KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Szemkrémek

"30 év felett már különös figyelmet kell fordítani a szem körüli érzékeny terület hidratálására. Itt jelennek meg az első szarkalábak, illetve az évek alatt felhalmozódott méreganyagok és szennyeződések is. Az időt lelassítani nem tudjuk, de a bőröd öregedését fékezni igen. Ez az illatmentes, kicsit dúsabb szemránckrém tele van kis molekulájú hiarulon savval, ami a bőr lágyságáért és rugalmasságáért felel. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

Ár: 2000 Ft , Eladó: realet
Állapot: 1x próbált, kb. 98% benne van még, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cicuka22

2018. április 16.

Még tesztelem, nemrég kezdtem el, de gondoltam leírom az eddigi tapasztalatokat. Állaga könnyű, viszont akármilyen kis mennyiséget nyomok belőle, nehezen szívódik be. 2 órával később is fénylik a szemem alatt és ha megérintem akkor érzem a krémet. Nem tudom mi ennek az oka. Nekem is elég vizesen/buborékosan jön ki, de eddig nem okoz gondot. Ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de jelentkezem pár hét múlva :)

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Bettina1984

2018. április 2.

Konnyen beszívódik, nem irritál, viszont nem látok számottevő változást.

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Konnyen beszívódik, nem irritál, viszont nem látok számottevő változást.

catflower

2018. március 23.

Engem meggyőzött. Gyorsan beszívódik, nem zsíros, ellenben hidratál és feszesít. Végre egy nem erős illatú krém. Számomra tökéletes.

catflower
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

onessin

2018. március 18.

Nővéremnek vettem először ajándékba, és jelezte, hogy neki nagyon bevált, ezért vettem én is! Egyáltalán nem csíp szembekerülés esetén sem, nagyon lágy, könnyed textúrája van, és talán egy pici feszesítő hatást is érzek! Még nem nagyon vannak szarkalábaim, inkább megelőzés céljából használom a szemem köré és a homlokom ráncaira! Az illata szuper, vagy inkább enyhe! A kiszerelése nagy! Bár annyit pontosítani kell a leíráshoz képest, hogy csak 30 ml!

update: egy krémet már elfogyasztottam, most rendeltem kettőt és a teljes nappali éjszakai szettemet is pompomra cseréltem! szerintem ez mindent elmond! épp egy borzalmas bőrproblémás időszakom van (sosem volt még ilyesmi) és úgy érzem segítenek csökkenteni a gyulladást! ezen kívül nem irritál, ha szembe kerül, észre sem veszem! tökéletesen elégedett vagyok vele!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Reddiamond

2018. március 8.

2 hete használom esténként. Eddig hibátlan. Könnyen beszívódik. Az arcomon mindenhová ezt kenem plusz még a Botanikuskert éjszakai arckrémet is. Így reggelre nem szárad ki az arcom. Egyik sem okoz irritációt, pattanást. Kár, hogy nincs bennük fényvédő. De nem is ezért vettem, így kapja a maximumot.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

KriszTa1977

2018. március 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szintén buborék és víz jön ki a flakonból, nem is tudom a végén hogyan lehet a maradék 5ml-ert kiimádkozni belőle.
2hónapja vettem, még nem vettem észre semmilyen változást, pedig minden nap használom. Állaga, illata rendben van.

KriszTa1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Nena

2018. február 28.

Nagyon-nagyon akartam szeretni, de nem tudom maradéktalanul.
Az első rendelésnél valamiért nem volt jó a minősége, írtam a cégnek és rendkívül korrekt módon válaszoltak, kaptam csereterméket is. A második flakon feléig nem volt semmi gond, imádta a bőröm és én is. De újabban mintha kezdene szétválni a flakonban a krém, sokkal vizesebb és buborékos. Kipróbáltam és ha pumpáltam még 2-3 adagot, akkor újra a rendes állag jött ki. Azóta használat előtt összerázom, de nem mindig jön be - pedig minden nap használom, nem áll hetekig érintetlenül. Nagyon lepontozni nem akarom, mert ameddig friss, szuper jó krém! De így nem valószínű, hogy újraveszem.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Nagyon-nagyon akartam szeretni, de nem tudom maradéktalanul.

sorsi77

2018. február 23.

Kb 2 hete használom, állaga könnyű, nem irritálja a szemem, néha a homlokomra is kerül belőle mert egy pumpálással annyi jön ki belőle hogy oda is jut. Egyelőre minden rendben, később még jön update.
(Árérték arányban is abszolút megéri, 30 ml)

sorsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

(Árérték arányban is abszolút megéri, 30 ml)

GeMaZsu

2018. február 8.

Nálam sajnos bőrirritációt okozott pár nap használat után. Miután lementek a kiütések a bőrömről, később is próbálkoztam, de már 2 használat után is kiütött. Reménykedve abban, hogy nálam van a hiba, oda adtam a húgomnak, de sajnos nála már az első nap után csalánkiütést okozott.

GeMaZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Bunny1893

2018. január 28.

Szuper jó kis krém!Az egész arcomra használom kb. 4 hete.Puha, selymes lesz tőle a bőr, könnyen beszívódik, még az én hiper érzékeny bőrömet és a szemem környékét sem irritálja. Összességében nagyon jó érzés viselni, teljesen beszívódik nem képez később lepergő réteget a bőrön. Órákig hidratált érzést biztosít. Valóban néha folyós állagu es darabkák is vannak benne de a hatása miatt ezt elnézem neki.Illata nem erős.Érzékeny és száraz bőrüeknek jó szívvel ajánlom. A ráncokat annyiban orvosolja, hogy hidratál, bár 4 hét alatt még nem lehet csodát várni, de újra fogom venni!

Bunny1893
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2