KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Szemkrémek

"30 év felett már különös figyelmet kell fordítani a szem körüli érzékeny terület hidratálására. Itt jelennek meg az első szarkalábak, illetve az évek alatt felhalmozódott méreganyagok és szennyeződések is. Az időt lelassítani nem tudjuk, de a bőröd öregedését fékezni igen. Ez az illatmentes, kicsit dúsabb szemránckrém tele van kis molekulájú hiarulon savval, ami a bőr lágyságáért és rugalmasságáért felel. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

Cicuka22

2018. július 6.

UPDATE: Már elég régóta használom. Ránctalanító hatást nem tapasztaltam semmilyen mértékben. Többi vélemény alapján én is felrázom, mielőtt nyomnék belőle, így jobb az állaga. Nagyon pici mennyiség kell belőle, de ha a szemembe jut véletlenül, akkor csípi. Ha elfogy (ami nagyon sokára lesz, tekintve, hogy alig kell belőle valamennyit felvinni) és addig sem történik változás a ránctalanítás terén, akkor nem fogom újra venni. Nem vagyok vele elégedett.
Még tesztelem, nemrég kezdtem el, de gondoltam leírom az eddigi tapasztalatokat. Állaga könnyű, viszont akármilyen kis mennyiséget nyomok belőle, nehezen szívódik be. 2 órával később is fénylik a szemem alatt és ha megérintem akkor érzem a krémet. Nem tudom mi ennek az oka. Nekem is elég vizesen/buborékosan jön ki, de eddig nem okoz gondot. Ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de jelentkezem pár hét múlva :)

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

ritcsi88

2018. július 5.

Nemrég kezdtem használni, ránctalanító hatást még nem tapasztaltam. Kellemes az állaga, de akármilyen kis mennyiséget kenek belőle így is sokáig tart míg beszívódik (ezért a 4 csillag). Könnyen kezelhető a pumpás fej miatt. Még nem tapasztaltam az állag romlását, ahogy mások írták.

ritcsi88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Bandita13

2018. május 16.

Az első két alkalommal, amikor használtam a kis flakonban lévő cucc még krém állagú volt. Azonban nagyon rövid idő után nyomásra csak vizes állagú, nagyon híg, nagyon folyékony „valami” jött ki.
Kérdésemre azt válaszolta a PomPom ügyfélszolgálat, hogy ez természetes vízkicsapódás, de dolgoznak az ügyön és remélhetőleg hamarosan rendes krém állagú lesz az újonnan készült termékek.
Hűtőben tárolva is megmarad a krémesebb állag, illetve használat előtt jól összerázom és simán használható! 
Változást nem látok még, mert nem igazán vannak ráncaim, de a bőröm szereti és remélem hálás is lesz neki azzal, hogy később jönnek a ráncocskák.

Bandita13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

GZsofiaG

2018. április 23.

Szintén buborék és víz jön ki a flakonból.
3hónapja vettem, nem vettem észre semmilyen változást, pedig minden nap használom. Illata rendben van.

GZsofiaG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Szintén buborék és víz jön ki a flakonból.

Deepy

2018. április 23.

Kb. 1 hónapja használom ezt a szemránckrémet, már látok változást. Kisimultabb a bőröm, mintha a karikák is csökkentek volna. Szoktam a száj melletti mosolyráncokra is kenni alkalmanként. Nagyon jó állagú, könnyen beszívódik, és a pumpás kiszerelésnek hála nem kell belepacsmagolnom, könnyen lehet adagolni, szó szerint pár csepp is elég annyira kiadós. Kedvencem lesz, megy az 5 csillag :)

Deepy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Bettina1984

2018. április 2.

Konnyen beszívódik, nem irritál, viszont nem látok számottevő változást.

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Konnyen beszívódik, nem irritál, viszont nem látok számottevő változást.

catflower

2018. március 23.

Engem meggyőzött. Gyorsan beszívódik, nem zsíros, ellenben hidratál és feszesít. Végre egy nem erős illatú krém. Számomra tökéletes.

catflower
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

onessin

2018. március 18.

Nővéremnek vettem először ajándékba, és jelezte, hogy neki nagyon bevált, ezért vettem én is! Egyáltalán nem csíp szembekerülés esetén sem, nagyon lágy, könnyed textúrája van, és talán egy pici feszesítő hatást is érzek! Még nem nagyon vannak szarkalábaim, inkább megelőzés céljából használom a szemem köré és a homlokom ráncaira! Az illata szuper, vagy inkább enyhe! A kiszerelése nagy! Bár annyit pontosítani kell a leíráshoz képest, hogy csak 30 ml!

update: egy krémet már elfogyasztottam, most rendeltem kettőt és a teljes nappali éjszakai szettemet is pompomra cseréltem! szerintem ez mindent elmond! épp egy borzalmas bőrproblémás időszakom van (sosem volt még ilyesmi) és úgy érzem segítenek csökkenteni a gyulladást! ezen kívül nem irritál, ha szembe kerül, észre sem veszem! tökéletesen elégedett vagyok vele!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Reddiamond

2018. március 8.

2 hete használom esténként. Eddig hibátlan. Könnyen beszívódik. Az arcomon mindenhová ezt kenem plusz még a Botanikuskert éjszakai arckrémet is. Így reggelre nem szárad ki az arcom. Egyik sem okoz irritációt, pattanást. Kár, hogy nincs bennük fényvédő. De nem is ezért vettem, így kapja a maximumot.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

KriszTa1977

2018. március 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szintén buborék és víz jön ki a flakonból, nem is tudom a végén hogyan lehet a maradék 5ml-ert kiimádkozni belőle.
2hónapja vettem, még nem vettem észre semmilyen változást, pedig minden nap használom. Állaga, illata rendben van.

KriszTa1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2