lelkiismeretfurdalás nélkül vágtam a kukába.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

krenat

2018. szeptember 5.

Szerintem az enyém is megromlott :( Az illata még jó, de kenhetetlenül kemény lett és nagyon keserű. Már az elején sem rajongtam érte, mert a méhviaszos termékeket én nagyon ragacsosnak és kellemetlennek érzem. A krémmániás boxban kaptam, azért elhasználtam volna, de így sajnos nem fogom.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lanett

2018. augusztus 17.

Krémmániás boxban volt. Pár napja vettem újból elő és már romlott volt. Pedig még a lejárati időn belül volt jóval. Emiatt nagy csalódás. Ki kellett dobnom.

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Vanília

2018. augusztus 2.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az ajakápolóval kapcsolatban. Tetszik az illata, a kiszerelése, még az is, hogy nem annyira krémes, mint más szőlőzsírok, DE túl kemény és alig érzem, hogy bármi felkerül a számra használatnál, ráadásul szinte semmi nem is látszik az ajkakon, tehát az a bizonyos "rózsaszín csillogás" a reklámszövegben tényleg csak "leheletnyi", vagy annál is kevesebb. Ugyanakkor úgy érzem, hogy valamit mégiscsak ápol a számon, és nem került el egy fiók aljára, hanem a fentiek ellenére is nyakasan használom, majdnem napi szinten. Tudom, a leírtak után megfejthetetlen a szimpátiám irányában, de van... Emiatt adok 4 csillagot neki:)
Update: egy tipp, amit lehet, hogy más is hasznosnak talál - én örültem, hogy kipróbáltam. Meg kell kicsit melegíteni az ajakápolót használat előtt és ég és föld a felvitel. (Youtube smink-videókban láttam ezt a trükköt, hogy bizonyos portékák bevetése előtt segít a test melege, pl. ha az ember a dekoltázsában "előkezeli" a krémeket/alapozót/egyéb szépítő szereket.)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

SophieHarmon

2018. augusztus 1.

Első Pom-pom ajakápolóm. Előtte évekig a Bebe classic-ot használtam, szerettem volna valami természetesebbet. Nekem nagyon tetszik, az illata, a zsírossága is, és megfelelően ápolja az ajkaimat. Újravettem :)

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nicolett022

2018. július 12.

Az ápoló hatása átlagos, nem ragad, tetszik az illata, és az íze is édeskés, de nem lett a kedvencem

Update: így majdnem 4 hónap használat után még kb. a negyede van meg, de olyan, mintha az enyém is beavasodott volna. Sajnálom, mert tényleg szerettem volna szeretni, de emiatt legközelebb valami mást keresek inkább.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491