KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, esetleg gyulladt bőrödre keresed a megfelelő arcpakolást? Ez a sötét olívazöld pakolás olyan hatékonyan elbánik a bőrünkben lévő méreganyagokkal és a felesleges faggyúval, hogy nem is gondolnád. Nem kell összekeverni semmivel, mi már mindent beletettünk. Egyszerűen csak kend fel az arcodra, pihenj, hagyd, hogy az arcpakolás dolgozzon helyetted. Tökéletes réteget képez a bőrön, kiszívja belőle a káros anyagokat és a faggyúfelesleget. Közben intenzíven hidratál és ápol."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GyDorka

2018. szeptember 29.

Egy átlagos pakolásnak mondanám. Nem szárítja, nem is zsírosítja a bőrömet. Én a hatásából annyit vettem észre, hogy egy plusz nagy adag hidratációs bombával látja el az arcomat. :) A lemosása valóban kissé körülményes, elég nehezen jön le. Én a PomPom arctisztító szappannal szoktam lemosni. A színe miatt jár egy plusz pont, mert nagyon vicces, ahogy gyakorlatilag világít a zöld az arcomon. :D

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Aisa

2018. május 28.

Próbának kaptam az egyik rendelésem mellé. Én az ég egy adta világon semmi hatását nem érzem ennek a pakolásnak, azt leszámítva, hogy borzasztóan nehéz és körülményes lemosni. Nem lett kevésbé fénylő a bőröm tőle és a hidratáltását sem éreztem.

Aisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Zsolt8912

2018. május 21.

Véleményem azért hármas, mert eddigi pompom tapasztalataim vittek rá, hogy próbáljam ki a pakolást, bele is vágtam. Kicsi a bors de erős alapon nézegettem a kencét, jól bele is nyúltam; nekem a vidéki nagyszülőknél a kézmosós emlékeket hozta fel, amikor is ultrával mostunk kint kezet a kútnál, na ez érzésre egy az egyben ugyan az volt. Hatásilag nekem is kissé bizsergető érzést keltett, illata elfogadható és könnyen lemosható. Mélyen hidratál az tény, de csodákat nálam sem művelt. Nem tudom, hogy ennek tudható e be, de utána zsíros bőrre való megszokott pompom krémemet használtam és sokkal jobban fénylett a homlok és orr vonalam mint valaha. Mindenesetre rosszat nem okozott, de nem hiszem, hogy újra megveszem.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

Boriszka

2018. május 18.

Sajnos módosítanom kell a véleményem. Sokkal jobbak a Manna keverős pakolásai. Nem használtam el, csupa zsír, és nem hozta azt a hatást. Mivel ártani nem ártott, nem egy csillagot adok, de nagyon nem jött be. Azóta búcsúztam a Pompomtól is. Nem volt az igazi számomra.

Eddig a Manna zöld agyagos pakolását használtam, de már áttértem a Pompom termékeire, és nem akartam két helyről rendelni. Tartottam tőle, mert kapott hideget, meleget. Kiváncsi voltam, érzem-e majd azt a tisztító hatást mint a Manna pakolásával. Azt kell mondjam, nagyon hasonló az eredmény. Felkenve el nem tudom képzelni, hogy ez az olajos pakolás pont zsíros arcbőrre való, de lemosva, és szárazra törölve matt, puha bőrt hagy maga után. Ideiglenesen kisebbeknek tűnnek a pórusok az orromon. Használata könnyebb, bár fura ez az olajos pakolás a mannás után, ami kőkeményre kötött. A folyamat során annál jobban érzem, hogy dolgozik a pakolás, úgy tűnik, ez is hozza azt a szintet első próbálkozásra.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Mintia

2018. május 18.

Jó kis pakolás, de nem vagyok elájulva a teljesítményétől. Különösebb változást nem észleltem, de nem szárítja ki egyáltalán a bőrt, ami jó pont.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Naftalin

2018. május 17.

Tegnap kaptam kézhez, a vegyes vélemények miatt kicsit tartottam tőle, főleg, hogy nekem száraz bőröm van, de hormonális okokból újabban nagyon be van gyulladva, főleg az arcom két oldalán és államnál, így a gyulladáscsökkentés miatt esett rá a választásom. Azt kell, hogy mondjam, elsőre nagyon szépen muzsikált :) Én kb. 20 percig hagytam fent és langyos vízzel átitatott vattakoronggal szedtem le, nekem nem maradt zöld az arcom egy kicsit sem. Az elejétől kezdve éreztem, hogy dolgozik, nem csíp, inkább valamiféle bizsergést érezni. Nekem nagyon szépen kihozta azt a bőrömből, ami sokkal hosszabb idő alatt szenvedések árán jött volna csak ki, illetve a gyulladást is szépen csökkentette, már lemosáskor kevésbé volt fájdalmas.Ma sem vettem észre, hogy plusz pattanást csinált volna, vagy zsíros lenne a bőröm. A szagát a hatásért cserébe elviselem, illetve akinek száraz a bőre, annak érdemes utána ugyanúgy hidratálni. Eddig ötös, ha változik a véleményem, módosítom.

Naftalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

mekhrba

2018. április 23.

Legújabb rendelésem a márkától, és eddig nagyon szeretem, bár még nem használom régóta. Igaz kicsi tégelyben érkezik, ami elsőre ijesztő, de sokáig elég lesz, hiszen tényleg csak nagyon kevés kell belőle. Könnyű volt a felvitele, én kézzel viszem fel. Lemosni tényleg nem olyan egyszerű, én először sok terméket vittem fel az arcomra, amit csak úgy sikerült eltávolítani, hogy először lemostam vízzel majd nedves törlőkendővel leszedtem a maradékot, azért én lemosás után mindig átmegyek még arctisztítóval is az arcomon, biztos ami biztos alapon :D. Én hatását is vettem észre, az orromon lévő mitesszerekből kevesebb lett a használata után, valamint kevésbé jön elő pattanás az arcomon. Biztosan újra veszem, hiszen az eddig használt Himalayás arcpakolás néha csípte az arcomat, ez pedig nem. Mindenkinek ajánlom, a márka többi termékével együtt. :)

Update: Sajnos le kell vonnom a csillagokból, hosszabb távon nem vettem észre, hogy sokat javítana az arcomon, igaz nagyon sokáig elég hiszen még mindig van benne, bárlehet azért is mert mostanában nincs kedvem használni sem, de biztos nem veszem újra (kicsit csalódtam is a márkában).

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Ilcsiii

2018. április 17.

Sajnos nagyon nem vált be ez az arcpakolás, pedig nagyon szerettem volna szeretni. :/ Kétszer használtam csak, de nem hiszem, hogy fogom többet mivel az arcom annyira nem kedvelte és kijöttek tőle pattanások. Az illata nekem nagyon tetszett, olyan friss citrusos , meg az állagával sem volt gondom , mert egy nedves törölközővel könnyen le lehetett szedni. Viszont mivel nem vált be és nem javított a bőröm állapotán (sőt rontott) ezért sajnos nem fogom többet használni...

Ilcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Cicuka22

2018. április 14.

2x használtam, de többször nem szeretném. Szerintem az illata borzalmas, mint valami autóműhely meg még valaminek a keveréke. Ezen kívül ami a legrosszabb benne, hogy nem lehet lemosni!!! Vékony rétegben is tiszta zöld marad az arcom. Csak úgy jön le, ha átmosom arclemosóval (de akkor kb. semmi értelme nem volt a pakolásnak), vagy ha átdörgölöm micellás arclemosóval átitatott vattával. Két alkalom után a hatásáról nem tudok nyilatkozni, de rosszabb nem lett tőle az biztos. Viszont erre se kedvem, se időm, hogy ennyit vacakoljak az eltüntetésévél. Drága volt, kár érte :(

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Panda90

2018. április 5.

Borzalmas. Pár használat után elmondhatom, hogy azon kívül, hogy mitesszerek lettek az arcomon tőle, mást nem ért el. Lemosni szinte képtelenség az olajos állaga miatt. A szaga undorító.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin