KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tinédzserek pattanásos, netán gyulladt bőrére jobbat nem is tudnék ajánlani. Tisztító, szappanos mosakodás után, kend be az arcodat ezzel a frissítő, hűsítő zselével. Érezni fogod, ahogy bőröd feltelítődik vízzel. Matt felületű, de mégis bársonyos érzetet hagy maga után. Csökkenti a gyulladást, serkenti a vérkeringést. Légy te is menta zselé rajongó! Bízz a természet gyógyító erejében!"

cheerface

2017. augusztus 12.

Nagyon szeretem, arckrém helyett már csak ezt fogom használni :) Gyulladt pattanásos bőrrel küzdök, és ez a termék nagyon jól hűsít, hidratál, feltölti a bőrt. Könnyen beszívódik, kevés kell belőle, nekem nagyon tetszik ez a hűsítő hatása, főleg nyáron. Emellett a barátom kipróbálta és nagyon rákapott, borotválkozás utáni zseléként használja, és azt mondja, jobb, mint eddig bármi amit erre használt :) Így duplán fogom újravenni :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

ancsi97

2017. augusztus 12.

Eredetileg féltem,hogy a száraz bőröm birni fogja-e,de abszolút bevált. Könnyen beszivódik,igy nyáron tökéletes. Sminkelés elött is érdemes kipróbálni mert az alapozót is mattitja. Nagyon megvagyok elégedve :)

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Lilcii

2017. július 11.

Nagyjából másfél hónapja használom, eddig csak pozitívumokat tudok róla mondani! Imádom az állagát, és a mattító-hűsítő hatását, főleg ebben a kánikulában. Megvettem a levendulás testvérét is, az is csodás, az jobban nyugtat és ápol, ez pedig felfrissít és eltünteti a fénylő részeket az arcomon. Amióta Pompom termékeket használok, jóval kevesebb a pattanásom, és javul a bőrképem. Ez a márka egy telitalálat!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Soly77

2017. július 8.

Hosszútávú hatásáról még nem tudok nyilatkozni de nagyon tetszik főleg most a kánikulában hogy mentolos. Mattít, könnyen beszívódik, semmilyen iritációt nem okozott eddig. Pont azt mutatja így rövid használat után amit várok tőle!
Jó lesz ez :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Jó lesz ez :)

mekhrba

2017. június 23.

Eddig a nerolisat használtam, de úgy döntöttem, hogy nyárra kipróbálom ezt a változatot is, hiszen néhány pattanásom azért van, bár mióta a PomPom termékeit használom, egyre kevesebb. Reggelre nekem tökéletes hidratáló így nyáron, hiszen frissít a mentoltartalma miatt, kicsit szárazabb bőrre lehet, hogy nem lenne elég, mivel a nerolis talán jobban hidratál, őszre-télre inkább azt venném újra, de nyárra ez is tökéletes lesz. A nerolis illata nekem sokkal jobban tetszik, azonban ezért nem vonok le tőle csillagot.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

birdie

2017. június 7.

Gondoltam, hogy nyári hidratálásra megfelelő lesz. És az is. Az arcom olyan tőle, mint amikor annyi vizet iszom, amennyit kellene :) A kinézetén szerintem nem változtatott. Tisztító maszkokkal és problémás arcra való tonikkal elég szép most az arcbőröm és ez nem tette még szebbé.
Nekem az illata nem tetszik, de ez egyéni. És amiért levonok, az az, hogy ha reggel felkenem, akkor olyan vas szagú leszek tőle egy idő után....oxidálódik, vagy hogy mondjam. Lehet, hogy a sminkkel lép reakcióba, nem tudom, de engem idegesít az a szag, így csak éjszakára használom. Ilyen melegben szerintem tökéletes erre. Reggel hidratált arccal ébredek. Azt hiszem ezt is ígéri, úgyhogy csak a szag miatt vonok le pontot.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

3366

2017. május 5.

Ár-érték arányban szerintem szuper kis zselé, tényleg pillanatok alatt beszívódik és az én zsíros arcomra pont elég is hidratálás szempontjából.
Kellemes illata van, de nem túl erős. Estére szoktam használni.
Lehetséges, hogy ez csak nálam fordult elő, de sajnos a pumpás része tulajdonképpen használhatatlan. Hiába nyomkodom, rázogatom, ütögetem, csak néha-néha tudom normálisan kivarázsolni felőle a krémet és ennek fejében az alján még szivárog is kifelé a kence. Bízom benne, hogy ez csak egy szerencsétlen véletlen volt a tubust illetőleg, mert szeretném rendszeresíteni a fürdőszoba polcomon és végigpróbálni az összes illatban. ;)

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Kellemes illata van, de nem túl erős. Estére szoktam használni.

DobreiA

2017. április 6.

Natúrkozmetikumokból kijelenthetem, hogy ez a legjobb hidratáló amivel találkoztam! Imádom! Minden reggel alapozó alá használom, és nincs az a tipikus zsíros bőr érzetem a nap végére, estére viszont kicsit soknak érzem, nappalra viszont kiváló! :)

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

-.Nikii.-

2017. február 18.

Up: 4 hónapja rendeltem és még félig van. Eleinte nagyon spóroltam vele, csak reggel kentem be az arcom smink előtt, ha eszembe jutott, de most már napi szinten használom és jó kiadós. Egy fél nyomásnyi elég az egész arcomra. és nagyon hamar beszívódik. Fantasztikus ez a zselé.

A tisztító arcpakolás mellett ez volt a regisztrálásom óta a második olyan termék, amiről nem olvastam véleményt a megrendelés előtt. Tök bátor vagyok.

Maszkozás után kentem be vele a fejem. Első használatra párszor meg kellett nyomkodnom, mire jött a zselé, ezért elsőre egy kicsit sok jött, de teljesen beszívta a bőröm. És utána.. Nagyon kellemesen elkezdett hűsíteni.
Illata finom, mentolos. Mint a rágó vagy a cukor vagy amikor a menta levél megdörzsölése után megszagolod az ujjad.
A zselé nagyon jól kenhető. Egy nyomásra kijön most már egy borsó méretű adag és az elég az egész arcra. Így viszonylag sokáig kitart az 50 ml szerintem. Ezzel is szeretném kihúzni kb karácsonyig. Remélem sikerülni fog.
Elvileg gyulladáscsökkentő is, szóval a maszkkal remélem összedolgoznak és valami jó kis végeredményt kapok pát hét múlva.

Később jövök updatelni :)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Később jövök updatelni :)

loralin

2016. november 1.

Zsíros, problémás arcbőrömre vettem. Nem igazán tudok mindennapos használatra alkalmazni krémeket nappal, ugyanis rendre mindtől zsíros lesz arcbőröm egy idő után. Ez a zselé viszont nagyon jól működik, hamar beszívódik, megfelelően hidratál és matt marad a bőröm utána is. A természetes összetevői, az illata, a kiszerelése minden 5*.

loralin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Forrás: truth-in-aging, BFT