KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

loira

2018. június 17.

Kombinált bőrömre tökéletes választás, nem kell fölé más krém. Először kissé ragacsos érzés, de ez 1-2 perc alatt teljesen elmúlik és tökéletesen lehet rá sminkelni. Számomra legkedveltebb hatása: valóban csökkenti a rozaceat!
Plusz 1 csillagot adnék még neki ha lehetne azért, mert nem állatokon tesztelt kozmetikum! :)

loira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

kincso95

2018. május 28.

Voltam olyan szerencsés hogy egy nyereményjáték alkalmával jutottam hozzá egy Pompom csomaghoz, amiben ez az arczselé is benne volt. Kellemes illat, könnyű, vizes állag. Vichy krémet használok alapból, ahhoz képest ez kevésbé hidratál, bár az én bőröm nem is száraz, így ezt nem mondanám (részemről) hátránynak. Ha valaki jó minőségű, természetes összetevőjű krémet keres, főleg nyárra, akkor ez tökéletes választás lehet. Különösen reggel nagyon jól tud esni a friss rózsa illat az arcunkon :)

kincso95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Mintia

2018. május 18.

Száraz bőrre kevés, kombináltra elmegy. De ha választanom kell, akkor inkább a mentásat választom, mert az hűsíti is az olajosabb részeket. Hagy maga után egy ragacsosabb érzést, ami miatt smink alá nem szívesen használtam.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Nicus

2018. április 28.

Szeretem ezt a kis cukiságot, finom az illata és valóban gyorsan felszívódik....
AZONBAN! A hidratáló hatása rövid ideig tart, addig tényleg csodás tapintású a bőröm, viszont néhány óra elteltével újra szárazzá válik. Úgyhogy száraz bőrűeknek önmagában kevés.
Vettem hozzá egy szintén Pompomos pipettás arcolajat de igazán azzal sem vált be nekem, de aztán gondoltam egyet és vettem bio argánolajat és azt öntöttem a kis pipettás üvegcsébe és azzal kezdtem együtt használni. Így TÖKÉLETES kombináció🤗
A 2-3 csepp olaj gyorsan beszívódik, amíg fogat mosok arra a fényvédő krém és jöhet a smink.
Szóval mivel kombinálható más termékkel és azzal jól teljesít így nem pontozom le.

Nicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Reddiamond

2018. április 19.

Mintát kaptam belőle. Az aloe-vera ill rózsakivonat tartalma miatt jó. Este szoktam felkenni vékonyan az egyik esti krémjük alá. Irritációt nem okozott Probléma nélkül / nyom nélkül felszívódik. Az illata nem kellemes. Még gondolkodom, hogy vegyek-e legközelebb belőle. Bár az ára barátibb, mint az eddig haszált Dr Organic csigazselének.... Hűtőben tartom a POM-POM termékeket, nehogy megromoljanak idő előtt, ahogy többen is írtátok.

Update: nem fogom újravenni, mert már többre van szüksége a bőrömnek. Inkább a kollagénes szemránckrémüket kenem az arcomra. Éjszakára pluszban a szárazabb részekre (szem, orca, pici homlok) felteszem a botanikuskert éjszakai krémüket is.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Yeliz

2018. április 16.

Kellemes érzés, gyorsan beszívódik, nagy kiszerelés. Ár-érték arányban tökéletesen hozza, ami elvárható tőle. Magában és olajjal együtt is tökéletesen viselkedik. A következő szerintem a levendulás lesz.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

rose

2018. április 13.

Nappali hidratáló alá szerettem volna egy könnyű, vizes réteget, és mivel ebben a változatban nincs illóolaj, erre esett a választásom. Pontosan azt hozza, amit vártam, könnyű az állaga, isteni az illata, gyorsan beszívódik, és simán tudok rá krémezni. A nyári hónapokban fényvédő alá is tökéletes lesz, örülök, hogy megvettem. :)

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

MeridaLina

2018. április 8.

Mintát kaptam belőle. Fura illata van. Viszont funkcionalitásban egész jó. Ugyanez a levendulásra is vonatkozik. Ne tudom, mitől olyan fura az illat. Leendulás/rózsás bár, de valahogy mégsem az igazi.

MeridaLina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

izabella73

2018. március 29.

Sajnos a kedvenc Balea hidratáló krémemet már nem gyártják,igy kerestem helyette valami más,szép összetevőjű krémet és erre esett a választásom.Jó benne hogy könnyű,gyorsan beszívódik,hidratáló hatása is elég,viszont használata után kipirosodott és viszketett a bőröm,kicsit csípte is.Igaz hogy ez kis idő után elmúlt,valószínű hogy valamelyik összetevőjét nem bírja a bőröm.Az illata se igazán tetszik,de lehet hogy csak azért mert az utóbbi időben elszoktam az illatos termékektől.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

tia094

2018. március 27.

Nagyon szomorú vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. 2 hete rendeltem meg,régóta szerettem volna új arckremet kipróbálni vmi teljesen biot ( habár idáig a Rossmann Alterra termék családjából használtam egy minden mentes arckremet) valami olyat ami nagyon jó , habár az előző kremem is jó volt (Alterra) de váltani szerettem volna. Sok jó véleményt olvastam róla igy hát megrendeltem. Nagyon cuki csomagban érkezett, ajándékot is kaptam hozzá, plusz levelet, megvettek kgra vele, már azon gondolkodtam mi lesz a következő amit rendelni fogok... Aztán elkezdtem használni.. sajnos az én bőröm nem bírta, egyáltalán nem, pedig annyira szerettem volna szeretni. De használata után megjelentek 1-2 nappal a pici apró pattanások, újra és újra míg használtam, pedig nem vagyok már szerencsére pattanásos típus. Próbáltam ezer más dologra fogni miert rügyezek ki minden napra jobban és jobban, addig amíg egyszer csak ekcéma szintű elváltozás nem lett az arcomon, piros duzzadt kis apró foltok vegig az arcom és orrom körül. Ez volt a nap hogy leváltottam, mondanom sem kell így a piros foltok eltűntek másnapra, pattik azóta sincsenek, kénytelen voltam vissza térni az ezer ftos minden mentes Alterra krémemhez. Valószínűleg az illatanyag csaphatott ki, legalábbis úgy gondolom, mivel a jelenlegi krémemben nincs ilyen, viszont mivel ez bio és csak természetes dolgokkal dolgozik, sose gondoltam vna h egy természetes illatanyag kiválthat ilyet. Odaadtam anyukámnak, neki bevált, szereti. Sajnálom hogy a kapcsolatunk nem lett "rózsás"..

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT