KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nesztee, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Igazi felüdülés ez az illatos ajakápoló, mely leheletnyi rózsaszín csillogást ad az ajkaidnak. Télen az ébredező erdei nyüzsgést idézi, nyáron pedig a pörgős éjszakákat támogatja. Tedd mézédessé a csókodat ezzel az eper illatú csodával és élvezd, ahogy a sheavaj, a mandulaolaj és a sárgabarackmagolaj táplálja és puhává varázsolja ajkaidat. Finom védőréteget képez a bőrön, ezért rúzs alá is tökéletes alapot nyújt. "

Pompom Erdei Szamóca Ajakápoló
Ár: 900 Ft , Eladó: BLili
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapesten vagy Szegeden, pontosabb helyszín megbeszélés alapján, de postázom is előreutalás esetén., fizetés: Postázás esetén előreutalás, személyes átvétel esetén mindegy.
Ár: 600 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Örs Vezér Tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vanília

2018. július 14.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az ajakápolóval kapcsolatban. Tetszik az illata, a kiszerelése, még az is, hogy nem annyira krémes, mint más szőlőzsírok, DE túl kemény és alig érzem, hogy bármi felkerül a számra használatnál, ráadásul szinte semmi nem is látszik az ajkakon, tehát az a bizonyos "rózsaszín csillogás" a reklámszövegben tényleg csak "leheletnyi", vagy annál is kevesebb. Ugyanakkor úgy érzem, hogy valamit mégiscsak ápol a számon, és nem került el egy fiók aljára, hanem a fentiek ellenére is nyakasan használom, majdnem napi szinten. Tudom, a leírtak után megfejthetetlen a szimpátiám irányában, de van... Emiatt adok 4 csillagot neki:)
Update: egy tipp, amit lehet, hogy más is hasznosnak talál - én örültem, hogy kipróbáltam. Meg kell kicsit melegíteni az ajakápolót használat előtt és ég és föld a felvitel. (Youtube smink-videókban láttam ezt a tükröt, hogy bizonyos portékák bevetése előtt segít a test melege, pl. ha az ember a dekoltázsában "előkezeli" a krémeket/alapozót/egyéb szépítő szereket.)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 14.

Nicolett022

2018. július 12.

Az ápoló hatása átlagos, nem ragad, tetszik az illata, és az íze is édeskés, de nem lett a kedvencem

Update: így majdnem 4 hónap használat után még kb. a negyede van meg, de olyan, mintha az enyém is beavasodott volna. Sajnálom, mert tényleg szerettem volna szeretni, de emiatt legközelebb valami mást keresek inkább.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Kodmike

2018. július 12.

Én is a krémmánia boxból jutottam hozzá. Eddig nagyon szerettem, de a napokban megváltozott az illata és az állaga. Büdös avas szaga; kemény állaga és rossz íze is lett. Nagyon csalódott vagyok, hogy pár hónap után megromlott. Pedig tényleg szerettem :(

Kodmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

kacsa66

2018. július 11.

Én is krémmániás dobozból jutottam hozzá, de már régóta szemeztem a márkával...hát ezzel a termékkel nem győztek meg sajnos. Amikor felkenem, szemcsésnek érzem, és csak ide-oda tologatom, fel sem szívódik nem is lesz puhább tőle az ajkam. Az illata tényleg nagyon finom, de ez önmagában nem elegendő.

kacsa66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

fokid1

2018. július 9.

Krémmániás dobozból van nekem is, az elején nagyon tetszett az illata is, meg hogy milyen cuki, mindig ezt kentem fel, ez tartott kb két hétig, amikor észre vettem, hogy mind állagra, mind szagra megváltozott. Szerintem csak simám megavasodott, de mindenestre olyan kemény lett hogy lehetettlen lett kenni, az illata meg undorító lett, úgyhogy inkább kidobtam.

fokid1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

ildici72

2018. július 4.

Nekem se az illata, se az állaga nem vált be. Kemény, nehéz felkenni és inkább szárazabbnak éreztem a számon. Maradok a catrice színező ajakbalzsamnál.

ildici72
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Elenir

2018. július 3.

Sajnos csalódást okozott. :-( Nagyon kemény,nehéz felkenni a számra. Az illata valóban nagyon kellemes. Tényleg szerettem volna nagyon, hogy beváljon, ezért 3 hétig napi szinten többször is használtam. Eredmény: még szárazabbak lettek az ajkaim. :-( Maradok a Carmexnél.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Padlizsan7

2018. június 27.

Nagyon sokat vártam ettől a terméktől. Az illata nagyon jó, az állaga már kevésbé. Nagyon nehéz felkenni, főleg, ha kicsit hidegebb a szám, egyáltalán nem csúszik rajta, csak ha nagyon rányomom. Kíváncsi vagyok télen hogy lehet egyáltalán használni. A hatását még egy nap után nehéz megmondani, majd egy-két hét használat után updatelek. A természetes összetevői miatt és mert kézzel készült magyar termék 3 csillagot kap.

Padlizsan7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

kiccike92

2018. június 17.

Km box-ból jutottam hozzá és én nagyon szeretem. Az illata valami csodálatosan szamócás. Nekem egyáltalán nem szárítja az ajkaimat, mint sok más ajakápoló. Nálam újravevős.

kiccike92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

UnicornsOfLove

2018. május 26.

Szimpatikus hogy natúr termék, meg hát ez a név, hogy erdei SZAMÓCA... igen jó marketing.. :D én meg minden hülyeséget megveszek. A termék jó, végülis, de nem szuper. Mindenesetre használni fogom, mert szeretem, és kézzel készült és magyar, de az eredeti árát nem biztos hogy megéri.

Update: használom már egy ideje, de megváltozott az illata, illetve megkeményedett, alig csúszik az ajkakon, ott kell dörzsölni vele. Eleinte nem ilyen volt. Így inkább már csak 3-as. :(

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491