KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tinédzserek pattanásos, netán gyulladt bőrére jobbat nem is tudnék ajánlani. Tisztító, szappanos mosakodás után, kend be az arcodat ezzel a frissítő, hűsítő zselével. Érezni fogod, ahogy bőröd feltelítődik vízzel. Matt felületű, de mégis bársonyos érzetet hagy maga után. Csökkenti a gyulladást, serkenti a vérkeringést. Légy te is menta zselé rajongó! Bízz a természet gyógyító erejében!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szandracska

2017. december 4.

Nyáron a nerolisat használtam, az nagyon nagyon tetszett, most ezt vettem meg. Sajnos annyira nem tetszik, mint az előző, olyan, mintha kevésbé hidratálna. Ami pozitívum: nagyon jól hűsít reggelente, így gyorsabb az ébredés is :)

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Adele0704

2017. november 15.

Nagyon jól hűsít, könnyű és friss kiváltképp nyáron, az illata csodás.
Fél évig használtam -rosszat nem tett- de én nem vettem észre semmilyen különösebb hatást.
(Nem rendelem újra.)
Kicsit irigylem azokat, akiknél bevált és látványosan észrevettek a bőrükön valamit. Sajnálom,hogy én nem közéjük tartozok.

Adele0704
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon jól hűsít, könnyű és friss kiváltképp nyáron, az illata csodás.
(Nem rendelem újra.)

BrittaCooper

2017. november 12.

Micsoda megváltás reggelente ezt használni. Komolyan. Mikor felkenem, nemcsak az a kellemesen hűsítő érzés, de az illata is, mintha valahogy azt suttognák a fülembe, hogy ébredj fel, menni fog a nap! :D
Már több, mint fél éve használom. Még tavasszal vettem nyári krémnek, mert igényli nagyon a bőröm nyáron is a táplálást, de nem jó szívvel kenek fel zsírosabbnál zsírosabb krémeket ilyen időben. Ez a kis vákuumpumpás csodaszer pont tökéletes választás volt a reggeli arcápolásra, olyannyira megszerettem, hogy ez maradt az állandó krémem. Több virágvizes zselét kipróbáltam már, jelenleg a Nerolival kombinálom, utóbbit esténként használom.
Pikkpakk beszívódik a bőrbe, semmilyen ragacsos érzést nem hagy, és tökéletesen hidratál. A kiszerelés is zseniális megoldás, minden cseppje ki van használva, és bele sem kell nyúlni a krémbe az adagoláskor. Ráadásul nagyon sokáig elég, nem kell hatalmas adagokat használni, elég egy borsóméretű is.

BrittaCooper
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Stanczi

2017. október 23.

Reggeli arctisztítás után kenem fel, az ébredés utáni duzzadt és álmos fejemnek kifejezetten jót tesz. Szépen lenyugtatja a bőröm, hamar beszívódik és elég pumpányi ahhoz, hogy az ábrázatom bekenjem. Már használom egy ideje, így az árához képest (ami annyira nem is vészes) kifejezetten gazdaságos.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

kviktoria

2017. október 20.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál. Tetszik, hogy nem zsírosítja a bőröm, és nem kezd fényleni a nap vége felé sem. Reggelente nagyon frissítő érzés.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

idaobi

2017. október 4.

Kellemes hűs könnyű gél, gyorsan beszívja a bőröm. Jól hidratál. Nekem nap végére visszazsírosodott az arcom, de természetes és tiszta összetevők.

idaobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

DoraArt

2017. szeptember 6.

Meg kell hogy mondjam a Pompom virágvizes zselék egyszerűen zseniálisak. Szinte mindig is problémás bőrrel küzdöttem (tisztátlan, zsíros de vízhiányos: fénylik meg itt-ott kopik, néha hormonális pattik díszítik). Ezek a termékek nagyon jót tesznek a bőrömnek, mert hidratálják az arcomat anélkül, hogy zsírosítanák. Láthatóan szebb a bőrképem mióta ezeket használom. Estére a Nerolisat szoktam felkenni, mert úgy érzem az valamivel jobban hidratál, legtöbbször szérumozok is hozzá. A hamameliszest reggel szoktam használni, talán ez a kedvencem, mert a többihez képest ennek a legvisszafogottabb az illata, és nagyon kellemesen hűsít. Reggelre azért nagyon szuper, mert teljesen felfrissültnek érzem magam tőle.:)

DoraArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

hejamkoa

2017. szeptember 5.

Ez az eddigi legszuperebb hidratálóm! Előfordul, hogy két adagot kap az arcom egyszerre, mert nem elég neki, valószínűleg ha jön a hideg, kapni fog mellé egy szérumot is. Mindene tökéletes: állaga, illata, nagyon szeretem ezt a kiszerelést is, tényleg minden cseppet megkapok belőle, és viszonylag sokáig elég, pedig nem spórolok vele. :D

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

mflora

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem ezt a krémet, tökéletes a zsíros bőrömre. Reggel szoktam használni, smink alá is tökéletes, mert gyorsan beszívódik és könnyű az állaga

mflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

cheerface

2017. augusztus 12.

Nagyon szeretem, arckrém helyett már csak ezt fogom használni :) Gyulladt pattanásos bőrrel küzdök, és ez a termék nagyon jól hűsít, hidratál, feltölti a bőrt. Könnyen beszívódik, kevés kell belőle, nekem nagyon tetszik ez a hűsítő hatása, főleg nyáron. Emellett a barátom kipróbálta és nagyon rákapott, borotválkozás utáni zseléként használja, és azt mondja, jobb, mint eddig bármi amit erre használt :) Így duplán fogom újravenni :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Forrás: truth-in-aging, BFT