KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Mit tegyünk, ha bőrünk zsíros, ezért olajos krémet nem szeretnék használni, de vízzel feltölteni jó lenne? Mit tegyünk, ha száraz bőrünket szeretnénk hatékonyan hidratálni? Íme, itt van a tökéletes megoldás! Ez a damaszkuszi rózsavízzel készült zselé csupa-csupa bőrnyugtató komponensből áll. Pillanatok alatt beszívódik a bőrbe és mélyen hidratálja azt, ha zsíros, ha száraz."

ladywonderful

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem, főleg nyáron rendkívül jól esik a könnyű textúrája és friss illata miatt. Annyira bevált, hogy anyukám is rákapott :)

ladywonderful
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

cheerface

2017. augusztus 12.

Jól hidratáló zselé, érzékeny bőrűeknek kifejezetten jó, nem hagy zsíros érzetet, hamar beszívódik. Kellemes az illata, kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Nagyon különös javulást nem ért el a problémás bőrömön, de nem rontott, és nálam már ez is hatalmas előny. Egy szóval szeretem használni, de legközelebb kipróbálom a termékcsalád valamelyik másik tagját is. :) Nyáron viszont tényeg érdemes hűtőben tartani, nekem néha beszáradt egy kicsit.

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

natasa

2017. augusztus 3.

Kellemes illatú kis zselé egyszerű és szép összetevőkkel. Praktikus a kiszerelése, gyorsan szívja a bőröm, nem marad ragacsos. Viszont nekem önmagában kevés, kell utána a szérum: bűbáj vagy örök fiatalság, néha a harmatcsepp.
(Úgy tudom, hogy csak online kapható a PomPom, de egy nap alatt megérkezik.)

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

(Úgy tudom, hogy csak online kapható a PomPom, de egy nap alatt megérkezik.)

anetta.filip

2017. július 27.

Finom rózsa illatú, szép csomagolású, ráadásul praktikus, összetevői jók. Egy pumpálásnyi bőven elég az egész arcomra, hidratálása jó, àm így nyáron nekem izzad alatta a bőröm. Nem pontozom le emiatt ezt a terméket, hidegebb időben inkább újrapróbálom majd, esetleg télen olajjal is.:-)

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

domcsismiracle

2017. július 19.

Már két hete használom ezt a zselét, és abszolút meg vagyok elégedve vele. Le is cseréltem a korábbi nappali arckrémemet erre és egy olajra, a kettő kombinációja pedig nagyszerűen hatott az amúgy eléggé száraz bőrömre. Az első két használat után igaz megijedtem, mert pillanatok alatt beszívta a bőröm de egy fél nap elteltével soha nem látott szárazságot vettem észre az arcomon. El is bizonytalanodtam, hogy vajon jó terméket választottam-e, de inkább teszteltem még és 5 nap után lett szemmel látható a változás (és érezhető is).

UPDATE:
Elhasználtam 5 hónap alatt, reggel-este vittem fel. Egyelőre nem vettem újra, próbálgatós típus vagyok, de nem tudok tőle csillagot elvenni utólag sem.Nagyon jó kis cucc, praktikus a csomagolás, és mivel én sokat utazom, ez a nyomós megoldás nagyon hálás dolognak bizonyult. Egyébként a végére azt vettem észre, hogy egyre több kell az arcomnak, mintha nem lenne elég - ugyan így voltam a Pompom Bűbáj olajával is. Mindig egy nyomásnyit tettem fel (és az adagolófej mindig nagyjából azonos mennyiséget ad ki), de míg az elején úgy éreztem, hogy sok terméket sikerült az arcomra vinni a végén már úgy éreztem, hogy kellene egy nyomás még... Furcsa.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

UPDATE:

Hajni1980

2017. július 17.

Nekem találták ki! Kombinált bőröm tényleg hamar becuppantja, mégis remekül hidratál. És nem is drága! És magyar! Nagy szerelem lesz a miénk! És remélem tartós is. És az inci lista, az egy álom. Ő a tökéletes hidratáló.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

GeoNautic

2017. július 16.

Mivel szeretem a rózsaillatú arckrémeket és a hidratálást is fontosnak tartom, beszereztem ezt a zselét. Nagyon tetszik az állaga, az illata (azoknak is ajánlom, akik nehezen viselik a tömény rózsaillatot, ennek visszafogottabb, mint más termékeknek) és tényleg meglepően kevés kell belőle. Fiatal bőrre bőven elég szerintem, én azért kiegészítésként használom még a Rose of Bulgaria rózsaillatú krémet, ez a kombó nekem bevált.

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

BczrDrnn

2017. július 10.

Március végén/április elején vásároltam és most, július közepén még mindig nem fogyott el. Nem volt még olyan krémem, ami ennyire lassan fogyott volna. EGy pumpányi bőven elég az egész arcomra és nyakamra. Gyorsan felszivódik, szinte azonnal lehet rá sminkelni. Imádom az illatát és az állagát is egyaránt. Nagyon jól táplál. Eddigi legjobb hidratáó krém, amit próbáltam

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Virvatuli

2017. július 6.

Alapvetően szeretem, a légmentes pumpás csomagolásáért meg egyenesen odavagyok, de nekem így nyárra is kevés, húzódik utána a bőröm. Ezért estére használom, és homoktövisolajat keverek hozzá. Erre tökéletes, mert nagyon gyorsan felszívódik, és vele együtt beszívódik az olaj is. Más kencék fölé is kenem, ha kell egy kis extra hidratálás, szóval sokoldalúan használható termék. Legközelebb kipróbálom a nerolis változatát is.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

rhaena

2017. július 1.

Nagyon üdítő az állaga, jól hidratálja a bőrt, talán túlságosan száraz bőrre nem elég csak ez, de ártani biztosan nem árt! Imádom az illatát és remek a pumpás kiszerelés, illetve hogy látom, mennyi van még benne!

rhaena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT