KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a finoman bőrradírozó, gyulladáscsökkentő, illatos tengeri só szappan úgy simítja végig a bőrt, mint a tenger felől érkező hűvös fuvallat. Illatát egy gyógyító illóolajtól, a teafaolajtól kapja, melynek antimikrobás, összehúzó, gyulladáscsökkentő hatása tökéletesen kiegészíti a tengeri só ápoló hatását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szandracska

2017. december 4.

Hosszabb távon a márka fekete szappanja nem jött be, ezért más szappant kellett keresnem. Több mini szappan rendeltem, egyelőre ezt használom. A tapasztalatom: kevésbé habzik, viszont kevésbé is szárít. Nem okozott pattanásokat, a meglévőket szépen lehúzta. Egyelőre tetszik, aztán majd meglátjuk....

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

idaobi

2017. október 4.

Nagyon jó párosítás pattikra, teafa és só nagyon jól tisztít és fertőtlenít.

idaobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Nagyon jó párosítás pattikra, teafa és só nagyon jól tisztít és fertőtlenít.

cheerface

2017. augusztus 12.

A tengeri sós natúr szappan után gondoltam kipróbálom ezt is, mert a teafaolaj csak jót tehet. Pattanásos bőrre használom, megfelelően tisztít, ám nehéz felhabosítani, én kis arctisztító kefével szoktam, azzal nagyon jó eredményt lehet elérni. Az illata erőteljes teafaolajos, én szeretem nagyon. Kicsit úgy érzem hamar elfogy, mert mire felhabosítom olyan mintha sok fogyna belőle egyszerre, bár minden nap használom. Összességében jó termék, de még keresem az igazit.

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.