KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

Ár: 2000 Ft , Eladó: gerda76
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ursuska

2017. október 11.

Könnyű hidratáló nyárra? Remek választás! Könnyű állag, gyors felszívódás, rövid frappáns inci. Elég egy pumpálásnyi az egész arcra, úgy tűnik ez akár 3 hónapra is elég. Következő nyárra lehet ismét beszerzem, mert a téli szezonra valami komolyabban hidratáló krémre van szükségem. :)

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

orsi1293

2017. október 11.

Fél év vágyakozás után tavasszal leadtam az első Pom Pom rendelésemet és alig vártam, hogy magamra kenjem, annyi jót olvastam róla, az összetevők pedig magukért beszéltek.
Sajnos az én arcbőrömön semmit nem segített, nem hidratált eléggé "mélyen", csak felületesen. A csomagolás irtó cuki, az illata is szeretnivaló. Mondhatni rémesen gyorsan beszívta a bőröm, de nagyjából úgy éreztem, annyira mindenmentes, mintha semmivel sem ápoltam volna a bőröm. Hiába raktam fel még egy réteget, attól sem éreztem puhábbnak a bőrőm, csak inkább kissé ragacsosabbnak. Így inkább próbáltam gazdaságosan elhasználni. Kisebb kimaradásokkal nagyjából napi 1-2 pumpálásnyival fél év alatt fogyott el.
A krém néha beleszáradt a pumpába, olyankor minden irányba ment a krém, csak a kezembe nem.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

kisvirci

2017. október 10.

Egy hete használom ezt a kis csodát, nekem nagyon tetszik! Igaz az ember orra általában ha azt mondják, hogy "rózsa", akkor az agyon illatosított, parfümmel teli rózsa illatra állt rá, de ez a termék sokkal természetesebb és mivel natúr, ezért van más illata. Nekem még így is nagyon szerethető. Állagra is pompás, egyáltalán nem zsírosít, és szépen hidratál. Smink alá is tökéletes. A színét is szeretem, az is olyan vidám. Igaz 30 felett lehet picit többre is van szükség, de ezt a terméket én még sokáig fogom használni! Külön meg kell említenem, hogy annyira hihetetlenül szép kis dobozban jött és ajándékkal és szeretettel.....mindenkinek ajánlom, hogy rendeljen a POMPOM-tól! :)

kisvirci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

3366

2017. október 3.

Annyira vártam, hogy kipróbáljam ezt a krémet, mert a levendulás nagyon bejött, jól hidratál, gyorsan beszívódik és szeretem a rózsa illatát.
Viszont ennek inkább "rohadt" bazsarózsa illata van, mint kellemes. Nagyon sajnálom, mert szeretem a sima-és a bazsarózsát is, csak nem "romlottan". :(

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

titike92

2017. október 2.

1hete használom és imádom!! Gyorsan felszívódik és remekül hidratál. Reggelente kenem vele az arcom,hamar felszívódik nem ragad. Remekül hidratálja a száraz bőröm. Az illata az egyedül ami nem tetszik.

titike92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

knoemi

2017. szeptember 26.

Iszonyatosan szeretem, mert a száraz bőrömet nagyon jól hidratálja és az ekcémás foltjaimra is jótékony hatással van. Biztos felfrissülést eredményez. nem hagy ragacsos érzetet, szinte beszippantja a bőröm. Praktikus csomagolás, egyszerű, de nagyszerű dizájn. Egy hónap alatt kivégeztem a negyedét. Az illata nem tetszik, kicsit dohos, de a Bűbáj bőrtápláló arcszérummal együtt használva egészen elfogadhatóvá válik. Bátran kombináljátok a PomPom arcszérumokkal, mert feldobja a hatásukat. Úgy tervezem kipróbálom a Neroli virágvizes zselét is. :)
5 csillag lenne, ha az illata nem lenne ilyen fura....

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

5 csillag lenne, ha az illata nem lenne ilyen fura....

anetta.filip

2017. szeptember 22.

Finom rózsa illatú, szép csomagolású, ráadásul praktikus, összetevői jók. Egy pumpálásnyi bőven elég az egész arcomra, hidratálása jó, àm így nyáron nekem izzad alatta a bőröm. Hiába vettem nyárra, könnyű arcápolónak, arra nem való! :-(
Nem tudom, hogy fogok-e vele kísérletezni még valaha, hogyan teljesítene őszi/téli időben, ha igen, jövök véleményezni mèg.
---------------
Upd: Annyit mèg hozzá tennék, hogy a szavatossági ideje lejárta környékén bepenészedett az adagolónyílása.
Szóval vigyázzatok erre, hogy ha ritkán nyomtok ki belőle, ez megeshet!

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

---------------
Szóval vigyázzatok erre, hogy ha ritkán nyomtok ki belőle, ez megeshet!

Reka05

2017. szeptember 14.

Az első Pom Pom vásárlásom alkalmával vettem meg ezt a virágvizes zselét, és nem bántam meg. Hamarosan el fog fogyni, de szerintem fogok még rendelni belőle csak más illatban. Nyáron nagyon jó érzés volt a bőrömnek amikor felkentem, mert hűtőben tároltam. Kicsit úgy felfrissítette és kisimította az arcbőrömet, hamar beszívódik ami hatalmas plusz pont számomra. A száraz bőrömet jól hidratálta, általában reggel és este is felkentem. A csomagolása is nagyon klassz, hogy az utolsó cseppeket is ki lehet belőle préselni mindenféle erőlködés nélkül.

Reka05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

avignon

2017. szeptember 8.

jó kis krém, nem szárít, nem zsírosít. önmagában reggel kenve kevés nekem, vagy még egyszer krémezek napközben, amikor száraznak érzem a bőröm, vagy pár csepp mandulaolajjal használom. szeretem az illatát meg a vákuumpumpás üvegét. egyszer már újravettem, nekem tök gyorsan fogyott, nem biztos, hogy még egyszer beruházok egy újra, ebben az árkategóriában tudhatna picit többet azért.

avignon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

zsooofizsooofi

2017. augusztus 23.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, de ha huzamosabb ideig naponta használom, kipattogok. Az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de már legalább 3-4 alkalommal eljátszottam ezt, és valahogy az illata sem az igazi. Ettől függetlenül jó kis cucc. :)

zsooofizsooofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT