KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Zsíros, esetleg gyulladt bőrödre keresed a megfelelő arcpakolást? Ez a sötét olívazöld pakolás olyan hatékonyan elbánik a bőrünkben lévő méreganyagokkal és a felesleges faggyúval, hogy nem is gondolnád. Nem kell összekeverni semmivel, mi már mindent beletettünk. Egyszerűen csak kend fel az arcodra, pihenj, hagyd, hogy az arcpakolás dolgozzon helyetted. Tökéletes réteget képez a bőrön, kiszívja belőle a káros anyagokat és a faggyúfelesleget. Közben intenzíven hidratál és ápol."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cheerface

2017. augusztus 12.

Alapvetően egy jó termék, szépen tisztítja az arcomat, én van, hogy akár 2 órára is fent hagyom, és a gyulladt pattanásokon is segít. Fura, hogy ilyen olajos érzetet kelt, de jól hidratál ennek ellenére, lemosni viszont nehéz és tényleg befog mindent. Kicsit nehéz felvinni és "kezelni", nekem a dobozban mindig kicsit kiválik egy kis olaj belőle, és az folyik is, aztán persze ettől nehéz kinyitni stb... Talán ha más kiszerelésben lenne ez a probléma megszűnne. Összességében jó termék, de a körülményes használata miatt nálam nem 5*

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Panda90

2017. augusztus 9.

Nem is tudom mit írjak erről a termékről,mert elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A termék mérete valóban elég pici, viszont felkenésnél már látszódott, hogy nagyon sokáig ki fog tartani.
Úgy néztem ki benne, mint a maszk a filmből, még a kutyám is furcsán nézett rám. :D
Egy használat után annyit tudok mondani, hogy nagyon nehezen (8 arcmosással) sikerült leszednem a pakolást, nagyon erősen mattítja a bőröm, viszont elég jól tisztít és friss érzést kelt. Később updatelem.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

peto.kittus

2017. július 28.

Nagyon nagyon szeretem ezt az arcpakolást! Mindig felfrissül tőle a bőröm és a zsírosabb részeket is mattíja de mégsem okoz száraz érzést. Olyan érzésed van utána minta hidratálókrém lett volna rajtad. Tuti ujravevős alapdarab lesz! :) Krémes állagú és nem is szárad meg, még fentvan végig krémes az állaga. Nem okoz mimikaeltorzulást :D

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

BczrDrnn

2017. július 10.

Egyszerűen imádom! Fantasztikus mit művel az arcommal. Egyetlen hibája, hogy nehezem mosható le (vagy csak én csinálom rosszul)

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

mekhrba

2017. június 23.

Legújabb rendelésem a márkától, és eddig nagyon szeretem, bár még nem használom régóta. Igaz kicsi tégelyben érkezik, ami elsőre ijesztő, de sokáig elég lesz, hiszen tényleg csak nagyon kevés kell belőle. Könnyű volt a felvitele, én kézzel viszem fel. Lemosni tényleg nem olyan egyszerű, én először sok terméket vittem fel az arcomra, amit csak úgy sikerült eltávolítani, hogy először lemostam vízzel majd nedves törlőkendővel leszedtem a maradékot, azért én lemosás után mindig átmegyek még arctisztítóval is az arcomon, biztos ami biztos alapon :D. Én hatását is vettem észre, az orromon lévő mitesszerekből kevesebb lett a használata után, valamint kevésbé jön elő pattanás az arcomon. Biztosan újra veszem, hiszen az eddig használt Himalayás arcpakolás néha csípte az arcomat, ez pedig nem. Mindenkinek ajánlom, a márka többi termékével együtt. :)

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Csobanka

2017. május 15.

Már többféle képen kipróbáltam; nekem leginkább úgy vált be ha arctisztítás nélkül kentem fel, 10-15 perc után egyszer vízzel átöblítettem az arcom, majd a gyártó levendulás szappanával gyorsan lemostam. Így le jött a sokak által említett zöld hatás de megmaradt a tisztító-tápláló hatása. Nem mellesleg ezzel a módszerrel nem csípte a citromos összetevő az arcomat - ami tisztított bőrön elviselhetetlen volt számomra. Heti kétszer használom.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

3366

2017. május 5.

Hát meg kell mondani, furi egy maszk. Zsíros bőrre olajosat kenni? Mert tényleg olyan olajos érzete van. Lemosni tényleg nagyon nehéz, nekem annyira befogta az arctisztító kefém sörtéit, hogy azóta sem jött ki belőle. Először azt hittem, az arcom is zöld színű marad.
Különösebb hatást nem tudok neki tulajdonítani, inkább csak a kíváncsiság hajtott. Szerintem nem veszem többet, mert macera ez a béka-fej effekt.

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

mafalda

2017. március 12.

Ez nagyon érdekes pakolás...felkentem, de se nem húzódik se nem szárad, mintha fent se lenne. Lemosni alig tudtam olyan csúszós zsíros volt, olajos v nem is tudom. De miután tisztának tűnt az arcom megtöröltem. Na a törölközöm bezöldült...kicsit viszket az arcom most h lemostam, remélem nem vmi irritáció...😱

Update. Irritációt nem okozott, viszont számomra a lemosása tobábbra is egy horror..legalább ötször át kell törölnöm, mosnom, vagy épp már már sikálnom az arcomat vattával, de még mindig zöld majd újabb leöblítés után mikor már semmi nyoma az arcomon a törölközőn bizony nyomot hagy...illetve a tisztító hatását sem véltem felfedezni, sajnos rajtam a használata mellett is lett pattanás.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

vikus159357

Korcsoport: < 18
2017. március 10.

enyhén zsíros pattanásos a borom de ez a pakolás...nagyon joooo szerintem is egy kicsit furcsa az állaga mert amíg a dobozban van kemény és ha megpróbálom felkenni szinte lepotyog az arcomról addi míg nem kenem rendesen szét és a lemosás is elég nehéz de megéri mert táplált élettel teli bort nyujt olyan mintha ragyogna de nem úgy mintha zsíros lenne hanem ugy természetesen...értitek nem.....na mid1 az a lényeg hogy zsírosborueknek is ajánlom ha egy kis táplálásra vagy bornyugtatásra van szukség

vikus159357
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 10.

-.Nikii.-

2017. február 18.

Up: 4 hónap telt el, mióta megrendeltem. Alig használtam, mert semmit nem vettem észre eleinte. Aztán pár napja elővettem és felkentem. Másnapra olyna szinten lehúzta a pattanásaim pirosságát, hogy nem hittem el, amikor tükörbe néztem. (igaz, hogy este bekentem teafa olajjal is, de azzal minden nap szoktam és nem okozott önmagában ilyen változásokat). Aztán felkentem tegnap este is és még jobban lehúzta őket. Alig várom a ma estét és a holnap reggelt, remélem kiderül róla, hogy csodaszer.

Mióta regisztráltam krémmániára (lassan 3 éve), ez az első olyan termék, amiről a rendelés előtt nem olvastam véleményt. És ez nálam nagy szó.

Kicsit kétségbe estem, amikor a dobozt kinyitva megláttam a méretét. A tenyeremen 3 ilyen kis tégely elférne. Tehát hogy is mondjam..eléggé nem nagy. Főleg, hogy előtte Mannát használtam, ami nagyobb is volt, olcsóbb is és még csak víz sem volt benne, tehát a por a tömény hatóanyag volt.
Illata fincsi, natúr, nem bántó és nem szintetikus.
És itt jött a meglepi: hab állagú! Szépen el lehet dolgozni, de el kell találni a mennyiséget. Én heti 1x szeretném használni és remélem, hogy karácsonyig kitart.
A maszk nem szárad,nem húzódik, nem keményedik meg. Semmit sem csinál, csak van, ahogy felkentem. Lemosáskor sem lett rákvörös az arcom, nem ég, nem húzódik. Egyelőre nem vettem észre semmit a hatását tekintve. Kicsit fénylett az arcom utána, gondolom lemattította.
Megelőlegezem a max pontot neki, mert egy használat után nem várok csodát.
Később updatelek :)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Illata fincsi, natúr, nem bántó és nem szintetikus.
Megelőlegezem a max pontot neki, mert egy használat után nem várok csodát.
Később updatelek :)

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin