KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Szemkrémek

"30 év felett már különös figyelmet kell fordítani a szem körüli érzékeny terület hidratálására. Itt jelennek meg az első szarkalábak, illetve az évek alatt felhalmozódott méreganyagok és szennyeződések is. Az időt lelassítani nem tudjuk, de a bőröd öregedését fékezni igen. Ez az illatmentes, kicsit dúsabb szemránckrém tele van kis molekulájú hiarulon savval, ami a bőr lágyságáért és rugalmasságáért felel. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

onessin

2018. január 11.

Nővéremnek vettem először ajándékba, és jelezte, hogy neki nagyon bevált, ezért vettem én is! Egyáltalán nem csíp szembekerülés esetén sem, nagyon lágy, könnyed textúrája van, és talán egy pici feszesítő hatást is érzek! Még nem nagyon vannak szarkalábaim, inkább megelőzés céljából használom a szemem köré és a homlokom ráncaira! Az illata szuper, vagy inkább enyhe! A kiszerelése nagy! Bár annyit pontosítani kell a leíráshoz képest, hogy csak 30 ml!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

victoriaasz

2018. január 9.

első és utolsó pompom rendelésem egyik terméke - egyik termék sem jött be. A szemránckrém minőségileg nulla, első nyomásra híg, vízszerű lé jött belőle. Gondoltam csak össze kell keverednie, ezért próbáltam "összerázni". Átváltott sűrűbb állagra, de kisebb-nagyobb szilárd darabkák vannak benne. Adtam neki több esélyt, de szörnyen irritál, pedig nem vagyok érzékeny bőrű, soha nem volt gondom eddig semmilyen szemránckrémmel, ezt is azért vettem mert itt olvastam róla hogy nem irritál, hát engem igen, lehet köze van ahhoz hogy az enyém olyan mintha lejárt lenne... Használat után egész napos, égő, lüktető érzést tapasztaltam a szem körül, szerencsére pirosság nem volt. Soha többé pompom, mindkét termék tőlük (a másik virágvizes zselé volt) kuka.

victoriaasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

szalontai

2017. december 15.

szuper állaga van, jól beszívódik, nem irritál, mindenkinek ajánlom!

szalontai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

szuper állaga van, jól beszívódik, nem irritál, mindenkinek ajánlom!

Nap

2017. október 23.

Natúr illatú, lágy textúrájú, fehér színű krém. Tetszik, hogy könnyen beszívódik. Teljesen elégedett vagyok a hatásával is, a finom vonalakat halványította. Az összetevői is szépek. Ritka, hogy egy szemránckrém ne irritálja a szemem körüli bőrt, de ez a termék abszolút kíméletes. Ráadásul ár-érték arányban is kiváló, hiszen egy átlagos (10-15 ml-es) kiszerelésű szemránckrém kétszeresét-háromszorosát rejti a flakon. Könnyen és higiénikusan adagolható.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

titike92

2017. október 2.

Gyorsan beszívódik hamar észrevehető a kisebb ráncok halványodása. Az illata szerintem borzalmas,de ezen kívül egy tökéletes szemránckrém.

titike92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. szeptember 23.

Nagyon könnyed textúrájú szemránckrém. Kevés kell belőle, gyorsan beszívódik, állandó használatával feltöltődnek az apróbb ráncocskák. Nagyon gazdag, kiváló minőségű összetevői révén egy kitűnő és hatásos szemránckrém. Használata kellemes érzést nyújt.

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2