KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

Ár: 2000 Ft , Eladó: gerda76
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel

KubDor

2018. február 20.

Kedvenc! Esti könnyű hidratálónal használom, micellás víz után. Egyáltalán nem ragadós, hamar beissza a bőröm. Az illata nem a legjobb, de hát kinek mi... Természetes, könnyed hidratálót ennél jobbat nem lehet találni szerintem, és mivel minden állapotában jó a bőrömnek, ajándékba is nyugodt szívvel venném. Plusz pont hogy magyar termék!!

KubDor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

tothdyna

2018. február 16.

Tavaly márciusban vettem meg a három virágvizes zselét akciósan 6500-ért és maximálisan elégedett vagyok mindhárom termékkel. Ez a rózsás a "legnehezebb" állagú (a három közül), de még ez is könnyed és gyorsan felszívódik, jól hidratál. Nekem nyáron a 30 fokban lett túl sok, akkor viszont a Hamameliszes mentára váltottam, ami tökéletesen matt pofit eredményezett. Ahogy kikövetkeztethető, 3-4 hónap után hagytam abba a használatát, a harmada maradt meg szerintem, most újra előszedtem, hogy elhasználjam ezt is (vagyis hogy a Nerolissal zárjam a sort), picit változott talán az illata (de lehet, hogy a lenti vélemények hatására képzelem be), a termék még mindig jó, nem tapasztaltam rajta semmi minőségi változást (amit többen írtak). Nem a kedvencem ez a fajta rózsás illat (mondjuk összességében a rózsa sem), de nem mű, nem tolakodó, elfogadható mértékű a krém hatása mellé. ;)

Ár/érték arányban szerintem mindenképp maximális pontot érdemel, ha elfogynak a Nerolit és a Hamameliszt mindenképp újra veszem, de ha épp megint valami hasonló akció lesz, akár erre is újra lecsapok, mert megéri. :)

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Reddiamond

2018. február 14.

Mintát kaptam belőle. Az aloe-vera ill rózsakivonat tartalma miatt jó. Este szoktam felkenni vékonyan az egyik esti krémjük alá. Irritációt nem okozott Probléma nélkül / nyom nélkül felszívódik. Az illata nem kellemes. Még gondolkodom, hogy vegyek-e legközelebb belőle. Bár az ára barátibb, mint az eddig haszált Dr Organic csigazselének.... Hűtőben tartom a POM-POM termékeket, nehogy megromoljanak idő előtt, ahogy többen is írtátok.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Trekaa

2018. január 15.

Egy tubussal elhasználtam, nagyon szerettem, gyorsan beszívódott!

Trekaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Egy tubussal elhasználtam, nagyon szerettem, gyorsan beszívódott!

vrgdori

2018. január 13.

Jelenleg ez van használatban a Nerolis társa után és picivel jobban is szeretem! Nagyon kellemes, megnyugtató illata van, tényleg valódi rózsaillat. :) A zsíros bőrömet nagyon szépen karbantartja, a pórusaim mintha kisebbek lennének. Hamar beszívódik, kevés is elég belőle, nem pattogtam ki tőle. Nekem jól hidratál magában is, bár leginkább arckrém (PomPom csipkebogyós) alá használom most télen. :)

vrgdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

zsemii

2018. január 4.

Egyszer kipróbálni jó élmény volt, kíváncsi voltam rá nagyon, de azt hiszem nem vásárolom újra.
Kicsit kevés volt az én bőrömre, nem hidratált eléggé, illetve túl matt és húzódó érzést váltott ki miután beszívódott.
De egyáltalán nem mondanám rossz terméknek.
Kiszerelése, illata és állaga viszont tetszett. Másnak valószínűleg beválhat :)

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

De egyáltalán nem mondanám rossz terméknek.
Kiszerelése, illata és állaga viszont tetszett. Másnak valószínűleg beválhat :)

JNiki

2017. december 31.

Ezt használom a sminkem alá és a legjobb választás volt, hihetetlen milyen gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, isteni az illata és nagyon jó a textúrája, eddig bármit vettem ettől a márkától minden egyes termék hihetetlen jó volt.

JNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Effi

2017. november 15.

Annyira nem ájultam el tőle. Kellemes, könnyed, viszont semmit nem csinál a bőrön. Legalábbis az enyémen. Az illatától a végén már rosszul voltam. Nyáron elkenegettem, de ilyenkor már abszolút kevés. Nem újravevős számomra. A csomagolást viszont meg kell dicsérnem, szuper, hogy látszik a hátralévő mennyiség.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

meszarosklaudia

2017. október 27.

Az utóbbi időben inkább a natúrkozmetikumokat kedvelem az arcbőrömön, így amikor megláttam nagyon megörültem, hogy van ez a szuper magyar márka. Nem rossz krém, de nem ez életem arckréme. Azért nem pontozom le, nagyon szeretem egyébként, reggel szoktam használni sminkfelvitel előtt és jól hidratál, de lehetne egy picivel zsírosabb.

meszarosklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

ancsiedes

2017. október 27.

Úgy gondoltam, hogy a kombinált bőrömnek ez lesz a tökéletes választás nyárra. A termékismertető szerint legalábbis könnyű, hidratál, stb., stb. Alig vártam, hogy megérkezzen, a csomagolás magáért beszélt (környezettudatos csomagolóanyag, apró ajándék a rendelés mellé), igazi álom. :) Használat előtt elolvastam a javaslatot, így krémezés előtt a bőrtípusomnak megfelelő PomPom szappannal mostam arcot, utána jöhetett a virágvizes zselé. Az illata nekem nagyon bejött, a várt hatás azonban elmaradt, hiába kenegettem el az üvegcse kétharmadát. Ahol száraz volt a bőröm, még szárazabbá vált, ahol zsírosodásra hajlamos, még inkább fénylő, mintha semmivel sem kentem volna az arcom. Sajnos 2-3 hónapos használat után az én krémem is megromlott, a kellemetlené változott szaga alapján legalábbis erre következtetek, pedig a dátumozás szerint jövő nyárig bírnia kéne a strapát... Kár érte, nagyon akartam szeretni. :(

ancsiedes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT