KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Bármilyen hihetetlen, de ennek a csodás szappannak a fele tengeri só, mégis eszméletlen jól habzik! Mindezt a benne lévő kókuszvaj és az extra sok bőrtápláló ricinusolaj megfelelő kombinációjának köszönheti. A sónak ezernyi jótékony hatása van, ezért többféle sószappant is készítettünk. Ez a szappan egy natúr illatú tengeri sószappan. Zsíros, pattanásos, korpás szeborreás és normál bőrre ajánljuk. Kamaszkori pattanások kezelésére is ez a legjobb választás."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cheerface

2017. augusztus 12.

Nagyon tiszta érzést hagy maga után, ez volt az első natúrszappan, amit kipróbáltam, de tetszett a hatása :) Nehéz kezelni, nehezen habzik, de mikor sikerül utána tényleg nagyon szépen tisztít, de nem szárít. Utána a virágvizes zseléket használom, így jó kombó a gyulladt, pattanásos bőrre :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

BczrDrnn

2017. július 10.

A 6-os mini szappancsomagban őt is megkaptam. Hát mit ne mondjak.... Az tetszik, hogy érzem az ujjaim között a só szemcséket mig próbálom felhabositani. Egyáltalán nem habzik... Annyiból külömbözik egy egyszerű bolti szappantól, hogy nem száritja a bőröm annyira. Meg vagyok nélkül e is. Természetesen igy is el fogom használni ha már megvettem, de alig várom, hogy elfogyjon és elfelejtsem.

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

SisyD

2017. június 13.

Kíváncsiságból ezt is megrendeltem, a legtöbbet a fekete gyémánt szappant használom, de esténként ezt a tengeri sós szappant is be szoktam vetni, ez ugyan nem habzik, viszont jó dörzsis, hosszabb nap után radírozok vele egy kört. Jó kis termék, sokkal hatásosabb az arcradírozó hatása, mint egyéb termékeknek, amiket korábban használtam!

SisyD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

fannifanni

2016. december 17.

Ezt is kipróbáltam, de egyátalán nem habzik inkább olyan mint egy nagy sótömb

fannifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Ezt is kipróbáltam, de egyátalán nem habzik inkább olyan mint egy nagy sótömb

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.