PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nesztee, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Igazi felüdülés ez az illatos ajakápoló, mely leheletnyi rózsaszín csillogást ad az ajkaidnak. Télen az ébredező erdei nyüzsgést idézi, nyáron pedig a pörgős éjszakákat támogatja. Tedd mézédessé a csókodat ezzel az eper illatú csodával és élvezd, ahogy a sheavaj, a mandulaolaj és a sárgabarackmagolaj táplálja és puhává varázsolja ajkaidat. Finom védőréteget képez a bőrön, ezért rúzs alá is tökéletes alapot nyújt. "

Ár: 750 , Eladó: Poptie
Állapot: vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Lunacska

2019. február 17.

KM box volt a forrás szintén, szerettem, de ma konstatáltam, hogy fura lett az íze, állaga, sajnos olvasva a többieket, az enyém is avas lett. Sajnalom, szerettem volna szeretni...

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Nekem is avas! Az állaga kemény és ragacsos. Ráadásul a tekerője sem működik.
Ez azért nagyon gáz.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Nekem is avas! Az állaga kemény és ragacsos. Ráadásul a tekerője sem működik.
Ez azért nagyon gáz.

Viki9727

2019. január 12.

Szintén KM -boxban volt, direkt nem bontottam ki, félre raktam télre. Ma kibontottam, és olyan kemény mint a beton, ragad, és avas a szaga és az íze is. Csalódott vagyok, mert bőven lejárati időn belül vagyunk. Pénzt adtam ki a semmiért, ami a kukában landolt. De ahogy látom nem csak én jártam így.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

rtteszvesz

2019. január 6.

KM boxból van nekem is, nagy csalódás. Kenhetetlenül kemény az állaga, nyúzza az ajkaimat, és nem is hidratál, folyamatosan ki van száradva a szám. Ráadásul van egy igen kellemetlen kesernyés utóíze, ha lenyalom a számról. Lehet ez is megromlott, nem tudom eldönteni, próbálom elhasználni, de egyre többször eszembejut vele kapcsolatbana kuka...

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

cintijjja

2019. január 2.

Pár hétig volt alkalmam használni, de addig nem találkoztam a mindenki által leírt problémával. (Mondjuk én bedobtam a hűtőbe, biztos, ami biztos.)
Aztán sajnos egy használat után ott hagytam az éjjeli szekrényen, a kiskutyám pedig felzabálta. 😇
Kicsit ragacsosabb volt, mint vártam, de ez legalább nem szárította a számat, mint a korábban kipróbált Labellok.

cintijjja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

anetta.filip

2019. január 1.

Nos. Mily meglepő, az enyém is megromlott.:D
Km boxból van, szavatossága szerint 2019 szeptember. Amikor kaptam nagyon örültem, szuperfinom illata volt. Mivel nyáron nem használok ajakápolót (meg télen sem nagyon kell), ezért gondoltam hidegebb időkre félreteszem, hátha mégis jól jön...
Levágtam a tetejét, de így is rossz szaga, íze van, ragacsos is, ezt csak kidobni lehet sajnos.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Nos. Mily meglepő, az enyém is megromlott.:D

zsofiab

2018. december 9.

Sajnos nekem is büdös, borzasztóan nehezen lehet kenni és nem hidratál. Lehet, hogy nekem is megavasodott, sokkal többet vártam tőle. Volt egy édes csók ajakápolóm is a márkától az sokkal jobban teljesített. Ezt sajnos valószínűleg nekem is ki kell dobnom.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

hixux

2018. december 4.

Csajok ez egy tragédia, ma szagoltam meg, eddig bontatlan volt, 2019 szeptember a lejárata és avas szaga volt......Szégyen!!!

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

silver

2018. november 26.

Update:
Még nem találkoztam olyan ajakápolóval, ami ilyen hamar megromlott volna. Avas szaga lett, megkeményedett, az ízén is érződik. A Labellók, eos-ok évekig(!) tökéletesen megőrzik a minőségüket. Hiába magyar, natúr stb., ez így kritikán aluli, de főleg a ráírt 2019 szeptemberi szavatossági dátum fényében elfogadhatatlan.
Sokatmondó, hogy mennyien jártunk így, tehát gondolom, nem csak egy-egy selejtes darabról vagy nem megfelelő tárolásról van szó.
Keserű szájízt hagy maga után, szó szerint, és a KM boxot illetően is.

2018. április 22.:
Kicsit az epres eosra emlékeztet, de íztelen, és az illata is jobb, olyan... szamócásabb (mily meglepő :D) Teszi a dolgát, nagyon tetszik. 5*

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Update:
Keserű szájízt hagy maga után, szó szerint, és a KM boxot illetően is.

2018. április 22.:

FReka

2018. október 8.

KM boxból van nekem is, amikor megszagoltam,azt hittem nagyon fogom szeretni, de nem így történt. Kenhetetlenül kemény az állaga, nyúzza az ajkaimat, emiatt nem is tudok elegendő mennyiséget felkenni. Ráadásul van egy igen kellemetlen kesernyés utóíze, ha lenyalom a számról. Az enyém nem romlott még meg szerintem, de nem sokáig fogok kísérletezni vele, repülni fog.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491