KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, esetleg gyulladt bőrödre keresed a megfelelő arcpakolást? Ez a sötét olívazöld pakolás olyan hatékonyan elbánik a bőrünkben lévő méreganyagokkal és a felesleges faggyúval, hogy nem is gondolnád. Nem kell összekeverni semmivel, mi már mindent beletettünk. Egyszerűen csak kend fel az arcodra, pihenj, hagyd, hogy az arcpakolás dolgozzon helyetted. Tökéletes réteget képez a bőrön, kiszívja belőle a káros anyagokat és a faggyúfelesleget. Közben intenzíven hidratál és ápol."

Rencs

2018. január 17.

Kicsit óckodtam tőle az elején a sok negatív komment miatt, de nem bántam meg, hogy megrendeltem. :)
Az illata teljesen semleges. Nekem tetszik, hogy egy picit olajosabb, zsírosabb, mert így télen tökéletesen hidratál.

A Pom-Pom honlapján a pakolásnál írták a használatához, hogy langyos vízzel kell lemosni és utána a maradékot vattakoronggal letörölni.
Na én pont ennek megfelelően csinálom! Szerintem annak nincs értelme, hogy a pakolás után más szappannal nekiállnak lemosni a maradékot. (ami tele van a bőrnek rengeteg értékes összetevővel).

Én így használom: este lemosom az arcom szappannal, majd felkenem VÉKONY rétegben a pakolást. 15-20p múlva lemosom langyos vízel, majd vattapamaccsal letörlöm a maradékot. Reggelre teljesen felszívódik és pihe puha arcot kapok ajándékba :) Ha esetleg maradna egy kis halvány zöld még valahol, mert nem voltam elég alapos akkor azt a reggeli mosakodás úgyis megoldja ;)

Nekem az összetevőkért és a hatásért cserébe ennyi "macera" bőven belefér.

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Nekem az összetevőkért és a hatásért cserébe ennyi "macera" bőven belefér.

Boriszka

2018. január 11.

Sajnos módosítanom kell a véleményem. Nem azt mondom, hogy hatástalan, és ettől függetlenül jobban szeretem a Pompom termékeit, de a Manna keverős pakolásai nekem sokkal jobban tetszenek. Eddig ez az ami nem annyira jött be a Pompomtól.

Eddig a Manna zöld agyagos pakolását használtam, de már áttértem a Pompom termékeire, és nem akartam két helyről rendelni. Tartottam tőle, mert kapott hideget, meleget. Kiváncsi voltam, érzem-e majd azt a tisztító hatást mint a Manna pakolásával. Azt kell mondjam, nagyon hasonló az eredmény. Felkenve el nem tudom képzelni, hogy ez az olajos pakolás pont zsíros arcbőrre való, de lemosva, és szárazra törölve matt, puha bőrt hagy maga után. Ideiglenesen kisebbeknek tűnnek a pórusok az orromon. Használata könnyebb, bár fura ez az olajos pakolás a mannás után, ami kőkeményre kötött. A folyamat során annál jobban érzem, hogy dolgozik a pakolás, úgy tűnik, ez is hozza azt a szintet első próbálkozásra.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

m_maya

2018. január 11.

Borzalmas. Mást nem tudok írni rá :( Olyan mintha tömény zöld olajat kennék fel. Semmilyen tisztító hatást nem érzek utána. Lemosni alig lehet... Zsíros, olajos arcpakolás, a víz nem oldja, így mindenképp kell valami szappan vagy arclemosó, amivel le tudom szedni a bőrömről. Ráadásul mivel a hajtőről nem jön le, így hajmosással egybekötve tudom csak használni. A kádról is alig lehet lesikálni. Sajnos számomra egy nagy nulla ez a termék.

m_maya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Akshoy

2018. január 8.

Borzasztó volt. Egyáltalán nem tisztított, sőt, használat után olyan érzésem volt, mintha beletettem volna az arcom egy kád zsírba, másnap még rosszabb volt. Az én bőröm képes rá, hogy egyszerre legyen rajta hámlás és vastag réteg faggyú (különösen, ha valami nem tetszik neki), ezt ez a pakolás remekül hozta. Lemosni alig sikerült. Nagyon sűrű, nehéz pakolás. Én sose dobok ki krémet, de ez sajnos így végezte. A családban senki más sem bírt vele.

Akshoy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Stanczi

2017. december 11.

Hetente egyszer használom, amikor épp kedvem van. Bőségesen kenek a nyakamra is (ecsettel). Olyan 20-25 percig hagyom fent, hogy kifejtse a hatását, majd langyos vízzel átitatott törölközővel szedem le finoman. Így pikpak lejön és a törcsiből is ki lehet mosni. Az arcomat azért még egyszer átmosom utána egy kis micellás vízzel vagy egy könnyed lemosóval, hogy biztos leszedjek mindent. Nem egy csodaszer, de el fogom kenegetni mert ártani sem árt.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

BrittaCooper

2017. november 12.

Azon bizonyos napok előtt elég sok pattanás keletkezik a bőrömön, amik ellen akárhogy védekezem, megjelennek.
Ilyenkor elég zsíros is az alapvetően normál bőröm, így kipróbáltam ezt a zsíros bőrre ajánlott arcpakolást. Nagyon szeretem a márkát, régóta használom a termékeiket, eddig nem igazán csalódtam bennük. Nagyon örültem, amikor megjött, kicsit sem lepődtem meg a méreten, hiszen nem kell sokat kenni belőle, nekem nagyon nagyon sokáig elég lesz. Nem értem azokat, akik 5 cm vastag pakolásokat tesznek fel, értelmetlen, a 15 perc alatt nem fog semmi felszívódni a külső rétegekből a bőrbe, még kb megszáradni sincs ideje ennyi idő alatt. Én nagyon vékony rétegben használom, de teljesen elég akármilyet próbáltam ki. A lényeg, hogy egyenletes legyen, mindenhol fedjen, de persze, kinek mi. Tetszik az illata is, érezhető benne a citrom. Az állaga kellemes, könnyen kenhető, bár azon kicsit meglepődtem, mennyire zsíros. Zsíros bőrre elég merész választás, gyors el is olvastam újra a leírást, mert nem akartam elhinni, de úgy voltam vele, egy próbát megér, eddig nem csalódtam, bízok a készítőkben. Miután Shrekké változtam, és letelt a 15 perc, gondoltam egy kis vattakorong, és víz segítségével mosom le, de amikor a felszíni réteget is leszedtem, zöld maradt az arcom amitől marhára megijedtem, mert vagy 5 vatta után, és folyóvízzel való arcmosás után is csak nehezen jött le, utána pedig zsíros érzetet hagyott. A bőröm nagyon puha lett tőle, érzem, hogy nem olyan zsíros mint eddig, de elég macerás, így nem hiszem, hogy gyakran fogom tudni használni. Inkább hétvégente, amikor van idő egy ilyen "hosszabb" procedúrára.

BrittaCooper
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

fruzsi12

2017. október 23.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Túl olajos az én bőrömnek, a pattanásaimon is inkább csak rontott, jobban begyulladtak tőle. Lemosni valami szörnyűség volt illetve a tetejére kiült valami vízszerű anyag. (Sosem nyúltam bele vizes kézzel!)

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

kviktoria

2017. október 20.

Szeretem ezt a pakolást, mert csak gyorsan felkenem és kész. A lemosás technikáját ki kellett fejlesztenem az elején, de már simán megy (letörlöm nedves törlőkendőkkel és utána megmosom az arcom szappannal). Használata után láthatóan simább a bőröm.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

krenat

2017. október 7.

Szeretem a Pom-Pom termékeit, de ennek csak 3 csillagot tudok adni amiatt, amit sokan előttem leírtak: iszonyú nehéz lemosni, és mindent megfog. Arcpakolások után általában már nem szoktam extra szappanozni/krémezni, de ennél muszáj, mert máshogy egyszerűen nem jön le. Ha netán a hajamba is jut belőle, azt pedig hajmosás nélkül végképp lehetetlen kiszedni. Sokkal jobban szeretem a rászáradós vagy simán beivódós arcpakolásokat, és ez egyiket sem tudja. Szerintem nem fogom újra venni, bár tisztít, de csodát nem művel, és rengeteg jobb, hasonló natúrkozmetikum van a piacon.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

dbsdn

2017. október 5.

Pár használat utáni tapasztalatok: meglepően olajos, krémes a textúrája. A pici tégely becsapós, nem kell belőle sokat felvinni, így sokáig tart.A lejárata (a friss alapanyagoknak köszönhetően) rövid, így szerintem érdemes hűtőben tárolni. Az előírtnál tovább, kb. 30 percig is fennhagytam, úgy tapasztaltam nem ártottam, sőt! Lemosni vízzel nehéz, így nedves arctörlővel érdemes a nagyját leszedni, majd szivaccsal, langyos, habzó lemosóval segíteni.
Érdemes egy picit békénhagyni utána az arcbőrt, hadd lélegezzen, és dolgozzon még a sok jótékony anyag.
Összességében tetszett (bár a tégely felénél a húgomnak adtam, hogy ő is élvezze a "zöldség" örömeit) elképzelhető, hogy majd újra rendelem.

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin