KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

Ár: 2000 Ft , Eladó: gerda76
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Effi

2017. november 15.

Annyira nem ájultam el tőle. Kellemes, könnyed, viszont semmit nem csinál a bőrön. Legalábbis az enyémen. Az illatától a végén már rosszul voltam. Nyáron elkenegettem, de ilyenkor már abszolút kevés. Nem újravevős számomra. A csomagolást viszont meg kell dicsérnem, szuper, hogy látszik a hátralévő mennyiség.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

meszarosklaudia

2017. október 27.

Az utóbbi időben inkább a natúrkozmetikumokat kedvelem az arcbőrömön, így amikor megláttam nagyon megörültem, hogy van ez a szuper magyar márka. Nem rossz krém, de nem ez életem arckréme. Azért nem pontozom le, nagyon szeretem egyébként, reggel szoktam használni sminkfelvitel előtt és jól hidratál, de lehetne egy picivel zsírosabb.

meszarosklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

ancsiedes

2017. október 27.

Úgy gondoltam, hogy a kombinált bőrömnek ez lesz a tökéletes választás nyárra. A termékismertető szerint legalábbis könnyű, hidratál, stb., stb. Alig vártam, hogy megérkezzen, a csomagolás magáért beszélt (környezettudatos csomagolóanyag, apró ajándék a rendelés mellé), igazi álom. :) Használat előtt elolvastam a javaslatot, így krémezés előtt a bőrtípusomnak megfelelő PomPom szappannal mostam arcot, utána jöhetett a virágvizes zselé. Az illata nekem nagyon bejött, a várt hatás azonban elmaradt, hiába kenegettem el az üvegcse kétharmadát. Ahol száraz volt a bőröm, még szárazabbá vált, ahol zsírosodásra hajlamos, még inkább fénylő, mintha semmivel sem kentem volna az arcom. Sajnos 2-3 hónapos használat után az én krémem is megromlott, a kellemetlené változott szaga alapján legalábbis erre következtetek, pedig a dátumozás szerint jövő nyárig bírnia kéne a strapát... Kár érte, nagyon akartam szeretni. :(

ancsiedes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

corsica

2017. október 26.

Imádom! :) Őszintén szólva eddig nem nagyon használtam hidratáló krémet, mindig is bb krém párti voltam. Aztán beruháztam egy drágább alapozóba és az azért megkívánta a hidratáló használatát. Valahogy rátaláltam a pompomra és beleszrettem. Mivel Pesten vagyok diák, ezért a beszerzése sem egy bonyolult folyamat. Ilyenkor már száradni szokott a bőröm, de egyelőre még nem jelentkezett semmi, és ezt a hidratáló krém javára írom. Ráadás az illata is finom és viszonylag hamar beszívódik. Első látásra kicsinek tűnhet a kiszerelés, de egy pumpálás bőven elég, így jó sokáig bírja.

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

fruzsi12

2017. október 23.

Nem igazán szerettem ezt a terméket, 1 hét után a rózsa illat valami baromi kellemetlen szaggá változott át. Könnyű állagát szerettem volna, de mikor felkeltem olyan semmilyen érzése volt a bőrömnek tőle. Előttem írta valaki, hogy ha huzamosabb ideig használta a krémet kipattogott tőle, nos ez nálam is folyamatos problémát okozott. Kb. 5x eljátszottam hogy semmit nem változtattam az arcápolási rutinomon, csak ezt cseréltem le más hidratálóra és akkor vissza állt a bőröm a "normális kerékvágásba", viszont ha visszaváltottam erre 1-2 héten belül több pattanás is megjelent rajtam. Tényleg adtam neki többször esélyt, de nekem nem vált be ez a termék.

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

ursuska

2017. október 11.

Könnyű hidratáló nyárra? Remek választás! Könnyű állag, gyors felszívódás, rövid frappáns inci. Elég egy pumpálásnyi az egész arcra, úgy tűnik ez akár 3 hónapra is elég. Következő nyárra lehet ismét beszerzem, mert a téli szezonra valami komolyabban hidratáló krémre van szükségem. :)

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

orsi1293

2017. október 11.

Fél év vágyakozás után tavasszal leadtam az első Pom Pom rendelésemet és alig vártam, hogy magamra kenjem, annyi jót olvastam róla, az összetevők pedig magukért beszéltek.
Sajnos az én arcbőrömön semmit nem segített, nem hidratált eléggé "mélyen", csak felületesen. A csomagolás irtó cuki, az illata is szeretnivaló. Mondhatni rémesen gyorsan beszívta a bőröm, de nagyjából úgy éreztem, annyira mindenmentes, mintha semmivel sem ápoltam volna a bőröm. Hiába raktam fel még egy réteget, attól sem éreztem puhábbnak a bőrőm, csak inkább kissé ragacsosabbnak. Így inkább próbáltam gazdaságosan elhasználni. Kisebb kimaradásokkal nagyjából napi 1-2 pumpálásnyival fél év alatt fogyott el.
A krém néha beleszáradt a pumpába, olyankor minden irányba ment a krém, csak a kezembe nem.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

kisvirci

2017. október 10.

Egy hete használom ezt a kis csodát, nekem nagyon tetszik! Igaz az ember orra általában ha azt mondják, hogy "rózsa", akkor az agyon illatosított, parfümmel teli rózsa illatra állt rá, de ez a termék sokkal természetesebb és mivel natúr, ezért van más illata. Nekem még így is nagyon szerethető. Állagra is pompás, egyáltalán nem zsírosít, és szépen hidratál. Smink alá is tökéletes. A színét is szeretem, az is olyan vidám. Igaz 30 felett lehet picit többre is van szükség, de ezt a terméket én még sokáig fogom használni! Külön meg kell említenem, hogy annyira hihetetlenül szép kis dobozban jött és ajándékkal és szeretettel.....mindenkinek ajánlom, hogy rendeljen a POMPOM-tól! :)

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

3366

2017. október 3.

Annyira vártam, hogy kipróbáljam ezt a krémet, mert a levendulás nagyon bejött, jól hidratál, gyorsan beszívódik és szeretem a rózsa illatát.
Viszont ennek inkább "rohadt" bazsarózsa illata van, mint kellemes. Nagyon sajnálom, mert szeretem a sima-és a bazsarózsát is, csak nem "romlottan". :(

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

titike92

2017. október 2.

1hete használom és imádom!! Gyorsan felszívódik és remekül hidratál. Reggelente kenem vele az arcom,hamar felszívódik nem ragad. Remekül hidratálja a száraz bőröm. Az illata az egyedül ami nem tetszik.

titike92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT