KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, esetleg gyulladt bőrödre keresed a megfelelő arcpakolást? Ez a sötét olívazöld pakolás olyan hatékonyan elbánik a bőrünkben lévő méreganyagokkal és a felesleges faggyúval, hogy nem is gondolnád. Nem kell összekeverni semmivel, mi már mindent beletettünk. Egyszerűen csak kend fel az arcodra, pihenj, hagyd, hogy az arcpakolás dolgozzon helyetted. Tökéletes réteget képez a bőrön, kiszívja belőle a káros anyagokat és a faggyúfelesleget. Közben intenzíven hidratál és ápol."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fruzsi12

2017. október 23.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Túl olajos az én bőrömnek, a pattanásaimon is inkább csak rontott, jobban begyulladtak tőle. Lemosni valami szörnyűség volt illetve a tetejére kiült valami vízszerű anyag. (Sosem nyúltam bele vizes kézzel!)

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

kviktoria

2017. október 20.

Szeretem ezt a pakolást, mert csak gyorsan felkenem és kész. A lemosás technikáját ki kellett fejlesztenem az elején, de már simán megy (letörlöm nedves törlőkendőkkel és utána megmosom az arcom szappannal). Használata után láthatóan simább a bőröm.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

krenat

2017. október 7.

Szeretem a Pom-Pom termékeit, de ennek csak 3 csillagot tudok adni amiatt, amit sokan előttem leírtak: iszonyú nehéz lemosni, és mindent megfog. Arcpakolások után általában már nem szoktam extra szappanozni/krémezni, de ennél muszáj, mert máshogy egyszerűen nem jön le. Ha netán a hajamba is jut belőle, azt pedig hajmosás nélkül végképp lehetetlen kiszedni. Sokkal jobban szeretem a rászáradós vagy simán beivódós arcpakolásokat, és ez egyiket sem tudja. Szerintem nem fogom újra venni, bár tisztít, de csodát nem művel, és rengeteg jobb, hasonló natúrkozmetikum van a piacon.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

dbsdn

2017. október 5.

Pár használat utáni tapasztalatok: meglepően olajos, krémes a textúrája. A pici tégely becsapós, nem kell belőle sokat felvinni, így sokáig tart.A lejárata (a friss alapanyagoknak köszönhetően) rövid, így szerintem érdemes hűtőben tárolni. Az előírtnál tovább, kb. 30 percig is fennhagytam, úgy tapasztaltam nem ártottam, sőt! Lemosni vízzel nehéz, így nedves arctörlővel érdemes a nagyját leszedni, majd szivaccsal, langyos, habzó lemosóval segíteni.
Érdemes egy picit békénhagyni utána az arcbőrt, hadd lélegezzen, és dolgozzon még a sok jótékony anyag.
Összességében tetszett (bár a tégely felénél a húgomnak adtam, hogy ő is élvezze a "zöldség" örömeit) elképzelhető, hogy majd újra rendelem.

dbsdn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

idaobi

2017. október 4.

Brutál zöld, nehéz lemosni, de tisztább es puha lett a bőröm utána. Érdekes volt, hogy tisztotó maszk és mégsem a száradós verzió. Nem szárít :)

idaobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Boriszka

2017. október 3.

Eddig a Manna zöld agyagos pakolását használtam, de már áttértem a Pompom termékeire, és nem akartam két helyről rendelni. Tartottam tőle, mert kapott hideget, meleget. Kiváncsi voltam, érzem-e majd azt a tisztító hatást mint a Manna pakolásával. Azt kell mondjam, nagyon hasonló az eredmény. Felkenve el nem tudom képzelni, hogy ez az olajos pakolás pont zsíros arcbőrre való, de lemosva, és szárazra törölve matt, puha bőrt hagy maga után. Ideiglenesen kisebbeknek tűnnek a pórusok az orromon. Használata könnyebb, bár fura ez az olajos pakolás a mannás után, ami kőkeményre kötött. A folyamat során annál jobban érzem, hogy dolgozik a pakolás, úgy tűnik, ez is hozza azt a szintet első próbálkozásra.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

vicky93

2017. szeptember 14.

Nagyon örültem volna, ha tényleg használ. Egy fél tubuson túl vagyok már, a többi sajna a kukában landolt (nagyon gyorsan lejár a szavatossága...). Nem volt semmi csoda a pattanásaim és az arcom tisztaságát illetően, de szépen hidratált. A lemoshatóságáról nem értem miért panaszkodik mindenki, nedves kistörölközőt használtam a maszkok eltávolítására mindig is, úgy nem nehéz! ;) Nem volt sok haszna, néha a pattik jól be is gyulladtak tőle, így 2 csillagnál többet nem adok.

vicky93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Igazi boszit csinál belőled :) Tényleg tömény, keveset kell belőle kenni, nagyon sokáig elég. Lemosni tényleg irtó nehéz, de ez engem nem gátol. Tényleg jól tisztít, 2-3 napig érzed a hatását a bőrödön, viszont volt már olyan nem natúr kozmetikum, ami szintén el tudta érni ezt a szintet nálam.

galagonya3579
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

moldvaieva

2017. szeptember 11.

Első használat után nem vagyok tőleg hanyatt esve, egyébként nagyon szeretem a natúr kozmetikumokat és gondoltam kipróbálom. Iszonyatosan nehéz lemosni , nagyon olajos, de ha egyszer sikerül lemosni az arcról szép egészségrsen fénylő bőrt eredményez. Nem tisztította ki a próusaim, igazábók ,amit tett az az,hogy felesleges szennyeződést eltávolította, hidratálta a bőrökm, egészséges fényt adott neki. Szép a bőröm, de ennek a terméknek elvileg a pórusok tisztítása lenne a feladata

U.i : Mikor kinyitottam a csomagot és megláttam milyen apró is a termék (annak ellenére,hogy felvan tüntetve a súly stb , nekem akkor is sokkoló volt látna ) de ennek ellenére nagyon jól ellehet oszlatni az arcon

moldvaieva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

vrgdori

2017. szeptember 8.

Imádom! A pattanásokat lehúzza, csillapítja a pirosságot. Használat után hihetetlen puha lesz a bőröm tőle és tisztának érzem. Az állaga is jó, paszta szerű, könnyű felkenni, kedvelem, hogy nem köt meg a fejemen. Viszont nem értem ezt a sok panaszt az eltavolításával kapcsolatban, nekem egy vizes vatta egyből leszedi, de a zuhany alatt is egy-kettő lejön.

vrgdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin