KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tinédzserek pattanásos, netán gyulladt bőrére jobbat nem is tudnék ajánlani. Tisztító, szappanos mosakodás után, kend be az arcodat ezzel a frissítő, hűsítő zselével. Érezni fogod, ahogy bőröd feltelítődik vízzel. Matt felületű, de mégis bársonyos érzetet hagy maga után. Csökkenti a gyulladást, serkenti a vérkeringést. Légy te is menta zselé rajongó! Bízz a természet gyógyító erejében!"

tothdyna

2018. február 16.

A tökéletes nyári hidratáló krém! :) Hűsítő, pikkpakk beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata, biztosan újra fogom venni (bár még az idei nyarat a tavalyi második tubus felével indítom), imádtam!
A rózsással és a nerolissal vettem együtt, akciósan, remek ára volt így a háromnak (bár alapból is olcsóak a PomPom termékek), a harminc fokban váltottam át rá, aztán szeptember végéig-október elejéig elég volt a hidratálása is.

Ezt bontottam fel másodiknak a csomagból, nem működött a pumpája, írtam nekik, azonnal válaszoltak, hogy hova küldhetnek egy másikat, el sem kérték a rosszat. Csillagos ötös kommunikáció és problémakezelés. Bevallom, 2-3 hónappal később beugrott, hogy mit kerülgetem a fiókban ezt az érintetlen tubust, megpróbálom lepattintani a tetejét, elég gyorsan sikerült is, kikanalaztam egy tégelybe és végül azt is elhasználtam. Ha hamarabb eszembe jut, csak megírom nekik, hogy nem működött és örülök, ha elnézést kérnek és nem is kérek másikat, most így végül extra jól jártam az alap jó deal-en túl. :) Azóta egyedi rendelés kapcsán is egyeztettem velük és újra szuper volt a kérés kezelésük, engem sokszorosan meggyőztek, hogy tőlük vásárolni jó.

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

domanybeatrix

2018. január 23.

Nagyon szeretem a mentát, az illatát, a hatását, teában is gyakran fogyasztom. Ezt a zselét is nyáron használtam, szintén kellemes, hűs érzés volt (hűtőben is tartottam egy ideig, hogy még jobban kijöjjön ez a hatása), de újra nem venném, a nerolis nekem jobban bevált.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

lilvenus

2018. január 16.

Szépen hidratál, de nap végére nagyon átfényesedik a bőröm. Kicsit olyan érzés, mintha nem tudná teljesen beszívni a bőröm a terméket, és egy vékonyka réteg ott maradna az arcomon. A pattanásaimon sem segített, de ennek ellenére jó érzéssel tölt el, hogy szép összetevőjű terméket kenek az arcomra :)

lilvenus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

fenyes

2018. január 14.

Régóta nézegettem már a márkát aztán úgy döntöttem most már kipróbálom. A legtöbb jót az arczselékről hallottam, és mivel nekem pattanásokra hajlamos bőröm van, ez a fajta tűnt a legjobb választásnak a honlapon leírtak alapján. Megrendeltem, nagyon lelkes voltam, a csomag rettentő aranyos amiben érkezik, ajándék szappan és kézkrém minta is volt hozzá. Felkenni jó érzés volt gyorsan beszívta a bőröm, de ronda kis pattanásokat okozott tehát pont az ellenkezőjét értem el vele... A barátomnak adtam, mivel neki borotválkozás után jól nyugtatja az arcbőrét. Csak emiatt adok 3 csillagot, egyébként nekem csalódás volt.

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

m_maya

2018. január 11.

Finom illata van és könnyen beszívódik - ennyi pozitívumot tudok csak elmondani róla. Zsíros bőrre készült, de nekem sajnos mégjobban bezsírosította az arcomat. A beígért hűsítést sem éreztem. Elhasználtam, de nem veszem újra.

m_maya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Emiii

2017. december 28.

Nagy reményekkel álltam neki, mert nagyon szimpatikus a márka, de minél több terméküket használom, annál inkább az jön le, hogy nem nekem készülnek ezek a termékek…
Ennek konkrétan az ellentétes hatását éreztem, vagyis ahelyett, hogy lenyugtatta, hűsítette volna a bőröm, olyan szépen kifényesítette a T vonalamat, hogy csak na. Erős cinkrázó illata volt, ami viszont tetszett. Minden más nem. A flakon adagolója katasztrófa. Nem adagolja, hanem köpi a híg krémet. Igen, híg krém, nem pedig zselé… A szavatossági ideje is nagyon rövid, nem is sikerült elhasználnom mindet. Biztos nem veszem újra.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

cigarettamacska

2017. december 15.

Ez volt a második termék amit kipróbáltam a márkától. Nyáron nagyon jó érzés volt felkenni reggel-este,kellemesen hűsítette az arcbőröm. Viszont amint hidegebb,szelesebb lett az idő,nekem egyszerűen már nem volt elég, muszáj voltam sűrűbb krémre váltani. Az árát összességében megéri nagyon, mert sokáig elég napi kétszeri használattal is. Nyáron lehet hogy újraveszem még:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

szandracska

2017. december 4.

Nyáron a nerolisat használtam, az nagyon nagyon tetszett, most ezt vettem meg. Sajnos annyira nem tetszik, mint az előző, olyan, mintha kevésbé hidratálna. Ami pozitívum: nagyon jól hűsít reggelente, így gyorsabb az ébredés is :)

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Adele0704

2017. november 15.

Nagyon jól hűsít, könnyű és friss kiváltképp nyáron, az illata csodás.
Fél évig használtam -rosszat nem tett- de én nem vettem észre semmilyen különösebb hatást.
(Nem rendelem újra.)
Kicsit irigylem azokat, akiknél bevált és látványosan észrevettek a bőrükön valamit. Sajnálom,hogy én nem közéjük tartozok.

Adele0704
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon jól hűsít, könnyű és friss kiváltképp nyáron, az illata csodás.
(Nem rendelem újra.)

BrittaCooper

2017. november 12.

Micsoda megváltás reggelente ezt használni. Komolyan. Mikor felkenem, nemcsak az a kellemesen hűsítő érzés, de az illata is, mintha valahogy azt suttognák a fülembe, hogy ébredj fel, menni fog a nap! :D
Már több, mint fél éve használom. Még tavasszal vettem nyári krémnek, mert igényli nagyon a bőröm nyáron is a táplálást, de nem jó szívvel kenek fel zsírosabbnál zsírosabb krémeket ilyen időben. Ez a kis vákuumpumpás csodaszer pont tökéletes választás volt a reggeli arcápolásra, olyannyira megszerettem, hogy ez maradt az állandó krémem. Több virágvizes zselét kipróbáltam már, jelenleg a Nerolival kombinálom, utóbbit esténként használom.
Pikkpakk beszívódik a bőrbe, semmilyen ragacsos érzést nem hagy, és tökéletesen hidratál. A kiszerelés is zseniális megoldás, minden cseppje ki van használva, és bele sem kell nyúlni a krémbe az adagoláskor. Ráadásul nagyon sokáig elég, nem kell hatalmas adagokat használni, elég egy borsóméretű is.

BrittaCooper
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Forrás: truth-in-aging, BFT