KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tinédzserek pattanásos, netán gyulladt bőrére jobbat nem is tudnék ajánlani. Tisztító, szappanos mosakodás után, kend be az arcodat ezzel a frissítő, hűsítő zselével. Érezni fogod, ahogy bőröd feltelítődik vízzel. Matt felületű, de mégis bársonyos érzetet hagy maga után. Csökkenti a gyulladást, serkenti a vérkeringést. Légy te is menta zselé rajongó! Bízz a természet gyógyító erejében!"

ktothkriszti94

2018. július 1.

Nagyon kellemes illata van, hűsít, eleinte kicsit ragacsos, de gyorsan elmúlik. Azonban -1 csillag, ugyan nem lettek tőle pattanásaim, de a matt hatása annyira nem hosszantartó. Ha nem kennem alá a The Ordinary nia-cink szérumot, akkor kora délutánra már fénylik az arcom.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

zsofiab

2018. június 30.

Mintat kaptam belole, nekem a mentol rettenetesen kipirositotta az arcomat, az illata is nagyon mű mentolos ragogumis volt szamomra. Inkabb maradok a nerolinal az nekem sokkal jobban bejott.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

fenyszereto

2018. május 22.

Az összes virágvizes zselé közül ez a kedvencem. A márka szérumaival keverve használtam, úgy jól hidratált. Gyorsan beszívódik, sokáig elég, nekem az illata is tetszik.

fenyszereto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Mintia

2018. május 18.

Az összes virágvizes zselé közül a legjobb szerintem kombinált bőrre. Hűsítő, könnyű, nem hagy maga után sokáig ragacsos érzést.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

pszabina

2018. május 15.

Az illata nagyon tetszett, hűsít és gyorsan beszívódik, de csak testápolóként tudom használni az arcom ugyanis kipirosodik, kipattog tőle. A kombinált, zsíros arcbőrre nem ajánlom, viszont leégés után nyugtatóként abszolút bevált, mikor nem volt kéznél az aloe verás krémem. Ha leégek általában rögtön hámlani kezdek, most használtam a mentás zselét a vállamon és a hátamon; nincs hámlás csak szépen bebarnult a bőröm.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Daisyyy

2018. március 16.

Nagyon hűsítő, nagyon mentolos, kicsit csíp is, de alaposan megteszi azt, amit ígér. Nem használom minden nap, és miután beszívódott érdemes esetleg egy másik könnyebb krémet is felvinni, ha esetleg túlszárítana. Abszolút friss érzetet ad a bőrnek.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

tothdyna

2018. február 16.

A tökéletes nyári hidratáló krém! :) Hűsítő, pikkpakk beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata, biztosan újra fogom venni (bár még az idei nyarat a tavalyi második tubus felével indítom), imádtam!
A rózsással és a nerolissal vettem együtt, akciósan, remek ára volt így a háromnak (bár alapból is olcsóak a PomPom termékek), a harminc fokban váltottam át rá, aztán szeptember végéig-október elejéig elég volt a hidratálása is.

Ezt bontottam fel másodiknak a csomagból, nem működött a pumpája, írtam nekik, azonnal válaszoltak, hogy hova küldhetnek egy másikat, el sem kérték a rosszat. Csillagos ötös kommunikáció és problémakezelés. Bevallom, 2-3 hónappal később beugrott, hogy mit kerülgetem a fiókban ezt az érintetlen tubust, megpróbálom lepattintani a tetejét, elég gyorsan sikerült is, kikanalaztam egy tégelybe és végül azt is elhasználtam. Ha hamarabb eszembe jut, csak megírom nekik, hogy nem működött és örülök, ha elnézést kérnek és nem is kérek másikat, most így végül extra jól jártam az alap jó deal-en túl. :) Azóta egyedi rendelés kapcsán is egyeztettem velük és újra szuper volt a kérés kezelésük, engem sokszorosan meggyőztek, hogy tőlük vásárolni jó.

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

domanybeatrix

2018. január 23.

Nagyon szeretem a mentát, az illatát, a hatását, teában is gyakran fogyasztom. Ezt a zselét is nyáron használtam, szintén kellemes, hűs érzés volt (hűtőben is tartottam egy ideig, hogy még jobban kijöjjön ez a hatása), de újra nem venném, a nerolis nekem jobban bevált.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

lilvenus

2018. január 16.

Szépen hidratál, de nap végére nagyon átfényesedik a bőröm. Kicsit olyan érzés, mintha nem tudná teljesen beszívni a bőröm a terméket, és egy vékonyka réteg ott maradna az arcomon. A pattanásaimon sem segített, de ennek ellenére jó érzéssel tölt el, hogy szép összetevőjű terméket kenek az arcomra :)

lilvenus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

fenyes

2018. január 14.

Régóta nézegettem már a márkát aztán úgy döntöttem most már kipróbálom. A legtöbb jót az arczselékről hallottam, és mivel nekem pattanásokra hajlamos bőröm van, ez a fajta tűnt a legjobb választásnak a honlapon leírtak alapján. Megrendeltem, nagyon lelkes voltam, a csomag rettentő aranyos amiben érkezik, ajándék szappan és kézkrém minta is volt hozzá. Felkenni jó érzés volt gyorsan beszívta a bőröm, de ronda kis pattanásokat okozott tehát pont az ellenkezőjét értem el vele... A barátomnak adtam, mivel neki borotválkozás után jól nyugtatja az arcbőrét. Csak emiatt adok 3 csillagot, egyébként nekem csalódás volt.

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT